Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung u unut. cihaza bir sürü para veriyorsun bir de içini bloatware ile dolduruyorlar. böyle saçmalık mı olur? üstelik kalan programlar pilin daha hızlı bitmesine sebep oluyor. böyle bir mantık yok. ayrıca edge ekranı o kadar kullanışsız ki sürekli elin yanlışlıkla çarpıyor. kavisli kısım karşıdan tam gözükmediği için ekran küçük hissiyatıda veriyor. kısaca samsungdan uzak dur. ses önemliyse çinli cihazlardan uzak dur. çok önemliyse htc veya lg bak. o cihazlarda ses üstüne başka model yok. kronik sorunları varmıdır onu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi 07

Hocam Xiaomi yarın açılıyor. Evofone instagram sayfasından öğrendiğim bilgiler doğruysa mi8 64 gb versiyonu 5000 lira ile satışa çıkacak. %15 indirimle 4250 lira olacak bu telefon alınır mı ? Uzun zamandır beklediğim telefon fiyat olarak beni hayal kırıklığına uğrattı
    Valla kusura bakmasınlar. Almam. Gider Baska telefon alırım.. 420 dolarlık telefonun ülkede satılan fiyatına bak.. 4250tl bandına cikacaksam eger, alternatif birsuru telefon seçeneğim olur..

Böyle devam edeceklerse ben g2 ile devam kararı alırım. Telefonum mu bozuldu? Gider Asus zenfone max 3 alırım (1250tl) bırak çentik olmayiversin.. Geriye kalan 3bin lira ile gider başka eksiğimi tamamlarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşüncedeyim. telefonum da tam bozulacak zamanı buldu. 1.5 aydır mağaza açılsın diye bekledik hüsrana uğradım. Psikolojik olarak Xiaomi kafamda silmeye başladım(bu fiyatlarla devam ederse) Peki 3000-4000 bandında ne tavsiye edersiniz? 3900 liraya g7 thinQ var. sizce alınır mı. İşin açığı lg güzel telefon yapıyor ama muazzam güzellikte ki ekranı da ileride sorun çıkarıyor(g3 de mavi ekran sorunu yaşamıştım. tabi 3 yıl kullandıktan sonra)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi 07

Bende aynı düşüncedeyim. telefonum da tam bozulacak zamanı buldu. 1.5 aydır mağaza açılsın diye bekledik hüsrana uğradım. Psikolojik olarak Xiaomi kafamda silmeye başladım(bu fiyatlarla devam ederse) Peki 3000-4000 bandında ne tavsiye edersiniz? 3900 liraya g7 thinQ var. sizce alınır mı. İşin açığı lg güzel telefon yapıyor ama muazzam güzellikte ki ekranı da ileride sorun çıkarıyor(g3 de mavi ekran sorunu yaşamıştım. tabi 3 yıl kullandıktan sonra)
    Lg almazdım. G serisinde hep bir sorunu vardı. Hala tam oturtabilmiş degiller. Hem 4 gb ram e verilmez o para.. Üstüne birazdan daha koyup Samsung note 8 yada s9 düşünürdüm. Fiyatlar o kadar yüksek ki, mate 10 pro bile diyemiyorum.. P20 lite yada p20 (pro ve lite olmayan) önerebilirim. Tabii ki kullanım amacınız ve tercihleriniz burada ön plana çıkıyor.. Daha alt seviye birsey bakmak istersen xiaomi note 5 yada a2 olabilir..

• kimi 07 K kullanıcısına yanıt
    Mi 8 i kafandan silme hatta başka cihaz alma 3bine 64 global satılıyor kapalı kutu garantiye felan bakma al geç pişman olmazsın

• Ses konusunda kulaklıkdaki ses kalitesini diyorsan lg v30 al cihaz süper sıfırı 3bin tl Samsung a bulaşma parana yazık mi 8 ses hariç diğer özellikleri ile çok başarılı ekran hız pil ben çok memnunum 2 haftadır kullanıyorum bütün amiral gemi modellerini kullanan biri olarak sonraki telefonum mi 9 olur günlük kullanım kolaylığı olarak da g2 den sonra en çok memnun kaldığım cihaz oldu g2 1.5 sene ile rekor kırmıştım bunu 2 sene kullanırım ayda bir telefon değiştiren biri olarak yorumlarım bu şekilde fiyat olarak da garantili diye 4bin vermeyin yurt dışı kapalı kutu 3 bine alın güle güle kullanın

• Ne diyeceğimi bilemiyorum bundan 2 ay önce 4000tl yi getirenleri kızıyorduk ediyorduk, 500$ 5z bile 3700 tl nasıl oluyorda 5000tl satmaya karar verdiniz? Dilim nutkundu

• Eee resmi mağazada ki satış fiyatını öğrenen oldu mu?

