Şimdi Ara

Fiat Marea Abs Arızası Hakkında Tüm Sorunlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
8.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hakan bey merhaba ben ankara da ikamet ediyorum ve yanınıza gelip sizle tanışıp üstte ki mesaj da yazdığım arızamı gidermenizi istiyorum acaba sizin dükkanınız nerde hangi ilde iyi günler dilerim
  • İzmirde 150 tl ye limontepedeki bosch car serviste abs beyni onarılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan bey kolay gelsin benim aracım 98 2.0 hlx. abs lambası kontağı ilk açtığımda ve sonrasında herhangi bir şekilde hiç yanmıyor. frenleri denedim dördü birden kızaklıyor birkaç kişi sigortasından ve soketinden bahsetti sizi tavsiyeniz ne yönde olabilir acaba
  • Hakan ney merhaba. Bugün farkına vardım abs nin sigortası takılı değilmiş taktım fakat abs motorundan ses gelmeye başladı frenleri denedim ama abs devreye yine girmedi ne yapılabilir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mtiger06

Hakan ney merhaba. Bugün farkına vardım abs nin sigortası takılı değilmiş taktım fakat abs motorundan ses gelmeye başladı frenleri denedim ama abs devreye yine girmedi ne yapılabilir acaba

Merhaba,

Bana telefonda ulaşabilirsiniz.

05369491316
  • merhaba usta bende 2004 marea lbrty var.abs isigi yaniyor c1110 arizasi veriyor.pompa motoru sasi cikisi gibi bisey yaziyor.beyni sokup bi elektronikciye lehimleri yenilettim.acaba yapamadilarmi yoksa baska biseymi var yardim edebilirseniz sevinirim.

• Hayırlı akşamlar ustam 2010 1.6 jetta aracımın. El freni lanbası yanıyor sürekli hidrolik kapağı sensörü sağlam bakıldı el freni müşü sağlam onada bakıldı frenlerim düzgün çalısıyor ama bir türlü el freni. Uyarısını sesini bulamadık bilgilendirirmisin bilgisayara bağlandığında hiç bir hata koduda vermiyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.