Şimdi Ara

Kaldırılan Fakat Satın Alımı Mümkün Olan Oyunlar [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
49
Favori
29.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu listede rockstar games oyunları var mı acaba?

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef. Rockstar hiçbir oyunu için açık kapı bırakmamış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cate4 kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkürler

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    Ne demek. Ben de özellikle GTA 1 ve GTA 2 için takipteyim ve araştırmadayım.

• Commandos: Strike Force oyununu Steam üzerinden almanın bir yolu var mıdır acaba? 

• R-10 kullanıcısına yanıt

3 yıllık mesaj ama şu an steam'de var Alice MR. İlk çıktığında korsan oynamıştım 2-3 ay önce de steam'den aldım hem hak geçmesin hem damakta tad bıraktı. yoksa hala korsan installer'i duruyor bellekde.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 17 Temmuz 2023; 10:52:30 >
  • Müq konu. Hem takip için. hem de Max Payne 1 için açık sub var mı diye sorayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Max Payne 2 geri geldiğine göre mutlaka Max Payne için de açık sub vardır diye düşünüyorum. Sonuçta tamamen kaldırılmamış.

• Arkadaşlar bu oyunları almanın yolu varmı

Street Fighter X Tekken

Mortal Kombat Komplete Edition ( 9.2$ a key olarak aldım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 11 Ağustos 2023; 20:19:56 >
  • Görünüşe göre bu konuda çoğumuz istediğimiz oyunun açık sub'ının olup olmadığını soruyoruz ama araştırmıyoruz. Sadece buraya sora sora işin içinden çıkmamız mümkün değil. Ya aradığımız oyunlar kolay kolay bulunmayan, iyice yok edilmiş oyunlar olduğu için bulamıyoruz ya da iyi araştırma yapamıyoruz. Açıkçası ben araştırıyorum ama bir şey bulamadığım gibi yanlış yerlerde aradığımı düşünüyorum. O yüzden bu konunun devam edebilmesi, bir amaca hizmet edebilmesi için bir olup bulalım şu oyunları. Bir kolay yolu olmalı, bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.