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Gidenlerin yorumlarında Mi 8 64 Gb versiyon 5000TL okudum hocam. Kendim görmedim henüz mağazaya gidenlerin yazdıkları tabiki. Alım gücümüz düsüyor giderek telefonlar ulaşılamaz hale geldi.

• Issızbiradam kullanıcısına yanıt
    Hocam Vatan'da stokta yok Zenfone 5z. O da zam yiyecek muhtemelen. 4500 - 5000 TL bandı altına amiral gemi seviyesinde cihaz almak hayal oldu artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Hocam Vatan'da stokta yok Zenfone 5z. O da zam yiyecek muhtemelen. 4500 - 5000 TL bandı altına amiral gemi seviyesinde cihaz almak hayal oldu artık.
    Hocam 5bin tl vereceğinize yurtdışından bir tanıdık bulun yarı fiyatına getirtin. Ben çinden getirtmeyi düşünüyorum Mi8 2300-2400 civarını buluyor.

• 4999 tl nedir ya 420 dolarlık cihaz kdv ötv trt yani %50 vergi ekle olsun 630 dolar çarp 6.20 dolar kuruyla olsun 3900 lira yani 1000 liradan fazla kar koymak nedir %25 kar payıyla piyasaya mı girilir

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

4999 tl nedir ya 420 dolarlık cihaz kdv ötv trt yani %50 vergi ekle olsun 630 dolar çarp 6.20 dolar kuruyla olsun 3900 lira yani 1000 liradan fazla kar koymak nedir %25 kar payıyla piyasaya mı girilir
    4200 e bedava at fava bekle üç dört ay sonra alıntı yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

Mi 8 i kafandan silme hatta başka cihaz alma 3bine 64 global satılıyor kapalı kutu garantiye felan bakma al geç pişman olmazsın
    Arkadaş Cin den gelirken getirecekti bana global olmadığı için vazgeçmiştik. Resmen kendi ayağıma sıktım. Her neyse şimdi istesem yine getirme şansım var. Cin den gelen telefon rom atınca stabil çalışıyor mu ? Sıkıntı yaşamazsın derseniz tekrar iletişeme geçiğ getirme durumunu konuşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Lg almazdım. G serisinde hep bir sorunu vardı. Hala tam oturtabilmiş degiller. Hem 4 gb ram e verilmez o para.. Üstüne birazdan daha koyup Samsung note 8 yada s9 düşünürdüm. Fiyatlar o kadar yüksek ki, mate 10 pro bile diyemiyorum.. P20 lite yada p20 (pro ve lite olmayan) önerebilirim. Tabii ki kullanım amacınız ve tercihleriniz burada ön plana çıkıyor.. Daha alt seviye birsey bakmak istersen xiaomi note 5 yada a2 olabilir..

Alıntıları Göster
    p20 lite abime 1 ay önce aldık. 2200 aldığımız telefon şimdi 2800 olmuş. açıkçası huawei arayüz olarak fazla ısınamadım. Sebebide babam, kardeşim ve eşiminin yani benim dışımda herkesin ıphone kullanması. Arada karıştırarak ister istemez ıphone arayüzündeki kullanım kolaylığını, rahatlığı telefonumda olsun istiyorum. xiaomi isteme sebeplerimden biride buydu. el hareketleriyle telefonu yönetme isteği

• kimi 07 K kullanıcısına yanıt
    Hocam global rom yüklü cihazlar ile Çin romu yüklü cihazlar arasında donanımsal farklılık yok. Cihazı getirttiginizde Çin romundan memnun kalmazsaniz telefona global rom yüklersiniz. Telefonu Çin'den getirtme şansınız varsa bu fırsatı kaçırmayın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• mi8 128gb

mi Mix 2s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hamemo kullanıcısına yanıt
    donanımsal olarak fark yok evet. Fakat bu forumda da gördüğüm kadarıyla bazı rom atan arkadaşlar sorun yaşayabiliyor. Güncelleme, yüz tanıma, gps gibi sorunlarla karşılaşan arkadaşlar oluyor. cin romundan global rom attıktan sonra mı oluyor yoksa genel sıkıntılar mı.
  • Evofoneun 4999tl den satacağına inanmıyordum ama adamlar ciddi ciddi bu fiyattan satışa koymuşlar kafadan 1000-1500tl kar. Bu fiyattan alacak olan varmı çok merak ediyorum.

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf ekran koruyucu vb. malzemeler var mi? Fiyat bilgisi geçer misiniz?

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.