Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kelkitli
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
21.277
Cevap
301
Favori
1.651.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muzaffer2021

Merhaba G20 araç için ön cama en uygun ve kaliteli güneşlik ve komple dış bıranda almak istiyorum.

3 farklı güneşlik denedim kenarları döküldü 1 taneside uymadı.

Tecrubenize göre uyan ve kaliteli güneşlik linki ve komple dış bıranda linki önerirmisiniz.

teşekkürler.

Kenarlarını makasla kesin. Ben öyle kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer2021

Merhaba G20 araç için ön cama en uygun ve kaliteli güneşlik ve komple dış bıranda almak istiyorum.

3 farklı güneşlik denedim kenarları döküldü 1 taneside uymadı.

Tecrubenize göre uyan ve kaliteli güneşlik linki ve komple dış bıranda linki önerirmisiniz.

teşekkürler.

Biraz tuzludur ama kaliteli

https://www.carsuits.com/

• hzr06 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Ben de özellikle çok düşük hızda kalkış ve hızlanma anında hissediyorum. Düşük hızda ben sağ arka taraftan bir tıkırdama (tırt tırt tarzında) bir ses duymaya başladım ama tam yerini tespit edemedim. Acaba bardak yerlerine koyduğum uzaktan kumanda gibi şeyler mi titreşime bağlı ses yapıyor dedim ama onlar değil. Hızlandıkça ses kayboluyor sanki. Sizlerin şikayeti de aynı şekilde mi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmzdn -- 24 Eylül 2021; 18:9:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar tekrardan,
    Biraz konu dışı olacak ama teslimat öncesi sormak istedim.
    Özel plaka alan var mı ? Varsa bunun için ne kadar ödediniz ve buna değer mi ?
    Emniyete gittiğimde boşta olan plakalardan bunu alayım dediğim herhangi birisi olmadı. Ya bayiden sırada ne varsa onu alacağım ya da özel plaka için fiyat soracağım. İkilemde kaldım doğrusu.

• anyonefromhere A kullanıcısına yanıt

Biz almıştık. 4.500tl ödemiştim. Değer mi bence değmez. Hanım istedi diye aldım. Çünkü uzun süreli kullanıyor. Kendi aracım için hiç uğraşmadım. Yinede hoşunuza giden bir plaka var ise sorun. önemli olan teklif edilen para. Bazen bazı plaka fiyatları çok yüksek oluyor.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günü emniyete gidip soracağım. Bedava olanların listesi de yenilenecekmiş. İlk defa sıfır araç aldığım için seçim şansım olunca acaba alsam mı diye bi düşündüm ama duyduğum fiyatlara göre değmez gibi. Teşekkür ederim hocam

Hayirlisi olsun… simdiden iyi gunler de kullanmaniz dilegiyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

özel plaka fiyatları ilden ile plakadan plakaya göre değişiyor. bir de almak istediğiniz plakadan boşta ne kadar varsa o kadar ucuz olur. MGR plakayı 750 ye aldım bu aracımda daha önce 2018 de 1500tl de vermiştim aynı plakaya. isim belirten plakalar çok tuzlu oluyor harici dediğim gibi boşta kaç tane olduğuna bağlı. borusanda bu işle ilgilenenler var sorarsanız yardımcı olacaklardır. emniyete gitmenize gerek yok yani.

• 35MGR 3 kullanıcısına yanıt
    Ankarada ikamet ediyorum. Henüz 3-4 bin liradan aşağı plaka duymadım, sizin fiyatlara şaşırdım bundan dolayı. Satış temsilcimle görüştüğümde beni emniyete yönlendirdi ben de haricinde sormadım. Bir de oradan deneyeyim şansımı.

