Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.413
Cevap
158
Favori
237.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Starhubs fiyatlarına bakarsak biletler normal Anadolu maçlarındaki fiyatlar neyse öyle olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİLETLER NE ZAMAN SATIŞA ÇIKAR AGALAR BİLGİSİ OLAN VAR MI??
  • Stubhub ta olmayan biletleri satıyorlar şuan :) o fiyatlara 2 gün sonra bak bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Stubhub ta olmayan biletleri satıyorlar şuan :) o fiyatlara 2 gün sonra bak bakalım :)
    Benim zaten kombnem var, satıcı da değilim, kendim gidiyorum her maça. İyi fiyat verseler devrederim, ama burası malum ölücüler takımı.

• Ne kadar bu işi ticarete döküp,takımın sırtından para kazanıp insanları kazıklayan varsa allah bin belasını versin.
    Öğrenciyiz passolig öncelikle gs bonuslulara çıkardığı ve dünya saçması olan şey yüzünden zaten bilet alamıyoruz, bulamıyoruz hadi burdan gitmeyen varsa hayrına gişe fiyatında devreder diye giriyoruz, adam gelmiş 3000 lira şampiyonluk maçı olursa 4000 demiş. Umarım yaptığınız kar, kazandığınız paralar misliyle sizden çıkar o zaman aklınız başınıza gelir. Düpedüz şerefsizlik,soygunculuk bu yaptığınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaas Montenegro

Ne kadar bu işi ticarete döküp,takımın sırtından para kazanıp insanları kazıklayan varsa allah bin belasını versin.
    Öğrenciyiz passolig öncelikle gs bonuslulara çıkardığı ve dünya saçması olan şey yüzünden zaten bilet alamıyoruz, bulamıyoruz hadi burdan gitmeyen varsa hayrına gişe fiyatında devreder diye giriyoruz, adam gelmiş 3000 lira şampiyonluk maçı olursa 4000 demiş. Umarım yaptığınız kar, kazandığınız paralar misliyle sizden çıkar o zaman aklınız başınıza gelir. Düpedüz şerefsizlik,soygunculuk bu yaptığınız.
    Kombinen olsa gitmediğim maçlara bedava yada cüzi rakamdan verirdim diyebiliyor musun?

• kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Emin ol kendimde yapma potansiyeli görsem bu kadar sinirlenip yazmam bunu buraya. Yani cevabım evet normal gişe fiyatına verirdim maksat hem maça gidemeyenler gitsin, hem biletim yanmasın hem de tribünler boş kalmasın.
  • Ben gidemediğim maçlarda gişe fiyatı 175 tl iken 100, 120ye verecek oldum, ama hep millet ben öğrenciyim, ilk defa maça geleceğim, şehir dışından geliyorum ücretsiz devreder misin ayağındaydı. En iyisi maçlara hep gideceksin, devirle falan hiç uğraşmayacaksın.

• Kuzey alt 150 tl den alabilirim.

• Maça gideneyecek olan, mesaj atabilir. Bilet arıyorum.

• Gişe den gişe üstünden gişe altından kupa maçlarına bedava verdim derbilerde fahiş fiyata ( piyasasını ben belirlemedim herkes ne istemiş diye bakarak orta yol bulma ile ) ve ilk 5 TEK’i takımlara karşı ise de gişe nin 2 katını talep ettim.
    Yani demem oki fazla takılmayın bu kadar o şunu istemiş bu bunu istiyor diye aklınıza mantığınıza yatan neyse onu yapın.
    Beşiktaş maçında biletleri satacağım Kişiler stada gelmediler biletleri satamadım ve bu arada kendime de uygun fiyatlı bilet ayarladım sırf söz verdiğim adamı mağdur etmemek için arkadaşımı arayıp ona bilet bulduğumu söyledim ve adamı mağdur etmedim.
    Kendi biletimi de gişe fiyatının altına verdim :)
    Uzun lafın kısası kısmetinde ne varsa o gerisi yalan dolan.

• :))) Burda ölücüler takımı mevzusu değil ya hocam
    alan haklı olarak fiyat kırmaya çalışıyor satanda zaten yüksek kazanç için satıyor. Bunun ortası Yok tamamen kısmet az önce dediğim gibi.
    Başakşehir maçına ilan verdim binlerce ilan içinden adamlar aradı 2 bileti transfer etttim.
    Beşiktaş maçında tonla soran oldu kimse almadı :)
    Fener derbisine buraya üye olmuştum üye oldum ilan verdim yarım saat sonra biletler satıldı alan arkadaşta öylesine girdim senin ilanı görünce yazdım dedi ve ilk yazana vermiş oldum.

