Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.556
Cevap
1.507
Favori
2.882.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • verilen kuponlarda hep fayiş fiyatların olduğu mağazalara 6 dolarlık kupon kazandım. kazandığım mağazada en ucuz ürün 160 tl
  • 11. 11 de uygun fiyatlar yok. Keriz avi olacağı benziyor. Eyluldeki indirim gerçekten çok iyiydi. Uygun fiyatli ürünler vardi. Çok uygun olacağını zannetmiyorum ama bu 11.11 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 564yasin kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu nedir ya bana da çıkıyor

• 11.11 de böyle olursa istediklerini alamazlar ama telafi edebilirler black friday de
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Youtube dan birşeyler dinletiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

mifa a10 çok tavsiye ediliyor bluetotth hoparlör firsatlari konusunda.

alixpress yeni uyelige 4 dolar indirim kuponu veriyordu bir de flaş indirime geldi 22 dolara yani 85 tlye aldim, yolda bekliyorum.

10 watt gücünde. Ayrintilar konuda :)

11.11'de yine 27-28 dolar aralığındaki fiyata düşücek sanırım. Bu cihazı düşünen arkadaşlar kaçırmasın. Dengeli bir ses isteyen arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edilir
  • 564yasin kullanıcısına yanıt
    Hocam mobilden değil de pcden giriş yapın muhtemelen doğrulama isteyecek ve düzelecektir.Daha sonra mobilden tekrar girebilirsiniz.
  • 13 dolara satılan listemdeki powercube 15 dolara çıkmış.Ürün sayfasının altında 11.11'de kullanmak için 20 coins karşılığı 15'e 2 dolar kupon var.
    Her sene aynı,önce bindirim sonra indirim.
  • bu ufleme mikrofon isinde benim telefon tepki vermiyor.
  • arkadaşlar şu yazan fiyatlar 11.11 de olacak fiyatlar mı, ordan bir ürüne tıkladığımda fiyat daha yüksek görünüyor. Bir de bu rakamlara otomatik mi düşüyor yoksa kupon falan mı kullanmak gerekiyor?

Aliexpress Ana Konu •
  • dolar olmuş 3.83 tl bu sene bir şey almayı düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacktorrance J kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim malesef kod falan istemedi problem devam ediyor
  • Herkese merhaba.
    Aliexpress'de yeni sayılırım bi sorum var ben bu 2 dolarlık kuponlardan aldım bugün telefonumdan oyun falan oynadım derken AliExpress Select Coupon bölümünde 23 tane 2 dolarlık kupon kazanmışım.Şimdi sorum şu: bu kuponları nasıl kullanıyoruz yani belli bir dolar üstüne mi kullanılıyor veya belli mağazalarda mı kullanılıyor hiçbir bilgi göremedim.AliExpress Coupons bölümünde de bi kupon var mesela orda yazıyor 20 dolara 4 dolar diye de bunlarda göremedim yardımcı olabilir misiniz? Birde coins olayını sormak istiyorum 5 tane coins kazandım bugün bu coinslerin artısı nedir?
  • şu an 26 adet 2 dolarlık seçkin kuponum 484 jetonum var kuponları alırken $2.01 orders yazıyodu oyunlardan topladığım jetonlarla aldım oyunlardanda kazandım.
    şimdi 2 dolar üstü bütün siparişlerde geçerli olacakmı bu kuponlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hihoyt222

şu an 26 adet 2 dolarlık seçkin kuponum 484 jetonum var kuponları alırken $2.01 orders yazıyodu oyunlardan topladığım jetonlarla aldım oyunlardanda kazandım.
    şimdi 2 dolar üstü bütün siparişlerde geçerli olacakmı bu kuponlar?

bence olmayacak çünkü seçkin kuponlar her mağazada geçmiyor, geçen mağazalarında alt limitleri oluyor. Genellikle 2.01$ ve üstü geçebilen mağazalarda ise en ucuz ürün 10-15$ dan başlıyor.
  • Anlaşmazlık açtığında video yükleyemeyen oldu mu 8-9 kez denedim "in processing" yazıyor atılan video için öylece kalıyor çıldıracağım.. Kanıt sunamadığım için paramı iade etmeyecek aliexpress.. YouTube linki ya da indirme linki de koydum ama kabul etmediler. Çin'de yasaklı siteler diye sanırım..
  • dh de kupon dağıtmaya başlamış bol bol deleted user kuponlari var konuda kaçırmayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamsungAbi -- 27 Ekim 2017; 18:54:46 >
  • 50-55 gündür takipsiz kargoyla alip bekledigim ürünler bugun toplu olarak geldi, 20 tane kargo olunca Ptt 3 seritle sarmis, postaci zor getirdi. 1.5-2 yildir ilk defa bu denli gecikti ürünler, 15 gün once siparis verdigimde var iclerinde, 50-55 gün once verdigimde. 15 gun önce siparis verdiklerimde gelmesine ragmen, 20-25 gün once siparis verdiklerimden ses yok hala. Bakalim onlar ne zaman gelecek. Bu denli gecikme yaşanıyorsa suan, 11.11 indirimlerinden sonra ne olacak kimbilir.

• Seçkin kuponları satabiliyoz mu?

• Elitera güneş gözlükleri nasıl, polarize ve uv korumaliymis 3 $ kupon var değerlendirsem mi diye düşünüyorum.

Magaza linki:
    (kopyala yapıştır yapın)

s.aliexpress.com/m26NvuqU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahruti -- 27 Ekim 2017; 19:56:56 >
  • 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.