• Merhaba arkadaslar,

2018 model F30 , 320d sirket aracim bu ay 2021 G20 320i sportline ile degisecek. Sirket politikasi geregi artik dizel alinmiyor. Son sayfalari okuma sansim oldu. Her ne kadar performans ile alakali 320dyi arayacak olsam da konfor olarak daha iyi olacak gibi ve suanda artik bir bebegimiz oldugu icin bana daha uygun. Dizel aracin gec isinmasi ve kaloriferin gec calismasindan en azindan kurtulacagiz.

sorum su, asagidaki gibi bir kablo var, bimmercodemile G20 de kullanabilir miyim? Maalesef laptop baglama sansim yok. Tek amacim ufak tefek ayarlaru degismek. F30 icin bir tanidik yardimci olmustu ama simdi kablo olsu istiyorum.

trendyol.com
    Vgate Icar Pro V2.1 Bluetooth 4.0 Arıza Tespit Cihazı Bimmercode Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/vgate/icar-pro-v2-1-bluetooth-4-0-ariza-tespit-cihazi-bimmercode-p-38506218

ben izmirde ikamet ediyorum diğer şehirler hakkında bir fikrim yok ama 3-4 bin tl den aşağı plaka yok gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum. istanbulda belki malum nüfus çok plaka sınırlı. dediğim gibi isim plaka bakıyorsanız dediğiniz gibidir muhakkak örn. MRT ECE CEM EMR ERN gibi plakalar. ankara izmir arasında bu denli bir uçurum olması çok mümkün gelmedi bana tabi dediğim gibi mantıksal konuşuyorum net bilgim yok.

• 35MGR 3 kullanıcısına yanıt
    İsim, soy isim başharfi ve düzgün rakam grubuyla oluşan bahsettiğiniz fiyatlara plaka bulabilirsem de tatmin eder beni ama sırf etiket olsun diye büyük paralar ödemek bana göre değil. Pazartesi öğrenirim artık emniyetten.

• cyberjack kullanıcısına yanıt

hocam bu cihaz bimmercode da desteklenmiyor bilginiz olsun. 1500tl üstü bluetooth veya wifi cihazlar var desteklenen ama o kadar para vermeye gerek yok. bir adet enet kablo ve kablo çıkışına uygun telefon adaptörü işinizi görür ve diğer cihazlardan daha hızlı bağlantı sağlarsınız. forumda daha önce anlattım ordan bakabilirsiniz ya da YouTube da video çekmiştim ordan da bakabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCWDNIBUEu-VgvfUbU-yQnSw

umarım bulursunuz. tabi ki ben de aynı görüşteyim.

• Selamlar herkese. Ben de yeni bir G20 kullanicisiyim. Uzun sure efsanelere konu olmus harika suspansiyonlu A180 AMG kullandiktan sonra, 2 hafta once G20 sahibi oldum. 19” individual jant var altinda. 18 AMG’den sonra dedim bittik ama is suspansiyonlardaymis hocam :) gayet konforlu. Bu basligi yaklasik 1 aydir ilk sayfadan itibaren okudum. OTV zammi, kur hesaplari vs. okumaktan artik gina gelmisti. Neyseki bir kac arkadas kullanim tecrubesi, karsilasilan hatalara bulunam cozumler, farkli ihtiyaclara farkli sehirlerde onerilen yerler gibi cok kiymetli bilgiler de edindim. Herkesin eline koluna saglik. Ben de firsat buldukca deneyimlerimi yeni arkadaslarla paylasmak isterim. Kalin saglicakla.

• Merhaba, g20 de geri görüş kamerası gibi ön kamera da takılabilir mi ? parkederken yanaşırken ön tamponun altı kaldırıma deyecek sürtecek diye sürekli tedirgin oluyorum.

• Ars5535 A kullanıcısına yanıt

Gunaydin, hosgeldiniz  

• Merhabalar , herkese iyi forumlar.

Ben de yıllar sonra bir arac sahibi olmak adına g20 alma niyetindeyim ama malum araç sorunu mevcut. Kendi konfigüre ettigimiz bir aracın tahmini olarak temin suresi ne kadar olur acaba. Bu konuda bayiden donus formu doldurdum ama henuz geri donus yapılmadı.

34 KRM plaka için 20,000 TL istediler bana yüksek geldi almadım.

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.