Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.663
Cevap
118
Favori
389.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En son gelen guncelleme ile bozdular. Bu hafta icinde fix gelir. Controller-Gameplay ayarinda Automatic Sprint ayarini Automatic Tactical Sprint yerine Auto Sprint yapmak gecici cozum deniyor.

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Evet ben de gördüm o ayarı değiştirince düzeliyor. Her büyük güncellemede bir şeyleri bozuyorlar :/
  • ByMurat_ kullanıcısına yanıt

Special zombie olayını kaçırmışım, ))

• quote:

Orijinalden alıntı: UnluckyGuy

oyun PlayStation tarafında oynanmıyor aim assiste laf ederken bi de şu cronusçular iyice soğuttu beni.

Yazılım ile hile kullanmakla bunu kullananların yaptığı şey aynı benim gözümde. adam 1 tane mermi kaçırmıyor şaka gibi ne silah tepmesi var ne bir şey adamlar movementı bile hile gibi kullanıyorlar bununla. en iyisi pc den devam.

Ps'de hileli kol kullananların haddi hesabı yok çok zamandır girmiyorumdum girdigime pişman oldum War Zone aimbotlar cronex vs diğer ekipmanlar havada uçuyor oyun iyice bok olmuş

• mg3 M kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. 4 arkadaş giriyoruz ps5’den warzone br modundayız. Artık her el diyprumki ya birinizin crosplay mi açık pc ler ilemi eşleşiyoruz , normal değil diyorum adamlar. Adama odadayım arkasından sıkıyorum adam dönüyo beni indiriyor. Zıplayıp vuranımı dersin gına geldi.

• dostlar " killstreak " NASIL OLUYOR? mesela 3 adam vurunca UAV açılıyor ya , her zaman UAV açabiliyorum bunda sıkıntı yok , ondan sonra ki şeyleri açma nasıl oluyor?

mecbur UAV kullandıktan sonra mı aktif oluyor?

veya

UAV basmadan 5-6 kill alınca (belli bir süre içinde mi almak lazım bu kill leri ) hem uav hemde diğer şeylerde mi açılıyor

bilenler alıntılayarak yardımcı olabilir mi?

BİRDE BATTLEPASS kısmında acaip FPS DROP YAŞIYORUM , O ANDA ŞAKK DİYE FPS 10-13 oluyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 10 Mayıs 2024; 0:43:2 >
  • heysanadiyom#3374731

ekleyin dostlar , şu sıralar hep oynuyorum

• ara sezon ile birlikte her oyun hileci mevcut olur oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

dostlar " killstreak " NASIL OLUYOR? mesela 3 adam vurunca UAV açılıyor ya , her zaman UAV açabiliyorum bunda sıkıntı yok , ondan sonra ki şeyleri açma nasıl oluyor?

mecbur UAV kullandıktan sonra mı aktif oluyor?

veya

UAV basmadan 5-6 kill alınca (belli bir süre içinde mi almak lazım bu kill leri ) hem uav hemde diğer şeylerde mi açılıyor

bilenler alıntılayarak yardımcı olabilir mi?

BİRDE BATTLEPASS kısmında acaip FPS DROP YAŞIYORUM , O ANDA ŞAKK DİYE FPS 10-13 oluyor  

• Grayzone Warfere oynayan var mı
  • Uzun süredir FPS arayışı içindeydim warzonu uzun zaman oynadım bıraktım çünkü elinde gamepad varsa hayırlı olsun kralını rahatlıkla indirirsin ki bunu yapan benim için bot boş beleş oyuncudur gurmeler bilirki asıl savaş mouse klavye ile olur delikanlı gibi aim assit olmadan
    neyse aradım taradım ben Ps store'dan INSURGENCY SANDSTORM isimli oyuna denk geldim ilk başta şüphelenmiştim ama içimdeki o askeri strateji açlığımı yatıştıran en iyi oyun oldu hem unreal 5 grafik hem bol donanımlı silah ve 0 aim assist :) tavsiye ederim arkadaşlar oyun çok iyi hatta bu oyunu satın almadan önce dedim tekrar yüklüyüm warzonu ama aynı sorunlar devam ediyor gerek yok dedim yüklemiycem
  • Xdefiant başladım
    Ücretsiz online fps oyunu. Ubisoft resmi olarak çıkardı.
    Tavsiye ederim.
  • Nickbulamadımnapiyim N kullanıcısına yanıt

İnsurgency de güzel fakat biraz grafik optimizasyon problemi var.

• VEGETTO kullanıcısına yanıt

hocam ben konsolda oynuyorum hiçbir şekilde problemle karşılaşmadım gayet akıcı ve oynanabilir pc tarafı için bir şey diyemem. keşke mouse klavye desteği olsaydı warzondaki gibi tadından yenmezdi :(

• Call of Duty: Modern Warfare III & Warzone - Season 4 BlackCell Trailer | PS5 & PS4 Games

PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/call-of-duty-modern-warfare-iii/ Your opponents souls are yours for the taking ✳️ Take your moves to the next level 🗓️ #ps5 #ps5games #ps4games #ps4 #cod #callofdutymodernwarfare3 #callofdutywarzone
    https://www.youtube.com/watch?v=fzSIsBe733Y
  • Crossplay'ler kapalı ama yabancılar cronus ile tüm oyun zevkinizin içine ediyorlar ne yazık ki. Hem cronus hem internet hızı.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Hocam internetten yana bir sıkıntım yok şükür o konu kökten çözüldü oturduğum mülkte 1000mbps internet mevcut ping vs muazzam ama merak ettiğim şu ben prk anlamıyorum bu cronus denilen şeyi ufaktan araştırdığım anladığım kadarı ile oyun ham şekilde mouse klavye desteklemiyor ama bu cihaz ile oyunun kendisi desteklemese bile artık mouse klavye ile oyun oynanıyor doğrumu hocam?

• Nickbulamadımnapiyim N kullanıcısına yanıt

Merhaba,

bende 200mbps limitsiz kullanıyorum cat7 ile bğalanıyorum. Yanlız sizin internet ile avrupa'da oyyana kişinin internet hızı aynı değil hocam.Genel olarak söyledim. Bu arada cronus kullanan klavye mouse bağlıyor cihaz bildiğin makro. Yani bunu kullanıp oynayan bir kişi ile 100 vs at şansına 10 kere öldürürsün.

Ek olarak Cronous +'ları

-Aim abuse

-Auto ping ( ates ettigin yere otomatik ping atar )

-Aimbot

-No Recoil

-Rapidfire

-Quick Scope

-Auto Armor

-Dropshot ( ates ettigin anda otomatik çömelir )

-Auto Run

-Hold Breath

-Quick Triggers

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Yani doğrumu anladım oyunun kendisi desteklemese bile bu aparatı takınca rahalıkla mouse klavye oynayabiliyoruz dimi hocam diğer söylediklerinize okeyim  

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.