Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam.

Burayı okuyan arkadaşlar aklınıza ne soru takılıyorsa sorabilirsiniz elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtlarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • frerot F kullanıcısına yanıt

Sağolun eksik olmayın. Ben de 10 yıllık jinekomasti defterini bugün uğursel hoca ile sonlandırdım. 1 gece yatış sonrası çıkacağız gibi. Daha hiç göremedim. Ilerleyen zamanlarda ben de guncellerim bu yazımı.

Edit: ameliyat olalı 24 saat oldu ve pansuman 1 kez değiştirildi. Bu esnada ilk defa ameliyat bölgemi görme fırsatım oldu. Bekleeigimden çok daha iyi bir sonucu Uğursel Hocam yakalamış gibi geldi bana. Her ne kadar gohuse şu an dokundugumda canım yanıyor olsa da ilerleyen günlerde gideceği düşüncesindeyim. Ne morluk var ne de büyük çaplı bir ödem.

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Edit 3

1 hafta sonraki görseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.kaanalper -- 2 Kasım 2021; 18:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu pazartesi ameliyat oldum Gaziantep'te iyileşince detaylı yazacağım

• geçmişolsun 😊 . Ameliyat öncesi cizim yapılan kalem izii görmesem yeni ameliyat oldunuza inanmayacaktım. Çok başarılı olmuş görünüyor 👍. Kezi izlerine bakıyorumda baya baya artık yarım ay degilde çeyrek ay desek daha uygun olacak. İleriki günlerde gelecek yorum ve fotograflarınız dr. seçimimde etkili olacak arasıra yazabilirsiniz .

• yeniüye000111 Y kullanıcısına yanıt

Ben de 24 saatte bu kadar iyi bir sonuç beklemiyordum benim için de sürpriz oldu. Aralıksız korse kullanıyorum. Salı günü 7 gün olmuş olacak o zaman da fotoğraflar ile paylaşımımı güncelleyeceğim. Uğursel Hocam isini biliyor gerçekten. Zaten özgüveni yüksek bir insan. Hakkını veriyor fazlasıyla.

• A.kaanalper kullanıcısına yanıt

24 saatte o kadar fark olması normal aslında çünkü daha vücut ödem yapmamış oluyor. ilk 2-3 haftadan sonra bakmak lazım.

bukadar kısa zamanda korseyi çıkarma.öne doğru atma yapar söylendiği süre korseni takmalısnn yoksa tam verm alamayblrsn

• keremsh21 kullanıcısına yanıt

Umarim hizli bir iyilesme sureci yasarsiniz.

Islemi gaziantep te mi gerceklestirdiniz ?

• CyberCombat kullanıcısına yanıt

Evet Gaziantep'te oldum ameliyatı şuan halen sargılar var pazartesi günü sargilarim çıkacak detaylı yazmayı planlıyorum ameliyat olacak arkadaşlara yardımcı olmak için

bir hafta sonrası fotografalarınız için teşekkurederim . Bir de sorum olacak bir hafta sonra kontrolemi gittiniz tekrar fotolar hastahane ortamindan çekilme galiba tekrardan ameliyat sonrası ikinci bir ultrason sonucu veya bir muayene gerçekleştirdi mi?

• yeniüye000111 Y kullanıcısına yanıt

Ben tekrar doktorumun görmesini istedim normalde zorunlu bir kontrol değildi. Aynı şehirde olduğum için gittim diyebilirim. Ekstra bir işlem de yapılmadı ultrasonluk bir durum yok zaten. Doktorum da çok memnun sonuçtan ben de memnunum fazlasıyla. 2. Haftanın eklenmesini evden yaparım muhtemelen.

Edit: 2. Hafta görseller geliyor. Korse aralıksız takıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.kaanalper -- 9 Kasım 2021; 19:28:40 >

• Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış🤕. Her fotoğraf her yorum bende dahil ameliyat olacak olanlara bir umut oluyor🙂 . İnsanın kendi vucunu ile verdiği çok büyük bir savaş !

Gün geçtikce dahada iyi gözükecektir. İkinci hafta sonuçlarınızda gayet iyi gözüküyor .

