Şimdi Ara

1.16 BT & lighting kablo Spotify Ses Alamıyorum!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar belki bu sorunu yaşayan veya çözen birileri vardır umarım.

2014 1.16 efficiency dynamic

Ne yaptı isem bir türlü sesi araç içine aktaramadım

Lighting kablo ile bağlandığımda multimedia kısmında desteklememektedir uyarısı çıkmakta fakat telefon şarj olmakta.

Aux kablosu ile ses alınabilmekte fakat sene 2017 ve aux oldukça eski bir tek. hem ses kalitesi hem kablolara sabit kalmak, ve sırf ön kolonlardan ses almak pek memnun edici değil ne yazık ki.

BT ile eşleşmiş durumda araç telefon ile görüşme yapabiliyorum, fakat spotify ses alamıyorum. Lighting kablo ile bağlanabilsem onada razıyım :)

iphone 5S bu sorunu yaşayan çözüm oluşturmam için ne yapmam gerekir acaba? bir çok sitede araştırma yaptım harici usb bt adapter alanlar var yüzde yüz çözer mi acaba? bu videoda arakadaş bağlanmış örneğin yazılım mı satın almak lazım acaba?https://youtu.be/AzCLsN0Z_ls?t=570
    Apple mantığı gibi para verip mi özelliklere erişebiliyoruz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insomniac212 -- 22 Mart 2017; 11:42:15 >

• Hocam öncelikle aracınız 2013 model olmalı, aynı problem benim aracımda da var. 2013 modellerde medya cihazı bluetooth streaming özelliğine sahip olmadığından şarkı dinleyemiyoruz ne yazık ki... Usb'den güç alıp bluetooth ile sesi aux'a veren cihaz ile bu problemi çözdüm. Kullandığım cihaz TP-LINK HA100, reklam gibi olmasın başka cihazlara da bakabilirsiniz elbet :)
  • Canka1 C kullanıcısına yanıt
    2014, dediğiniz yöntemi gördüm sitelerde fakat görüşme sağlayıp, sesi neden aktarmıyor bu ilginç :)

belki iconnectdrive denen olayı satın alıp yüklenmesi gerekmekte sanırım

açıkcası bu alet ile yine aux bağlanıp ses kalitesi problemli mi? ses iyi ise o kadar para vermeye gerek yok gider bu aletten temin ederim :)

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.