Eğer size o istediğiniz para gelecekse bi şekilde geliyor
    Aynı şekilde uygun bilet arayan kişilere uygun fiyatlı bilet denk geliyor.

Nasipten ötesi yalan :))

• Mağdur edebiyatı yapan ve öğrenciyiz diyen arkadaşlara diyeceklerim var. Bizde öğrenci olduk ali samiyen de bırakın şimdiki gibi bilet bulmayı karaborsa da bile bilet bulamıyorduk. Kalkmışsınız bir de son şampiyonluk maçlarında bilet bulamadık diye yakınıyorsunuz. Madem çok iyilik meleğisiniz seneye kombine alırsınız istediğiniz maçlara gelir , gelemediklerinizi de insanlara gişe den mi devir ediyorsunuz yoksa bedava mı size kalmış bir şey. Burada kimse birbirine zorla bir şey vermiyor. Şuna katılıyorum fahiş fiyatlar etik değil (ortadoğu ülkesindeyiz ahlak,etik gibi kurallar maalesef beklemeyin) haklısınız lakin buda arz talep meselesi , alıcısı olmasa bu fiyatlar buralara çıkmaz sonuçta fiyatı piyasa belirliyor.
  • Öğrencisin ama geçen cumartesi nargile keyfi yapıyorsun. Vay babam vay, sonra bilete gelince öğrenciyiz biz yeağğğ.. Biz de öğrenci olduk. Yiyeceğimizden içeceğimizden kısıp maçlara giderdik. Üstelik bilet bulamıyorduk karaborsadan bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orjin Carnibor -- 7 Mayıs 2018; 22:19:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

Mağdur edebiyatı yapan ve öğrenciyiz diyen arkadaşlara diyeceklerim var. Bizde öğrenci olduk ali samiyen de bırakın şimdiki gibi bilet bulmayı karaborsa da bile bilet bulamıyorduk. Kalkmışsınız bir de son şampiyonluk maçlarında bilet bulamadık diye yakınıyorsunuz. Madem çok iyilik meleğisiniz seneye kombine alırsınız istediğiniz maçlara gelir , gelemediklerinizi de insanlara gişe den mi devir ediyorsunuz yoksa bedava mı size kalmış bir şey. Burada kimse birbirine zorla bir şey vermiyor. Şuna katılıyorum fahiş fiyatlar etik değil (ortadoğu ülkesindeyiz ahlak,etik gibi kurallar maalesef beklemeyin) haklısınız lakin buda arz talep meselesi , alıcısı olmasa bu fiyatlar buralara çıkmaz sonuçta fiyatı piyasa belirliyor.
    dediğin gibi ben öğrenciyken 1 hafta aç gezdiğimi biliyorum maça gidebilmek için. hatta paramız olmadığı zamanlar 2. yarı kapılar açılırdı en azından yarım saatliğine izlemek için bile içeri girmeye çalışırdık. gelip de öğrenciyim, bilet şöyle böyle muhabbeti hiç yapmadım. bu konunun başlarına bakabilirsiniz lig maçları için 30-40 tl'lere bir dünya ilan var yaz aylarında.

• Tudor’la muhtemelen 4-5. oluruz diye parasına kıyamayan tipler ahkam kesmesin burda. Ben sadece kombineye 2 bin tl para verdim sezon başında bu takım için. İşim için sürekli il dışına çıktığımdan 2-3 maça gidebildim sadece. Şimdi şampiyonluk maçına çıkınca gişe fiyatının bile altında rakama bilet istiyorlar.

Öğrenciler evde ders çalışsın okulunu bitirsin. İl dışından gelecek olanlar ise durumu havayolu şirketlerine, yakıt istasyonlarına bildirsinler belki oralardan bir indirim alabilirler. Kimse şampiyonluk maçına kelepir bilet vermez. Kulüp aşkı için, tribünler boş kalmasın vs yanıp tutuşanları keşke sezon başında da görseydik. Şampiyonluk maçına kıyamet kopsa yine boş kalmaz o tribünler tek derdiniz buysa boşa canınızı sıkmayın...

Doğu üst 417 blok yanyana 2 bilet mevcuttur. Düşünen pm atabilir. Gişe fiyatına değildir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 7 Mayıs 2018; 22:50:34 >
  • Pega alt 140
    Diger ust kale arkalari 120 den alinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 8 Mayıs 2018; 11:22:8 >
  • 2 adet kombine araniyor...makul fiyat verilirse sevinirim..

• 1 adet bilet alıcam yer farketmez bütçe 200
    2 katı fiyatçılar yazmasın.
  • Güney üst 2 adet yanyana,ikisi birden 400 TL.

İkisi birden satış öncelikli tercihdir,tek isteyen olursa 250 TL.

Fiyat sondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-fx -- 8 Mayıs 2018; 23:45:40 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.