Şimdi Ara

Kingston v300 120 gb ssd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11.com dan sipariş ettiğim ssd hakkında biraz araştırma yaptım.. Forumda incelemeleri felan okudum..Yalnız işlemci bölümünde açtığım konu da bileşenleri yazarken ssdnin de geleceğini ve kasılmaların gideceğini varsayarak yazdım..fakat bir arkadaş o ssdlerin iyi olmadığını ve hi level 120 gb olan modeli almamı tavsiye etti. o ssdnin araştırmasını yaptım okuması iyi yazması yerlerde geziyor...son nesil v300 serisinin ne kötü yönü var acaba? yazım kurallarını alt üst ettim kusura bakmayın..

• Bilgilendirecek Kimse yok mu ????
  • Hocam ssdyi n11.com dan sipariş ettim şuan kargo yolda iptal etsem olur mu ki? zaten işlemci ile r7 265 ekran kartı darboğaz yapıyor anakart overclock olmuyor işin içinden çıkamadım. ekran kartını da hızlıaldan aldım ayın 12 sinde geldi geri verip gtx 750 ti mi alsam ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar.K

Hocam ssdyi n11.com dan sipariş ettim şuan kargo yolda iptal etsem olur mu ki? zaten işlemci ile r7 265 ekran kartı darboğaz yapıyor anakart overclock olmuyor işin içinden çıkamadım. ekran kartını da hızlıaldan aldım ayın 12 sinde geldi geri verip gtx 750 ti mi alsam ???

kingston hi-level den daha iyidir diye düşünüyorum
  • Kargodan gelince açıp denediğim zaman iade yapabilir miyim? n11.com da iadeyle ilgili sıkıntı yaşıyacağımı zannetmiyorum?
  • V300 60gb var bende ben memnunum aslında kotu bir urun degil acıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssd 3 günde anca gelebildi. Win8.1 Pro 64 bit kurdum toplam süresi 23-24 dakika sürdü. Hemen hdd tüne ve as ssd ile test ettim başka ne programlarda test edeceğimi bilmiyorum eksik yaptığım bir şey varsa söyleyiniz. test sonuçları msi g41m p33 775p anakart 4 gb ddr3 1333mhz İntel q8400 işlemcili sistemde yapılmıştır sata3 sistemim yok maalesef.
     Kingston v300 120 gb ssd Kingston v300 120 gb ssd Kingston v300 120 gb ssd Kingston v300 120 gb ssd

3. Resim de ne hatası verdiğini bilmiyorum. tamam dedikden sonra devam etti.
     Kingston v300 120 gb ssd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar.K -- 16 Ocak 2015; 18:19:19 >

• Paylaştığım resimlerde ki değerler sata2 için normal mi? bir kişi bile yorum yapmamış koca forumda. bu ara forumda bir gariplik var çoğu konulara cevap bile verilmiyor.
  • Serdar.K kullanıcısına yanıt
    sistemin ssd nin performansını verecek yapıda değil.
  • Hocam sistemi değiştiricem ilerleyen zaman da. şuanlık idare ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.