Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haydaaa bizim adamlar niye banlandı.acaba bu konudan dolayımı banlandılar ? öyleyse hakkatten yazıklar olsun.Millet gelip bi yemek tarifi konuşmadı şurada biz birşeyler diyince banı bizim adamlar yiyor
  • Balenin sonu kaka gibi olacak görürsünüz , potansiyel yok bi kere adamda, neymarda fıs bu arada şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssfb

Balenin sonu kaka gibi olacak görürsünüz , potansiyel yok bi kere adamda, neymarda fıs bu arada şimdilik

Bale'da nasıl potansiyel yok ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İçen Arı

quote:

Balenin sonu kaka gibi olacak görürsünüz , potansiyel yok bi kere adamda, neymarda fıs bu arada şimdilik

Bale'da nasıl potansiyel yok ya?

• İçen Arı kullanıcısına yanıt
    potansiyelden ne anladığına bağlı. bu arkadaşa sormak lazım ne potansiyeli beklediğini.
  • quote:

Bale'de potansiyel var ama çok çalışması lazım. Şu haliyle Ronaldo'nun yanından geçemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Bale'de potansiyel var ama çok çalışması lazım. Şu haliyle Ronaldo'nun yanından geçemez.

Potansiyeli olmayan futbolculara 91 m euro vermeye bayılırız.Ronaldo olsun diye beklemiyo kimse skora yardımcı olsun Ronaldo nun yanında alternatif futbolcu olması için alındı bunun yanında aktif futbolcular arasında en iyi ilk 5 de olan genç bir adamdan bahsediyoruz.Real Madrid mümkün olduğunca en iyileri katmaya çalışır kadrosuna bunlarda Bale in burada olması için yeterli.

Çamur atmaktan vazgeçin hangi takım ligden gelmiş orada neler başarmış onun yaptıklarını kaç futbolcu yapabiliyormuş bunları göz önüne alın bu futbol cahilliği veya saçmalama hevesi ile rica ediyorum diğer arkadaşlarımda benim gibi düşünüyodur eminim rica ediyoruz iyi niyetli olmayan yazılarınızı takım bölümümüze yazmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: murad35

quote:

quote:

Potansiyeli olmayan futbolculara 91 m euro vermeye bayılırız.Ronaldo olsun diye beklemiyo kimse skora yardımcı olsun Ronaldo nun yanında alternatif futbolcu olması için alındı bunun yanında aktif futbolcular arasında en iyi ilk 5 de olan genç bir adamdan bahsediyoruz.Real Madrid mümkün olduğunca en iyileri katmaya çalışır kadrosuna bunlarda Bale in burada olması için yeterli.

Çamur atmaktan vazgeçin hangi takım ligden gelmiş orada neler başarmış onun yaptıklarını kaç futbolcu yapabiliyormuş bunları göz önüne alın bu futbol cahilliği veya saçmalama hevesi ile rica ediyorum diğer arkadaşlarımda benim gibi düşünüyodur eminim rica ediyoruz iyi niyetli olmayan yazılarınızı takım bölümümüze yazmayın.

Ben Di Maria mıyım? Neden çamur atayım ki bu adama. Ayrıca dikkat edersen potansiyel var dedim. Yani bu adam ileride Ronaldo kadar iyi bir futbolcu olabilir ama şu haliyle dünyanın en pahalı transferi olmayı hak etmiyor.

• Bale'ın potansiyeli çok çok iyi, çünkü sürekli aralıksız gelişiyor.Kariyerine sol bek olarak başladı, şu anda hücumun her bölgesinde oynayabiliyor ve 4-3-3'te Trequartista veya diğer normal forvetli sistemlerde gezici forvet olarak çok rahat oynar, çokta iyi performans gösterir.Ayrıca şu an için Ronaldo olmadığında O'nu hissetirmeyecek biri veya olduğunda da yükünü hafifletmek için alınmış bir oyuncu, gelecek için ise Ronaldo'dan sonra O'nun eksikliğini kapatma potansiyeli olan alabileceğimiz en iyi oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 21 Eylül 2013; 17:22:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murad35

quote:

quote:

Ben Di Maria mıyım? Neden çamur atayım ki bu adama. Ayrıca dikkat edersen potansiyel var dedim. Yani bu adam ileride Ronaldo kadar iyi bir futbolcu olabilir ama şu haliyle dünyanın en pahalı transferi olmayı hak etmiyor.

Hocam senin icin degildi soylediklerim sssfb arkadasin soylediklerini aklim almadi yanlis alintilamisim.Suan ki perfomansi icin degil gecen sezon yaptiklari icin dunyanin en pahali 2. transferi oldu.Yine de bu paranin Bale icin cok oldugu hatta herhangi futbolcu icin cok oldugu gorusundeyim cogu insan gibi

• maç başladı 1'i yedik bile
  • Pepe reyiz attı 1-1 oldu
  • beyler link lütfen
  • Bale maç öncesinde ısınırken sakatlanmış ve 18 kişilik kadrodan çıkarılmış.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • Ronaldodan müthiş bir penaltı daha, 2-1
  • Derbi olunca burası susuz kalmış
  • İlk yarı bitti.

Ronaldo bu golüyle Getafe'yide en çok gol attığı takımlar listesine aldı.

Getafe, Sevilla, Barcelona 12 Gol.
  • Ulan isco'ya bak adam gol krallığına oynayacak resmen 3-1
  • ulan benzema
  • offffffffff gole bak cr77777777
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.