Şimdi Ara

ZyXEL P-660W-T1 Kablosuz 1 port modem hakkında yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bana bir zyxel marka modem hakkında yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. ZyXEL P-660W-T1 Kablosuz 1 port modem. bu modem de şifre değiştirmeden mac adreslerinin bazılarını engellemek istiyorum. modem arkadaşlarıma aittir. denetimli kullanma açısından bu işlemi uygulamak istiyoruz ancak modem arayüzünde nerden mac adresini engelleyebileceğimi bulamadım. Şimdiden herkese çok teşekkürler...

• arayuzune gır dostum ağ-geniş alan ağı- karsına cıkan ekranın ust tarafında ıstemcı lıstesınden dılegını yap ok umarım sana yardımcı olmusumdur
  • Yazdığınız cevap için teşekkür ederim ama ben Onu denedim orada sadece rezerve kısmı var rezerve yapınca diğer pc de giriyor. onun mac adresini nasıl engellerim...
  • kablosuz baglantıdanmı bahsedıyoruz sımdı onu analayamadım senın wırelles sıfren yokmu wpa-psk falan
  • Tamam buldum teşekkürederim. şifre mevcut ama biz onu hallettik modem arayüzünde mevcut kısmı bulduk orada kablosuz ağ kısmı içerisinde ortada pek dikkatimizi çekmicek şekilde mac düzenle diye bişey bulduk oradan yaptım sorun kalmadı:D şimdi sadece izinli mac yapıyoruz sorun kalmadı... Çok teşekkürler...
  • sorunu cozdugune sevındım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.