Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
177
Favori
1.309.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şenor sonrası Semih ve diğer gençlerin u19a geri gönderilmesi kısmını atlamışsın abi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt
    Çok doğru katkıda bulundun..Hocamin yaptığı ve yapacağı o kadar güzellikler var ki, bunların hepsini anlatmaya forum donanım haber sayfaları yetmiyor..kelimeler anlamsız kaliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ŞG genç futbolculara mobbing yapıp onları alt yapıya tıkar. Tıkar ki menajerler musallat olup sağa sola kaçırsın.

Alt yapıdaki gençlere sorsunlar en nefret ettikleri adam ŞG'dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş candır amma sanki son düzlükte, özellikle de yarış tecrübesi muazzam olan geriden gelen biri yetişip geçecek gibi kendisini

• Al nassr taliscayı gönderecekmiş. Bu adamı sarılara kaptırırlarsa kötü

Talisca olmuş AbuV2..işe yarar mı sence? 3 krs fazla para verenin masasinin üzerinde göbek atar bu adamlar

Haber yalan değil Suudi Ligi'nde yabancı sınırı var Transferler için alan açması lazım hasan arat'a önerilir bu tutarlı bir tatmin istediğin kadar yabancı oynatamıyorsun orada kural gereği Suudi Arabistan'da belirlenen yabancı sınırı 8 ile sınırlı Maaş konusunda zaten boşta yada yıldız her futbolcu senden yüksek imza parası maaş ister bu olağan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 14 Mayıs 2024; 19:29:33 >
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Abi keşke üç kuruş fazla verselerdi de tadiçi de alsaydık rakiplerde izleyeceğimize biz alalım

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt
    Al nassr şampiyonluğu ezeli rakibine kaptırdı başkan çıldırdı ronaldo hariç herkesi şutlar şu an. Manenin gönderileceğine değil bize önerildiğine inanmadım. En fazla whatsappdan hasan ben bunu yollicam istiyo musun demiştir

ANÇ Bey Onana ve Amartey i almak için yoğun mesai harcarken Tadici elden kaçırdı işte.. Herşeyi tek adamdan beklersek böyle oluyor..neticede o da bir insan ??
    Not: Alanya maçından sonra S.Topraktepe nin toprağına kötü laf söylediğim iddiası ile uyarı aldım .O nedenle gelmiş geçmiş değerli tüm başkan ,hoca ve duayen futbolcularımız için sevgi ve şefkat dolu yazmaktayim

Mane değildir o ..telefonda yanlış anladı herhalde..Nane dir Nane😁

• Al Nasr başkanı ile yakın arkadaş olduğu için ve transferlerde öncelik anlaşmaları olduğu için bize önerilmiştir Mane. Bunda dalgaya alınacak, inanılmaz birşey göremiyorum. Talisca'da mesela yabancı basında gönderilecek oyunculardan biri olarak geçiyor. O da önerilmiştir. Haaland ya da Mbappe önerilmiş gibi dalga geçmeye gerek yok. Dalga geçtiğiniz kişi Beşiktaş başkanı ve doğal olarak kendi kulübünüz ile dalga geçmiş oluyorsunuz. Gün geçtikçe bazı arkadaşlar cidden saçmalamaya başladı iyice. Göz ucuyla bile bakmamak lazım buraya artık.

• Pascal Nouma: “Beşiktaş’a 2. dönüşümde kanser sonrası ağır bir kemoterapi süreci geçirmiştim. 8 ay boyunca antrenman bile yapamamıştım. Taraftar geri dönmemi çok istemişti. Takıma geldiğimde Sergen gibi çok önemli futbolcular da vardı. Yavaş yavaş tempo kazanıyordum. Belki fiziksel eksiklerim vardı ama beynim iyi çalışıyordu sonuçta.

Dinamo Kiev maçından önce karşı takım kalecisini analiz ettiğimde sürekli libero gibi öne çıktığını gördüm. Antrenmanda belki 15 gün sürekli bu şutu denedim. Maçta da pas gelince bu şutu attım ve gol oldu.

• Modric de ayrılacakmış. Suudiler çökerler muhtemelen

• carelesswhisper kullanıcısına yanıt
    Burası son zamanlarda nedense fazla makara yapar oldu bende rahatsızım bu konuda.

Beşiktaş değerlerinden bir haber, her şeyi kendi bilir havalarında olan bazı zatlar bunu çok yapıyor. Hem yönetici bazında hem de futbolcu bazında.

• J. Sampaoli? M. Gallardo?

Y.sabuncuoğluna göre listede g.amerikadan hoca varmış

Fenerbahçe muhabiri ciddiye almak absürt olur.

Bu bi havuzdan çıkma haber gibi. Bahsedilen isim palmeiras hocası galiba

• BJK kullanıcısına yanıt
    İhtimali olan bir transfer yazıyoruz insanlar burada goygoy peşinde bu klüp Pepee Adriano Gomez Guti Pjanic Getirmiş klüp neden gelmesin mesela yazdığımız x bir transfer? dikkat ediyorum bazı arkadaşlar sırf yönetimi sevmiyor diye öyle tutarsız şeyler yazıyorlar ki aynı takımdan olmasak çekilecek şey değil ama neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 14 Mayıs 2024; 21:49:11 >
  • 
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.