Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futboldan iyi anlıyorsanız güzel para kazanabileceğiniz NFT tabanlı oyun var Sorare diye. Pique ve Griezmann destek veriyor oyuna. Verdiğim kayıt linkiyle girerseniz 5 kart alımında 1 sürpriz kart hediye edecek.

https://sorare.com/r/toriko

• merhaba. fut ortak oturum girecek pre ariyorum. division veya squad battles oynayabiliriz. ayrica pro club icin takim ariyorum mo, moo oyuncusuyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba uzun süredir fifa 21 ut hesabıma giriş yapmıyordum. bugün girip oyuncu satışı yapacaktım ancak oyuncularımı listeleme fıyatı saçma rakamlar olarak kilitlenmiş, artıramıyorum. mesela salah futbinde en son 100k civarına satılmış. ben listeye eklerken en fazla 40k yazabiliyorum. birde oyuncu aratıyorum neredeyse hiçbir satılık oyuncu yok. niye böyle oldu

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 31 Aralık 2021; 18:47:45 >
  • elimde biraz coin var satmak istiyorum ilgilenen var mı

• Fifa 19,20,21 free download linki bilen var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tonodias kullanıcısına yanıt

fifa 21 99 messi 99 kanteli full kadro 80 tl origin hesabı satılık

• Bilgisayarda Fifa 22 oynayanınız var mı? Çok sıkıntılı bir sorundan muzdaribim. Directx Function diye bir hata internette bir çok çözüm var, neredeyse hepsini denedim ama çözemedim. Başına gelip çözüm sağlayabileniniz var mı?

• Ultimate oynarken masaüstüne atıyor oyun sonra hükmen yeniliyorum sinir bozucu. Arka planda çalışan bir program da yok üstelik. 3-4 maç kaybettim bu yüzden

• nikefootball N kullanıcısına yanıt
    Windows 11 kullanıyorsanız windows bildirimlerini kapatın. Ayrıca chrome veya chrome tabanlı başka bir tarayıcı kullanıyorsanız oyun oynarken arka planda kapalı olacak veya yine bildirim özelliklerini kapatmalısınız. Ben sorunu böyle çözmüştüm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• Sürekli hesaplar devredışı bırakıldı diyor bunun sebebini bilen varmı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan8773 -- 12 Haziran 2022; 13:26:12 >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt

elimde 2 m kadar var dostum buyurun satabilirm alım yapıcaksnz

• wasdkaos W kullanıcısına yanıt

Hocam mesajı atalı ne zaman olmuş. Mesajımı nereden gördün ki? Oyunu bırakalı da uzun zaman oldu.

• FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

oyunu açmaya çalıştığımda ea anticheat geliyor doluyor ardından oyundan atıp ea app e geri dönüyor nasıl düzelteceğim yardımcı olabilecek var mıdır

• S.a hayırlı günler burası pek sessiz sanırım diğer konu akıyor gibi pc kullanıcısı az galiba

• Kalmadı mı Fifa oynayan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O kadar berbat oyun yaparlarsa böyle oynayan kalmaz işte. Oyun Fifa19 dan sonra taktiksel simülasyon futbolu bitirdi, düğmeye iyi basanın ve para yatıranın kazandığı bir çocuk oyunu oldu. Gerçek hayatta 1000 yılda 1 olacak gollerden her maç 3-5 tane oluyor kendim atsam da bu ne diyerek alt f4 atıyorum sıkılıp. Maç eşleştirme sorunu zaten aldı başını gidiyor herkesi havuz yapıp aynı kişilerle eşleştiriyorlar. Kısaca özellikle son 2 sene fifa bitti böyle devam ederse yakında sadece hikayesi kalır bir de futbol değilde oyun sevenlerin oynadığı bir platforma dönüşür.

• Hala FIFA 22 pc ultimate oynayan arkadaşlar varsa Özellikle transferler kuruduğu için kendi içimizde oyuncu transferi alım satımı yapmak ,takas yapmak isteyen arkadaşlar olursa. Discord sunucumuza beklerim. Transfer bölümünde arayıpta bulamadığınız oyuncuları belki birbirimizde bulup paylaşıp değişim alım satım yapabiliriz. Bilgisayar versiyonu için

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]discord
    FIFA 22 transfer market (year: 2024) Discord Sunucusu'na katıl!
    https://discord.com/invite/BR5tw3xs
  • merhabalar fifa 23 sağlam kadrolu pc hesap arıyorum

• Merhaba

Fc24 pro club modunda min. 98 level oyunculu hesap arıyorum, oyun içinden ekran görütüsü ile yazabilirsiniz, fiyatınızı teklif edebilirsiniz.

Varmı satmak isteyen.

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.