Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furniture78

quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper Canavarı

quote:

Evet arkadaşlar bende n11 den 399. Tl ye bugün sabah sipariş verdim bakalım yarın elime ulaşacakmı

son durum nedir ????

Cuma sipariş verdim cumartesi elime ulaştı sürat kargo eve getirmekte geç kalınca gittim şubeden kendim aldım anlatıldığı gibi içinden avrupa tv centerin faturası ve garantisi çıkıyor cihaz ve bütün parçalar orjinal alışverişten gayet memnunum

Hayırlı olsun... Ben de almayı düşünüyorum da üründe herhangibir arıza old. nereye götüreceğim. Trabzon'da yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

quote:

quote:

quote:

Evet arkadaşlar bende n11 den 399. Tl ye bugün sabah sipariş verdim bakalım yarın elime ulaşacakmı

son durum nedir ????

Cuma sipariş verdim cumartesi elime ulaştı sürat kargo eve getirmekte geç kalınca gittim şubeden kendim aldım anlatıldığı gibi içinden avrupa tv centerin faturası ve garantisi çıkıyor cihaz ve bütün parçalar orjinal alışverişten gayet memnunum

Hayırlı olsun... Ben de almayı düşünüyorum da üründe herhangibir arıza old. nereye götüreceğim. Trabzon'da yaşıyorum.

Avrupa tv center garantisi var oraya gönderiliyor ,garanti komusunda nasıllar pek bir fikrim yok ben sonynin kalitesine güveniyorum millet yurt dışından garantisiz telefonlara kaç paralar veriyor,biraz şans meselesi bu ara d&r da harddisk kızağı 37 tl Kargo ücretsiz .Bir tane sipariş verdim elimde 320 lik boşta bir harddisk var onu takıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n11' dekinde kutudan neler çıkıyor arkadaşlar, gamepad filan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

son durum nedir ????

Avrupa tv center garantisi var oraya gönderiliyor ,garanti komusunda nasıllar pek bir fikrim yok ben sonynin kalitesine güveniyorum millet yurt dışından garantisiz telefonlara kaç paralar veriyor,biraz şans meselesi bu ara d&r da harddisk kızağı 37 tl Kargo ücretsiz .Bir tane sipariş verdim elimde 320 lik boşta bir harddisk var onu takıcam.

Bilgilendirme icin tesekkurler. Ben xbox kullanmistim ntsc ve pal farkliligi vardi oyunlarda filan. Acaba aldiginiz ps3 pal mı bir bilginiz var mi açıp oyun oynadiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

son durum nedir ????

Bilgilendirme icin tesekkurler. Ben xbox kullanmistim ntsc ve pal farkliligi vardi oyunlarda filan. Acaba aldiginiz ps3 pal mı bir bilginiz var mi açıp oyun oynadiniz mi?

Alıntıları Göster

pal modeli zaten sanırım türkiyede pal modelleri çalışıyor.

• Beyler selam burası belki yeri degil ama n11. com daki 399 TL olanla 530 TL olan arasında kaldım. Tek farkları biri 12 gb diğeri 500 GB.

Şimdi öncelikle

1. 12 gblık modeli almıs olsam, harici hdd baglayip 500 gb modeldeki gibi hdd yi kullanabilirmiyim.
    2. hdd nin psn marketten oyun indirme dısında ne faydası vardır.
    3. bu 2 model içinde türkiyedeki herhangi bir sony yetkili servisine versem, bakarlarmı yoksa illa aldıgım yere mi yollamam gerekiyor.

Cevap verecek arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Beyler selam burası belki yeri degil ama n11. com daki 399 TL olanla 530 TL olan arasında kaldım. Tek farkları biri 12 gb diğeri 500 GB.

