Şimdi Ara

Rifter adbule hak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bu rifter 1.5 motorlarda adblue ne kadar zaman aralığımda konuluyor ? Çünkü 10000 km de ve 3. Kez koyuyorum servisi ilk aradığımda 3bin km civarında adblue ekle ikazı geldi. Servise sorduğumda 17.5 lt deposu olduğunu ve 15bin km civarında gittiğini söylediler. 7.bin km sonra tekrar yandı bu sefer servis ayar için baktı ayar yaptık dediler adblue ışığı 1900 km daha gider dediğinde 10 lt adblue ancak eklendi serviste. Ve serviste sorduğumda tekrar 7 8 bin km arası gider dediler yaklaşık 1 hafta önce ışık gene yandı bu sefer sordum ve 3 bin km gider dediler. Üşenmedim İzmir servisi aradım ve sordum adamın cevabı 3 binde gider 15 binde nekadar hızlı gittiğine bağlı diyerek atar lı bir cevap verdi. Sonra tekrar Muğla servisi arayıp 3008 16 17bin km gidiyor dediğimde bu sefer 1.6 motor onlar gider dediler. Merak ettiğim kim doğru söylüyor? Siz kullanıcılar kaç km de bir koyuyorsunuz. Eğer adblue deposunda sorun varsa fiyatları inanılmaz uçuk.

• Merhaba , 5000 km de bir ötüyor ve addblue eklenmesini istiyor. ben her 5000 km de bir 10 litre bidon alıyorum (10 litre olması lazım , 5 mi 10 mu kafam karıstı) yarın bidona bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gafo -- 5 Eylül 2022; 23:36:45 >
  • 1.5'ler 1.6'lara göre çok adblue tüketiyormuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.