Şimdi Ara

GTA IV - Playbox mu Dwayne'mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, GTA 4'de kimi öldüreyim fikirleniriz alıp sonra gidip pombalıyla kafasına sıkıp kafasından fıçkıran kanları bir zevkle izlemek istiyorum

PLAYBOY-X mu yoksa DWAYNE'mi

Fakat dwayne aram iyi gibi gözüküyor genel bir araştırma yaptım playboxu oldurun dıyor

birde bu bölüme kadar geldim oyunun bıtmesıne daha varmı yoksa azmı kaldı bunuda söylerseniz

bu arada zamanında öldürdüğüm bir kaç kişi hakkında bilgi vereyim

ilk şu Romanın borcunun oldugu adam kız arkadasıyla beraber olan barı var o birini öldürmemi istedi kovaladım inşaata çıktık bırak gideyim evim barkım vesayre var dedı uzaklaşıcam dedi onu öldürdüm acımadan dogrumu yaptım yanlışmı arkadaşlar şuanda vicdan azabı cekiyorum bide acımadan kafasına sıktım tamamen ölsün diye

ondan sonra romanın borcu olan o adamı öldürdüm emir veriyordu köylü muamelesi yaptığı için hiç acımadım 2 dakika dinledim sonra pombalıyla kan fıckırtana kadar sıktım

dogru kararlar vermişmiyim birde o görevde ne yapmamı onerirsiniz..

birde birşey sorucam bu oyunda en ıyı arkadasımız kım bızım onu hayle çözemedim Ben LİTTLE Jacob olarak düşünüyorum başka birisi yokmu saglam bir mevzu oldugunda gelicek Brucie gay gibi gözüküyor

• Playboy X'in hiçbi faydası yok sana.
    Onu öldür derim.Playboy x zaten çok kıl ve hain bir tip.Dwayne adam gibi adam
    Dwayne'i öldürürsen ufak paradan başka birşey almıcaksın.
    Ama Playboy X'i öldürürsen ufak bir para alcan ve Dwayne'in seni sevme oranını %100 yaparsan telefonda backup seçeneği sayesinde istediğin an sana 2 adam koruma olarak yollıcak.Ayrıyetten Playboy X'in evide sana kalıcak.
    Görevlerde işine yarayacaktır.Görevden önce ara Dwayne'i adam yollasın sana 3 kişi gidin görevlere.Hem güzelim jakuzili evde senin olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 24 Eylül 2011; 13:05:27 >
  • Bununla ilgili çok konu var internette zaten. Çoğu kişi PlayboyX'in öldürülmesinin doğru olduğunu söylüyor. Ben de öyle yaptım. Ama Dwayne'ı sevmiyorum.
  • Ben Zamanında Dwayne'Yi Gebertmiştim..Delikanlı Gibi Tek Kişi Gittim Görevlere Ve Bitrdim
  • Playboy X' i öldür.
  • playboyu öldür ev sana kalsın
  • Dwayne'ı sevmezdim ama son 3 gündür sevmeye başladım. Afedersiniz sesi ayı gibi.
  • Bi kere o PLAYBOX deil PLAYBOY once yazmayı öğren şindi playboyu öldürürsen oyunun sonunda senini kuzenini düğününde vuruyorlar
    Ama dwayne yi öldürürsen oyunun sonunda sen kate ile evleniyorsun düğün bitiyor ve dwayne nin eski adamları kate i tarayıp gidiyorlar haliyle niko da bunalıma giriyor bence senin diyişinle PLAYBOX

• quote:

Orijinalden alıntı: sentello_42_

Bi kere o PLAYBOX deil PLAYBOY once yazmayı öğren şindi playboyu öldürürsen oyunun sonunda senini kuzenini düğününde vuruyorlar
    Ama dwayne yi öldürürsen oyunun sonunda sen kate ile evleniyorsun düğün bitiyor ve dwayne nin eski adamları kate i tarayıp gidiyorlar haliyle niko da bunalıma giriyor bence senin diyişinle PLAYBOX

Hahahah Türkçesi oyun kutusu gibi bir şey oluyor. Ayrıca dediğin bilgi yanlış. Oyunun sonunun Dwayne veya PlayboyX ile hiçbir alakası yok.

• playboy x i öldürürsen evi sana kalıyor(ev şahane) , dwayneyi öldürürsen 25.000 dolar kazanıyorsun ben playboy x i öldür derim :) zaten patrick mcrealyle banka soyuyon paranın alası geliyor :)
  • kesinlikle playboy u öldür çünkü playboyu öldürünce dwayne arkadaşın olarak kalıyor ve başın sıkıştığında arayıp destek isteyebiliyorsun ve sana hummer veya pmp 600 ile beraber 2 adam gönderiyor ve sana sataşn olursa anında indiriyor :D ama
    dwayne i öldürürsen sana hiç işe yaramiyacak bir para bırakıyor ve telefon rehberinden siliniyor :D
  • playboy x'i öldür, nikoya emir verir gibi davranması, hareketleri hiç hoşuma gitmedi bende indirdim keretayı ayrıca dwayne'i öldürürsen sadece biraz para alıyorsun, ama x'i öldürürsen jakuzili malikanesi sana kalıyor, dwayne ile çok yakın arkadaş oluyorsunuz, ve görevlere dwayne'den adam alıp gidebiliyorsun
  •  GTA IV - Playbox mu Dwayne'mi ?

Havuz dediniz diye öldürdüm bune awk wkfmkwjfkwigmiwmckskck

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.