Şimdi öncelikle

1. 12 gblık modeli almıs olsam, harici hdd baglayip 500 gb modeldeki gibi hdd yi kullanabilirmiyim.
    3. bu 2 model içinde türkiyedeki herhangi bir sony yetkili servisine versem, bakarlarmı yoksa illa aldıgım yere mi yollamam gerekiyor.

merhaba.ben yardımcı olmaya çalışayım.
    1.harici değil hdd 2.5 lik laptop hddsi alıp cihazın yuvasına takarak kullanablirsin.sata 2 olucak 5400 rpm olucak markası önemli değil.ama samsung bayaa sessiz.örnek
    http://www.vatanbilgisayar.com/dahili-harddisk/toshiba-mk5076gsx-25-500gb-sata-20-8mb-onbellek-5400rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=63381
    http://www.sanalmarketim.com/urun/5cd3276b88a3a544fe279d028e6d0640/SAMSUNG-ST320LM001-Momentus-320GB-5400Rpm-8MB-Sata-2.5-HDD
    2.mesela film arşivini pc den bağlayıp atabilirsin.onun dışında müzik resim vb..
    3.aldığın yere göndermen gerek bende ordan aldım ordan biliyorum.
    birde 500 gb eğer film arşıvi yapıcam falan gibi bi amacın yoksa çok gereksiz derecede fazla..mesela çıkma hdd falan bulabilirsen pc cilerden 80-160 gb lık falan o bile işini görür.çünki 12 gb hdd yetersiz 2 tane oyun atsan(mgs4+gt5)hazıza doldu hatası veriyo oynayamıyosun bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rikimaru -- 9 Mayıs 2013; 0:07:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rikimaru

quote:

Beyler selam burası belki yeri degil ama n11. com daki 399 TL olanla 530 TL olan arasında kaldım. Tek farkları biri 12 gb diğeri 500 GB.

Şimdi öncelikle

merhaba.ben yardımcı olmaya çalışayım.
    1.harici değil hdd 2.5 lik laptop hddsi alıp cihazın yuvasına takarak kullanablirsin.sata 2 olucak 5400 rpm olucak markası önemli değil.ama samsung bayaa sessiz.örnek
    http://www.vatanbilgisayar.com/dahili-harddisk/toshiba-mk5076gsx-25-500gb-sata-20-8mb-onbellek-5400rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=63381
    http://www.sanalmarketim.com/urun/5cd3276b88a3a544fe279d028e6d0640/SAMSUNG-ST320LM001-Momentus-320GB-5400Rpm-8MB-Sata-2.5-HDD
    2.mesela film arşivini pc den bağlayıp atabilirsin.onun dışında müzik resim vb..
    3.aldığın yere göndermen gerek bende ordan aldım ordan biliyorum.
    birde mesela çıkma hdd falan bulabilirsen pc cilerden 160 gb lık falan o bile işini görür.500 gb eğer film arşıvi yapıcam falan gibi bi amacın yoksa çok gereksiz derecede fazla..

Teşekkürler cevabınız için :)

Peki sizce ben hangisini almalıyım. pes fifa oynarım, belki gta falan. Öyle çok oyun oynayan biri degilim. 12 gblık model işimi görür mü. Zaten hdd takma şansım varmış. Olmazsa ilerde yükseltirim ekstra hdd alip. Yoksa 130 tl fark verip 500 gb mi almalıyım

• kesinlikle 12 gblik olanı alsonradan ekleme yaptım mesaja.dediğim gibi 12 gb yetmiyor ama yetmesse her zaman ekleme yapabilirsin hatta sağlam bi 2. el bulursan 80 gb bile yeter..
  • quote:

kesinlikle 12 gblik olanı alsonradan ekleme yaptım mesaja.dediğim gibi 12 gb yetmiyor ama yetmesse her zaman ekleme yapabilirsin hatta sağlam bi 2. el bulursan 80 gb bile yeter..

Bu son sorum, çok sordum biliyorum :) ama tekrar tekrar tşkler.

Mesela gta 5 çıktı. Ve ben blueray olarak aldım oyunu. Cdsini takip oynamak istedigimde bu oyun bi kurulum falan yapmak için benden boş yer isteyecek mi ? Atıyorum 5 gb yer gibi vs. Yada herhangi bir oyun. Bu konuda bilginiz varmı.
  • quote:

quote:

kesinlikle 12 gblik olanı alsonradan ekleme yaptım mesaja.dediğim gibi 12 gb yetmiyor ama yetmesse her zaman ekleme yapabilirsin hatta sağlam bi 2. el bulursan 80 gb bile yeter..

Bu son sorum, çok sordum biliyorum :) ama tekrar tekrar tşkler.

