Şimdi Ara

EA Sports FC 24 | PS5 - PS4 | 29 Eylül 2023 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.205
Cevap
68
Favori
72.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her yıl aynı oyuna 2 k vermekten bıkmadınız mı

• Yayınlanan videodan iyi hisler aldığımı söyleyemem. Bu oyunda Ultimate Team in Free to play olması lazım. Ut bu ana şemamin içinde olduğu müddetçe oyun gelişmez. Ben 70 euro parayı UT oynamak için vermek istemiyorum. Çeşitli modlar istiyorum oyunda. ŞL lisansını aldı bir kez olsun girip oynamış değilim. Multplayer modlar lazım bu oyuna. Unraked mod lazım. Standart offline ligleri dünyada açıp oynanan kişi sayısı 20 yi geçmez. Boşuna duruyorlar orada.

Bu oyuna çeşitlilik gerek. UT de FREE olup daha çok oyuncuyla buluşması gerek. Coinsleri o şekilde satmalılar. Bunlarin hepsini geçtim şuan fifa 16 yada 17 ile fifa 23 ü yan yana koy hangisi yeni diye bilmeyen birine sor anlayamaz. Okadar gelişime kapalı bir oyun.

EA nin tek olması iyi değil mutlaka rakibi olması lazım. Ama malesef işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cozum basit ama fut tan para kazandiklari icin cogu oseligi kaldirdilar ve yeni modlar koymuyorlar
    Mesela en basiti efsane olmus takim kadrolariyla normal sezonda oynama (2000 galatasaray 1994 barca efsane milan vs gibi)veya eskisi gibi arkdslar online lig grup sistemin puan durumu ve maclari ayarlamasi yeter hatta bu vardi kaldirdilar
    Futta karma takim olayi olursa bnce 1 sezonluk olur zarar vericek oyuna bakin gorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23'teki suratlar bu kapaktaki suratlardan daha gerçekçi duruyor, bir gariplik var ama anlayamadım ps3/ps4 dönemindeki modellere benziyor. Onun dışında pay2win rekabetçi oyunlarının hiç birinde zaten eşitlik yok artık kodların kontrolünde herhangi bir tarafın oyunu domine etmesine müsade etmiyorlar. Ben yıllardır sadece pro club oynamak için aldığım için bundan minimum seviyede etkileniyorum ama FUT oynuyor olsam herhalde konsolu kırardım veya almazdım çekilecek gibi değil. Bir gameplay görelim bakalım

• 13 Temmuzda gameplay gelsin bakalım nasıl görünecek. Ama kadın futbolunu oynayan kaç kişi var merak ediyorum. Boş boşuna hafızamızı dolduracak yine  

• Frobe kullanıcısına yanıt
    Sahaya ufo gelip oyuncuyu da kaçırırsa tamamdır bence,nostaji olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün saat 19:30 da tanıtım geliyor. Hypermotion 5 teknolojisi nasıl etki edecek bakalım. Farklı bir oyun görmezsem fifa 23 ten satın almayacağım

• İcardiBaşkan kullanıcısına yanıt

23'te hangi hypermotion teknolojisi kullaniliyor 1 mi?

• kafalardansekentop kullanıcısına yanıt

2 kullanıldı hocam

• Türkiye Süper Lig olacak mı açıklama var mı bununla ilgili?

• Persona_6 kullanıcısına yanıt

Evet resmi olarak açıklama var. Türkiye Ligi de olacak.

• Bakalım hangi ligler olacak ve lisanslı olacak mı? PES vakasına dönüşürse alay konusu olur

• İcardiBaşkan kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Tüm liglerin lisansı var şampiyonlar ligi avrupa liginin de lisansları var. O konuda bir sıkıntı yaşamazlar hatta Fifaya verdikleri paralar şimdi ceplerinde kalacağı için daha iyi iş çıkarabilirler. Yani umuyorum öyle olur.

• Bugün fiyat da belli olur mu Ön sipariş açılır mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet hype trenine binelim. Süreyya Hanımın muhteşem değişimi gibi olacak %100 ama hypeeeeeeeeelanalım  

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

hocam tam olarak benimde istediğim bu

yazık ya şampiyonalar ligi lisansı var bende offlşne olduğu için bir kere açıp oynamadım online sezon oynuyorum zorunlu olarak keşke online olarak şampiyonlar ligi temalı modlar olsa

• Demo yayınlanır mı ?

• Hocam en basiti kariyer modunu coop arkadaşınla beraber oynaya bilsen, aynı takım yada başka bir takımda fark etmeksizin. Birlikte transferler yapıp kapışabilsen.. Yani bir sürü yapılabilecek şeyler var ama fifa 17 alex hunter dan sonra yeni bir iş gelmedi maalesef fifa serisine. Hep fut hep fut. Ya FUT free olacak yok oyunun içinde yapacaksan da diğer ögeleri ona öre dolduracaksın..

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

daha oyunun cikmasina 2.5 ay var sanmiyorum yayinlayacaklarini, eylul ortasi gibi falan anca..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.