Şimdi Ara

INTEL VS AMD ( sistem önerisi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

özellikler iyiymiş ... evet yanma olayı çok arttı . kartta sıkıntı çıktı mı ? 4000 serisi de sıkıntılı diye okudum .. . 4000 serisi özellikle iyi yanıyor .. en stabil kart asus rog 4080 süper gibi ... intel LGA 1851 de ddr4 desteğini tamamen kesecekmiş .. 6 aydır takip ediyorum .. lga1851 i duyunca işi ağırdan almaya başladım bu kadar bekledim 3-6 ay daha beklerim gibi .. LGA1851 i aldım mı o zaman en az 5 yıl gideri var .. 24 gb lı tek kartta rtx 4090 da onda da yanma sorunu var .. 2024 yılında 8 gb - 16 gb ramli kartlar yetmez gibi .. yeni soket 2024 2. çeyrekte çıkacakmış .

• System Lord S kullanıcısına yanıt

Pny 3 fanli modeliysi,uygundu 30-31k civarindaydi.Kur olayina dikkat ette aniden zamlanmasin beklemene değsin bari yatirim yap öyle alirsin.Şimdiden hayirli olsun !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • System Lord S kullanıcısına yanıt

hocam kasa yeni nzxt h6 flow

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

yavaş yavaş önce işlemciyi seçersem gerisi kolay .. cinebench puanına göre seçecem büyük ihtimal .. i9 serisi i7 ini komple revize edilmiş haliymiş .. i7 den 14700k da alınır .. ddr5 te 6400 mhz standartmış . yani başlangıç standartı 6400 ama daha hız aşırtma olmadan 6400 mhz de çaılışan ddr5 işlemci yok ..

Cinebench R23 Scores

INTEL VS AMD ( sistem önerisi )

güncel liste bu şekil .. 20.000 tl civarı amd e para verilir mi emin değilim .. oyunda amd iyi olsa da genel performansta intel daha üstün kararsızım ..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.