Şimdi Ara

Zte kablo TV modülde depolama sorunu hatası giderme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam zte i kutu kablo TV modülünde durdur izle kısmı hataya girdi. Herhangi bir yayını durdur kısmına basınca ekranda " cihazınızdaki depolama birimindeki bir sorundan dolayı durdur izle hizmeti başlatılmadı " diye uyarı veriyordu. Kablo TV müşteri hizmetlerini aradım cihazı aç kapa yaptırdı sorun çözülmedi. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmemi söyledi oda sorunu çözmedi ki bunları ben aramadan evvelde yapmıştım. Sonra eve servis yönlendirdiler. Eve ulaşan servis cihazın değişmesi gerektiğini belirtti ama işin kötü tarafı bu cihazı ben 5 yıl evvel satın almıştım. Neyse yeni cihaz arayışına girdim türksat artık i kutu satmıyormuş sadece kiralama işine geçmiş. İnternete satılan i kutu lar ise ikinci eli 300-400 bandında geziyor. Eve gidince cihazı açma kararı aldım içinde bir yerde hafıza ünitesini görürüm dedim.

Vakti olmayanlar için çözüm kısmı:

Cihazı ters çevirince altında bir kapak var kapağı açın içinde 2 tane kart yuvası göreceksiniz bir tanesi kablo TV hizmeti için diğer Microsd kart yuvası üzerinde beyaz bir bant olabilir söküp çıkarın sd kartı değiştirin içinden 16gb kart çıkıyor gene aynı 16 GB takıp depolama sorununu gidermiş olun.

Servisin elemanları alelade bir kullanıcıdan bile daha az biliyor. 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.