Şimdi Ara

1,5 yıldır piyano çalıyorum. Fantaisie Impromptu'yu ekledim Chopin'den. (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
8.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Chopin duyunca piyanist filmi aklıma geldi. Gayet başarılı çalıyorsunuz.

Piyanist filminde Nocturne Op. 20 çalınıyor, onu da yakında yükleyeceğim.

Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InScienceWeTrust

gayet başarılısın

Sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohaaa, 2 hafta olmuş ve sadece bir kaç yüz izlenme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Living Toy

Ohaaa, 2 hafta olmuş ve sadece bir kaç yüz izlenme.

Rağbet görmeyince yapacak bir şey yok.

• Ustam canon in d çalabilirmisiniz her dinlediğimde tüylerimi diken diken ediyor parça canım sıkıldıkça konunuza girip bakıyorum yeni video gelmişmi diye

• Hocam amelieyi ben istemiştim youtubeda yorumda yazmıştım çok teşekkür ederim ya.
    Ama gerçekten harika parça değil mi?
    Bunu dinlerken içimde piyano öğrenme isteği doğuyor hiç alakam olmadığı halde, yeminle. Ama piyano fiyatlarını görünce istek sönüyo tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik Üniversiteli -- 24 Temmuz 2017; 21:1:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik Üniversiteli

Hocam amelieyi ben istemiştim youtubeda yorumda yazmıştım çok teşekkür ederim ya.
    Bunu dinlerken içimde piyano öğrenme isteği doğuyor hiç alakam olmadığı halde, yeminle. Ama piyano fiyatlarını görünce istek sönüyo tabi.

Rica ederim, ne demek.

Parça gerçekten çok güzel. Çalması da eğlenceli. Uygun fiyata elektronik piyanolar var, belki alırsın bir tane, Amelie de vesilesi olmuş olur.

• Starset my demons çal :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

quote:

Orijinalden alıntı: Teknik Üniversiteli

Hocam amelieyi ben istemiştim youtubeda yorumda yazmıştım çok teşekkür ederim ya.

Rica ederim, ne demek.

Parça gerçekten çok güzel. Çalması da eğlenceli. Uygun fiyata elektronik piyanolar var, belki alırsın bir tane, Amelie de vesilesi olmuş olur.

Öneri için teşekkürler hocam bir araştırayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rizeli-alcatraz

Ustam canon in d çalabilirmisiniz her dinlediğimde tüylerimi diken diken ediyor parça canım sıkıldıkça konunuza girip bakıyorum yeni video gelmişmi diye

Sağolasın arkadaşım. Canon'u çalacağım, listeme ekledim. Malum iş yoğunluğu bir yandan, pratik yapıp kayda başlamak her gün kısmet olmuyor. Haftada bir video yükleyebilmeyi umuyorum.

• Serdar kullanıcısına yanıt
    Kendinizi yormayın hocam biz buralarda bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rizeli-alcatraz

Kendinizi yormayın hocam biz buralarda bekliyoruz :)

• hocam bu arada bi istek parçam var. Ludovico Einaudi - Nuvole Bianche boş zamanında bunu da çalabilirsen memnun olurum teşekkürler
  • Eve gidince bir bakayım. İsmi tanıdık gelmedi, belki melodiyi duymuşumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: InScienceWeTrust

hocam bu arada bi istek parçam var. Ludovico Einaudi - Nuvole Bianche boş zamanında bunu da çalabilirsen memnun olurum teşekkürler

Melodiyi tanıyorum arkadaşım, bir ara çalışırım, listeye ekledim.

• Abone oldum kanalınıza,tebrik ederim. Konunun hakettiği değeri görmesi de güzel bir gelişme bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Abone oldum kanalınıza,tebrik ederim. Konunun hakettiği değeri görmesi de güzel bir gelişme bence.

Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

DH büyük bir forum, malum, ilgi alanları farklı bir sürü üye var. Müziğe ilgisi olanların çoğunlukta olması bence de sevindirici.
  • Amelie muazzam olmuş. Eline sağlık. Yann Tiersen gibi duygulandırmadı desem büyük yalan söylemiş olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Amelie muazzam olmuş. Eline sağlık. Yann Tiersen gibi duygulandırmadı desem büyük yalan söylemiş olurum.

Çok teşekkür ederim.

• Su amelia muzigini ilk basta dinledigimde piyano ogrenecegim demistim. O kadar ki hosuma gidiyordu. Tabi hala ogrenemedim orasi ayri bir konu ama neyse ilerde imkanim olunca bende kursuna gidip ogrenecegim piyanoyu. (Klasik muziklere bayiliyorumda)

Bu arada tebrik ederim gayet iyi calmissiniz. Biraz daha yavas calsaymissiniz orjinali ile ayni olacakti ;) gercekten guzel calmissiniz. Yine tebrik ederim

Edit: interstellerdaki bir muzik de cok hosuma gitmisti. Birazdan linkini atayim. Belki listenize alirsiniz

https://m.youtube.com/watch?v=4y33h81phKU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 26 Temmuz 2017; 9:3:2 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.