• Yıllar önce olmuştum ameliyatı burada çok yardımcı olanlar vardı şans eseri yine denk geldim. Çok büyük bir rahatlama gelmişti düşündükçe o yılları hala gerilirim. Olmak isteyen varsa beklemesin olsun

• Özellikle 3 ve 4.evrede olup burayı okuyanların öncesi sonrası resmi atması gerektiğini düşünüyorum. Derideki sarkıklık nasıl gidiyor?

Utanılacak birşey de yok. Yüzünüzü kapayıp atın, başkalarını cesaretlendirin. Tecrübelerinizi paylaşın.

• Burda harun çöloğluna ameliyat olupta memnun kalan varmı ameliyat yapılacak hastanenin yorumları çok iyi doktorunkilerde iyi ama bazıları reklam demiş o yüzden gerçek ameliyat olan varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ,

yorumları okudum gördüğüm kadarıyla en çok tercih edılen harun çöloğlu ve uğursel güçlü olmuş. Bu 2 doktorun guncel fıyatları hakkında bılgısı olan var mı ? artık canıma tek ettı bu jinekomasti amelıyat olup kurtulmak istiyorum

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Arkadaşım bende Drç Ugursel Güçlü ıle amelıyat oldum bundan 4 ay önce ve bende ne yazıkkı mutlu degılım sonuctan Bana da lıposuctıon ıle amelıya yaptı göğüs uclarımı kesmeden ve gerek yok dedı resımlerı gösterdi aldığı dokuları ılk 2 3 hafta her şey güzel gözüküyordu ve 2 ay sonra yavaş yavaş ıstedıgım gıbı olmadığını gördüm spor yapan kışıyım ama goguslerımın altında derı fazlalılıgı gıbı yerler var ılk 2 3 hafta yapışık duruyordu korseyı 2 ay taktım her gün parmağımla sıktığım zaman gögus kenarları gogus dokularını hıssedebılıyorum geride bırakmış olduğu tam almamış olduğu yerleri eskısıne oranla ıyımı tabı kı çok daha ıyı ama o güzel ınternette gördüğümüz resimler gıbı degıl halen sol meme altında şişmeler sağ gogus altında bırakılmış dokular rahatsız ediyor bundan sonra da zaten gıdıp tekrar ameliyatla da uğraşmam resım bır ara atarım morelım bozuk olduğundan sımdı sadece duygularımı yazıyorum

• oozzyy84 O kullanıcısına yanıt

Zaman geçtikçe her şeyde olduğu gibi ameliyat ücretleri de artıyor. Her ikisi de 10 bin TL üzeri fiyat ister muhtemelen daha azına razı edersen kaçırma.

• Furkan Salim F kullanıcısına yanıt

Dostum geçmiş olsun öncelikle tam olarak memnun kalmadığın için üzgünüm ama dokunsal olarak hissiyata çok takılma bence oradaki eline gelen dokular ödem de olabilir olması gereken hafif meme dokusu da olabilir. Görsel olarak bunlar belli olmuyorsa bence boşa moralini bozuyorsun. Mesela ben de ugursel hocaya oldum görsel olarak bence çok iyi eskiye nazaran ama elle kontrol ederken bir iki yerde hafif bir şişlik var ama görselde anlaşılması imkansız bu sebeple sorun değil benim için. Eğer ki gerçekten memnun değilsen git görüş tekrar yapmasını iste.

• Furkan Salim F kullanıcısına yanıt
    Benim de 4 ay civarı zaman geçti sayılır. Aynı şekilde sol tarafta ele gelen şişlik devam ediyor. Sağ taraftaki şişlik daha az. (Sağ taraf daha ufaktı zaten.) Hiç gitmiyor, ya içerdeki 'scar tissue' denen yara izi nedeniyle ele gelen şişlikler ya da meme dokusu gerektiği kadar çıkartılamadı kesi yapılmadığı için bilemiyorum. Bekliyorum bakalım yaza kadar nasıl olacak. Eski mesajlarımda da durumu belirtmiştim zaten. Ha sorarsan eskisine göre iyi evet ama verdiğin para ve çektiğin eziyet sonrası daha iyi bir sonuç bekliyorsun. Tekrar ameliyat olma olayı da sıkıntılı zaten sertleşmeler oluyor bölgede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 16 Kasım 2021; 23:14:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.