Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.929
Cevap
122
Favori
486.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Faturalı değil ama faturasız için ücret istediler esim lazım oldu iki şubeye gittim başka operatöre gidin gelin daha iyi dediler müşteri hizmetleri ile görüştüm geçebilirsiniz sorun yok dedi ama yapmadılar bende en son kızdım zaten yedek hat olduğu için Turkcell’e taşıdım.

• marseltalon M kullanıcısına yanıt

Torpil nereden hocam ?

• ucuzlukavcisimezarciamca kullanıcısına yanıt

Bankalar'dan SMS almada sorun var deniyor.

• Akid kullanıcısına yanıt

Faturalı Pttcell den FATURALI TürkTelekom a geçilecek aslında ücret almamaları lazım .

geçen olduysa yazarsa kesin belli olur

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Şahsen ben netgsm kullanmaya başladığım zaman herhangibir sorun yaşamazsam eğer;

tt,turkcell ve vodafone'nun yüzünü şeytan görsün 

• Canlar 26.04 de gümüş tarifem bitiyor ve uygulamada 1000 dk sunuyor mh ile görüştüm bu dakika az diye başka paket sunnuyorlarmis ne yapmak lazım varmi taktiginiz
  • Hattımı bimcellden netgsm'e taşıdım turkcell neyse netgsm o. Zaten şebeke olarak TR TURKCELL yazıyor telefonda. Bankalar diğer hattıma kayıtlı. PTTCELL hattımı da geçirmek istiyorum , çekmiyor ve görüşürken ses kayıyor , ses kalitesi berbat. Faturalı ve taahhütlü olduğu için soruyorum , çekmemesi gerekçesiyle taahhüt cezasından kurtulabilirmiyim ?

• 2015'den beri pttcell beklenen tarifedeyim, bahsettiğiniz sorunları hiç yaşamadım. Çekmiyor gerekçesi ile taahhüt bozulduğunu da hiç duymadım. Cezanın ne kadar olduğunu bir öğrenin.
  • huncacare kullanıcısına yanıt

netgsm den pismansiniz yani ?

• streamin S kullanıcısına yanıt

Hayır Netgsmden çok memnunum. Çekmeyen Pttcell.

• Beklenen tarifede olup bugünlerde mh tarafından aranan oldu mu? Beni aradılar ve tarifenin bu ay zamlanarak 400 küsur TL olacağını söylediler. Başka tarife önerdiler fakat kabul etmedim tabi ki. Eğer gerçekten bu fiyatlar olursa başka çareler arayacaz gibi :(
  • M i M kullanıcısına yanıt
    Beni de dün aradılar ama tarife zamlanacak demediler. Taahhütsüz kullanıyorsunuz, size şu kampanyalı tarifeyi önerelim dediler. Kabul etmeden kapattım. Zam yaparlar mı dersen hiç şaşırmam, bu ülke çoktan aştı bu eşiği...
  • M i M kullanıcısına yanıt
    Beni aradılar ama açmadım, saçmalayıp duruyor. 400 olsa da ben mecburum, altyapı yok.

Netgsm kullanan biri olarak ses kalitesinde Netgsm'de kötü. Pttcell'de en azından LTE şebekesi üzerinden HD+ konuşabiliyorsun ancak Netgsm'de VoLTE servisi olmadığı için çağrılar 3G şebekesi üzerinden gerçekleşiyor.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt

Ben yalan söylüyorum demek ki.

Ben size yalan söylüyorsunuz demedim. Bulunduğunuz konumda pttcell kötü olabilir ancak genel olarak kıyaslama yaparsak ses görüşmesinde pttcell daha iyi. Netgsmde 3G üzerinden görüşme olduğu için karşı tarafın ve sizin sesiniz robot gibi geliyor.
  • ogulcanbb kullanıcısına yanıt

Ne bulunduğum konumda ne memlekette hiçbiryerde ses berrak değil. Netgsm Turkcell altyapısı kullandığı için konuşturması Pttcell'e göre bariz üstün. Bu da benim gözlemim. Taahhütlü olduğu için değiştirmiyorum yoksa 1 dakika kalmam. İşin tuhafı Bimcell ile Ptt aynı Türk Telekom altyapısını kullanmasına rağmen sanki Bimcell'den bile kötü. Geçtiğime bin pişman oldum , bitene kadar ya sabır diyeceğim mecbur.

• ucuzlukavcisimezarciamca kullanıcısına yanıt

Merhaba türktelekom faturalı hat kullanıyorum. Taahhüt sürem doluyor.Başka operatöre geçiş yapmak istiyorum.netgsm ye telekomdaki numaramızı taşıyabiliyormuyuz?Sadece mh leri ile mi görüşme ile yapışıyor sim kartın gelmesi hattın açılması ne kadar sürüyor?

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

merhaba. soruyu başka bir üyeye sormuşsunuz. ben bildiğim kadarıyla cevap yazmak istedim.

geçen ay oğlumun hattını telekom'dan NETGSM' e taşıdım. sim kart bedelini ödedim, takriben 2-3 günde sim kart geldi. sonra geçiş için gerekli işlemleri e-devlet ve netgsm sitesi üzerinden yaptım. kimlik bilgileri onaylandıktan sonra 2 gün içerisinde hat taşıma gerçekleşti. bu aralara ilk faturanın gelmesini bekliyorum.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.