Şimdi Ara

DS 7 SUV 2017 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
12
Favori
40.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkhn06

gelecekse gelsin artik yoksa niyeti bozup 3008 alacagim.

hocam 3008 den pahalı olacağı kesin neredeyse, gelince de çok tutulmayacak bu nedenle maalsef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol algılama sistemi var araçta , yoldaki çukur ve kasideleri önceden algılayıp süspansiyonları ona göre ayarlıyor milisaniyeler içinde . Fiyat konusunda çok iyimser olmayın yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatın yüksek olabileceğini tahmin ediyorum ancak 300 bin seviyesine çıkarsa o paraya glc yada x3 alınır. dolayısı ile 200-250 aralığında olmalıki satabilsin. 3008 ile ds7 arasında avrupa piyasasında 5bin Euro fark var türkiyede de bu fark 30 bini geçmemesi lazım

• Araç 4.6 metre, ne 3008i yahu.. 5008 in rakibi ve daha lüksü olacak. 2 litre altı motor koymazlar gibime geliyor. Konulursa da 230-240.000 ₺ den aşağı mümkün değil gelmez. Bence oldukça üst paket araçlar gelir fiyat daha da artar.

• carviser incelemesini tavsiye ederim

https://m.youtube.com/watch?v=He0oSk6qcvA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 1 Mart 2018; 22:22:13 >
  • Mercedes Glc ve bmw x3 ten iyi

Psa çoştu

• Bu konu açılmıştı fiyatı da konuşulanlardan baya yüksekti. Mobildeyim bulamıyorum ama neredeyse 5008in fiyatını yazmışsınız. Onu 1.5-2 ile çarpın beyler. Çok saçma bir fiyatla geliyor.

• Dimond vurgusu heryerde ,tasarım ikonu olmuş resmen.eat8 ile kombineli,1.6 ve altı motorlarla(ki bunlar da gayet aracı yürütür)tam Türkiye aracı olur.Valla araç nefis olmuş,bayıldım.
  • Almanya'da ds7 33000€ dan başlayıp 43000€ ya kadar çıkmakta. 3008 ise 23000€ dan başlayıp 40000€ ya kadar artabilmekte. yani düz mantıkla full bir 3008 ile ds7nin orta donanımının yakın fiyatlara satılacağını düşünmekteyim.
  • quote:

fiyatın yüksek olabileceğini tahmin ediyorum ancak 300 bin seviyesine çıkarsa o paraya glc yada x3 alınır. dolayısı ile 200-250 aralığında olmalıki satabilsin. 3008 ile ds7 arasında avrupa piyasasında 5bin Euro fark var türkiyede de bu fark 30 bini geçmemesi lazım

En az 300-350 bin 1.5 dizeli (Dolu paketle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 2 Mart 2018; 0:41:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glc yada x3 den iyi olabilir buna katilirim. ancak ulkemizdeki mercedes ve bmw gercegi ortadayken kimse gidip de ds7 almaz o paraya . ds7 yi cok begenmis olmama ragmen sahsen ben almam

• BMW X1 X3 tasarımda çok kötü. Rakibi değil. GLC'den 100 bin lira ucuz olacak ise ancak alınabilir.

• Elbette ki guzel olacaktir fakat rakibi olan modellere gore fiyati satip satmamasini belirleyecek. Ben ulkemizde adam akilli bir sansi olacagina inanmiyorum.
  • Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz
  • müşteri hizmetleriyle görüştüm kimbilir nezaman gelir dedi. 2018 de gelmeyebilirmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Yahu bu bildiğin Q7

DS 7  SUV  2017

DS 7  SUV  2017

Şu iki aracı birbirine benzeten ve artılayan 24 kişi kör heralde.

• Q7 den dha güzel bence :)

• yaklaşık fiyatı belli olmus audiq3 seviyesinde olacakmış yaklaşık 300 bin civarındaymış

• quote:

yaklaşık fiyatı belli olmus audiq3 seviyesinde olacakmış yaklaşık 300 bin civarındaymış

Q3 220'ye alınıyor hocam. Hatta 2017 1.4'ü 210'a falan bulabilirsiniz.

2.0'lar 300.

• bayiye 300 bin seviyesinde olacak diye bilgi gelmiş bilemiyorum ben de. açıkçası bı fiyata ds7 almam glc alırım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.