Mesela gta 5 çıktı. Ve ben blueray olarak aldım oyunu. Cdsini takip oynamak istedigimde bu oyun bi kurulum falan yapmak için benden boş yer isteyecek mi ? Atıyorum 5 gb yer gibi vs. Yada herhangi bir oyun. Bu konuda bilginiz varmı.

mesela gran turismo kurulum için 5 gb yer istiyor metal gear solid de 4 gb..bazı oyunlar kurulum için yer istemiyor. ama mesela metal gear solid gt5 bayaa yere ihtiyacı var.ben bu 2 oyunu almıştım baktım olmuyor extradan hd aldım anca oyle kurtardım durumu.gt5 de muhtemelen bayaa bi yer kaplar mesela 5-6 gb.yania oynıcağın oyuna göre 12 gb yetmiyor ama herzaman hd alabilirsin.yani karar senin 500lük alim hiç uğraşmim diyebilirsin yada şimdilik 12 gb alayım sonra hd takarımda olur.çok kolay bi işlem hem 2. el falanda olur.yani bu oyunlar için min 80 gb hd şart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rikimaru -- 9 Mayıs 2013; 12:53:09 >

• PS3 12 GB almayı düşünüyorum ama nereden alacağıma karar veremedim. Ürünün fiyatı ve daha da önemlisi aldıktan sonraki destek benim için önemli. Garanti konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Aşağıdaki iki siteden hangisini tavsiye edersiniz.

http://www.syd.com.tr/Sony-Ps3-Super-Slim-12-GB-TURKCE-24-AY-GARANTI,PR-527.html 425tl

http://www.n11.com/sony-ps3-12-gb-ultra-slim-konsol-P11911120 399tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 15 Mayıs 2013; 19:59:55 >

• n11 ne zamana kadar 399 tl ye satmaya devam eder acaba

• Merhabalar,
    Bir süredir araştırıyorum ancak kafa karışmaması elde değil gibi geliyor, hele birde neredeyse 1000 TL ye yakın bir para verecekken.
    Araştırırken hepsisony adlı inrnet sayfasında sanırım eski kasa bir ps3 le karşılaştım. Beyaz ve iki kol ile birlikte 715 TL, eski kasa olmasının dezavantajları ne olabilir? Sizce bu fiyat bu ürün için nasıldır? Bu konudaki önceliğim hesaplı olması ve iki kol olması.
    Versiyon , kırma vs. gibi işlerden anlamıyorum zaten alsamda yapmayacağım. Bu değerlendirmeyi orjinal oyunlar için yapabilirsiniz. Teşekkürler.
  • http://www.syd.com.tr/Sony-Ps3-Super-Slim-500-GB-3D-Uncharted-GOTY-GT-5-AE,PR-530.html . Arkadaşlar sizce bu ürün nasıl. Hem 2 oyun veriyor ve 500 gb. Ayrıca syd sitesi güvenlimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuku -- 11 Mayıs 2013; 18:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrisonTR

http://www.syd.com.tr/Sony-Ps3-Super-Slim-500-GB-3D-Uncharted-GOTY-GT-5-AE,PR-530.html . Arkadaşlar sizce bu ürün nasıl. Hem 2 oyun veriyor ve 500 gb. Ayrıca syd sitesi güvenlimidir?

bence pahalı,puan kampanyalarınla beraber 500 lira gibi bir fiyata 500gb lık versiyonu getırebılırsın verılen 2 oyunu da cok rahat 80-90 lira gibi bir fiyata getirirsin ki 590 liraya gelmiş oldu.
    80 lira kârdasın

• n11.comdaki avrupatvcenter'dan ben de siparişimi verdim.bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

n11.comdaki avrupatvcenter'dan ben de siparişimi verdim.bakalım ne olacak.

Hocam sonucu yazarsan sevinirim bende ordan almayı düşünüyorum 500 gb lık modelden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuku -- 13 Mayıs 2013; 21:46:49 >
  • Ben de cuma günü vermiştim n11.com dan PS3 12GB siparişimi, dün elime ulaştı. (araya pazar günü girdiği için) Kurulum yaptım. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Avrupatvcenter garantili ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 14 Mayıs 2013; 12:50:32 >
  • super slim 12 gb lık ps3 ler şu anda sadece orjinal kullanılabiliyor bilerek alın derim.
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.