Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[15.09.2019 Etkinlik!] Dalaran Postası - World of Warcraft Türkçe İçerik Portalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
3.128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> [15.09.2019 Etkinlik!] Dalaran Postası - World of Warcraft Türkçe İçerik Portalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    278 Mesaj
    Merhaba dostlar,
    Bunca zamandır göstermiş ilgi için hepinize çok teşekkür ederim. Hep beraber Türk World of Warcraft oyuncuları için daha güzel bir topluluk oluşturmaya çalışyoruz. Bu sürecin içinde bana Discord ve Twitch moderasyonu konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. Eğer konu hakkında tecrübeliyseniz formu doldurun konuşalım :)
    https://forms.gle/29LSGDyXsHA4NABx8
    |
    |
    |
    |
    World of Warcraft Classic o nostalji ve memleket kokan kapılarını açtı bizde ana sevgisine muhtaç çocuklar gibi üstüne üşüştük.

|
    |
    World of Warcraft Classic guildimiz kuruldu arkadaşlar. Zandalar Tribe Horde tarafındayız. Aramıza katılmak isteyen tüm oyunculara kapımız açık tek yapmanız gereken Discord serverına katılıp #guild-başvuru kanalında bulunan kuralları okumanız ve guilde katılmak istediğinizi belirtip nickinizi yazmanız.Hepinizi bekliyorum Lok'tar Ogar!!

Discord Linki https://discordapp.com/invite/JdUEXwD
    |
    |

|
    |

15.09.2019 Pazar günü saat 14:00’de Istanbu’da Caddebostan Plajında buluşuyoruz. Gün boyunca bol bol WoW konuşup, geçmiş anılar ve gelecek planlarımıza dalacağız. Ayrıca süpriz bir çekilişimiz olacak!

Bu güzel ve samimi buluşmayı kaçırmak istemeyenler aşağıda bulunan linke tıklayarak etkinlik sayfasına gidebilir.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
google reklamları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.