Şimdi Ara

Zotac Gtx260 Amp2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da Zotac alacağım diye 2 ay boyunca para biriktircem diye urastım tam parayı biriktirdim 400 lira param oldu gtx satan bi yer bulamadım. Gold,Eksen,Vatan aradım stoklarında yokmuş. Alabileceğim bir yer biliyormusunuz. Bulamassam 400 liralık alternatiflere bakıcam.

• GTX'ler de stok sorunu var malesef çoğu yerde var gibi görünüyor ama yok.

İstersen HD4890 PowerColor bakabilirsin özel soğutmalı model;

http://www.netsiparis.com/detay/12831267073/POWERCOLOR-PCI-E-HD4890-1GB-256B-G5

Ya da acelen yoksa, bekleyebilirsen biraz daha birikim yapar yeni GTX serisini beklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 19 Nisan 2010; 15:34:32 >
  • galiba gtx460 ın çıkmasını beklicem yine sıkıldım x1600 ün sesinden ama napalım 1 ay daha çekicez galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DammeT

Ankara'da Zotac alacağım diye 2 ay boyunca para biriktircem diye urastım tam parayı biriktirdim 400 lira param oldu gtx satan bi yer bulamadım. Gold,Eksen,Vatan aradım stoklarında yokmuş. Alabileceğim bir yer biliyormusunuz. Bulamassam 400 liralık alternatiflere bakıcam.

yerınde olsm gtx260 yerıne hd5770 alırım hem arada cok az fark var hemde yenı nesıl kart. bu saatten sonra alıcagın kart dx11 olsun. 270 lıraya pesın yada tek cekım alabılccagım sapphre marka 5770 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: katharsis1537

quote:

Ankara'da Zotac alacağım diye 2 ay boyunca para biriktircem diye urastım tam parayı biriktirdim 400 lira param oldu gtx satan bi yer bulamadım. Gold,Eksen,Vatan aradım stoklarında yokmuş. Alabileceğim bir yer biliyormusunuz. Bulamassam 400 liralık alternatiflere bakıcam.

yerınde olsm gtx260 yerıne hd5770 alırım hem arada cok az fark var hemde yenı nesıl kart. bu saatten sonra alıcagın kart dx11 olsun. 270 lıraya pesın yada tek cekım alabılccagım sapphre marka 5770 var

400TL biriktirmissin. 100TL daha biriktir 5850 al. Sen bekleye bekleye 5970 alırsın bence

• quote:

quote:

Piyasada bulunan üst seviye kartlar bile dx11'de berbat performans veriyer, kaldı ki hd5770 dx11'de ne yapar siz düşünün. illa dx11 kart olsun demenin mantğı yok istenilen performansı vermedikten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

quote:

quote:

Piyasada bulunan üst seviye kartlar bile dx11'de berbat performans veriyer, kaldı ki hd5770 dx11'de ne yapar siz düşünün. illa dx11 kart olsun demenin mantğı yok istenilen performansı vermedikten sonra.

+1 . Bir de şimdi daha az güç tüketiyor derler

Bence de GTX460 ı bekle. Türkiye fiyatı yurtdışına göre fazla olmazsa alınabilecek bir kart olur. Ben de onu bekliyorum.

• Bence ikinci elden temiz,garantili bi gtx275 al..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

quote:

quote:

nasıl bır performanstan bahsedıyorsunuzkı ben de 5770 var her oyunu cok rahat oynayabılıyorum. dedınız kartlar 500 lıraya dayanıyor bence yazık gunah

• aboow o ne fiyat ya sakın bunu alayim deme
    biraz daha biriktir 5830 veya 5850 al ,5830 forumda konu acan arkadasınki baya iyidi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

aboow o ne fiyat ya sakın bunu alayim deme
    biraz daha biriktir 5830 veya 5850 al ,5830 forumda konu acan arkadasınki baya iyidi :))

cıdden bu hepsıburada abartıyor ya
  • http://www.tekmarshop.com.tr/ProductDetails.asp?productid=910

1 gün önce ben aldım . Daha elime ulaşmadı . Site ve Tekmar gayet sağlamdır . Gönül rahatlığıyla alabilirsin... Ayrıca GTX275 yada 280 e kafa tutan bir karttır . Ufak bir oc ile onları rahatlıkla yakalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanVecihi -- 19 Nisan 2010; 23:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanVecihi

http://www.tekmarshop.com.tr/ProductDetails.asp?productid=910

1 gün önce ben aldım . Daha elime ulaşmadı . Site ve Tekmar gayet sağlamdır . Gönül rahatlığıyla alabilirsin...

kardeş hayırlı olsun öncelikle. bende almayı düşünüyorum fakat kararsızım acaba yeni gts 450 yimi beklemeliyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasuh48

quote:

1 gün önce ben aldım . Daha elime ulaşmadı . Site ve Tekmar gayet sağlamdır . Gönül rahatlığıyla alabilirsin...

kardeş hayırlı olsun öncelikle. bende almayı düşünüyorum fakat kararsızım acaba yeni gts 450 yimi beklemeliyim...

Hocam Nvidia demek pahalı demektir . Helede yeniyse daha pahalı demektir :D Nvidia nın yeni çıkaracağı kartların herzaman olduğu gibi gereksiz pahalı bir şekilde piyasaya girmesini bekliyorum. Ardından ati den tokatı yiyince şu an gtx 260 amp2 nin fiyatının düştüğü gibi o kartların fiyatı da düşer diye düşünüyorum . Ama bunun için en az 6-8 ay beklemen lazım kanımca...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nasuh48

quote:

Hocam Nvidia demek pahalı demektir . Helede yeniyse daha pahalı demektir :D Nvidia nın yeni çıkaracağı kartların herzaman olduğu gibi gereksiz pahalı bir şekilde piyasaya girmesini bekliyorum. Ardından ati den tokatı yiyince şu an gtx 260 amp2 nin fiyatının düştüğü gibi o kartların fiyatı da düşer diye düşünüyorum . Ama bunun için en az 6-8 ay beklemen lazım kanımca...

tamamdır %90 alacam ozaman. bu arada senin monitör kaç inç acaba bide benim işlemcim intel e4600 oc ile 3.00 yaptım sence yeter mi?

• Bu GTX260 a 400 lira bence gerçekten yazık.
  • 5850 ve sonrası hariç hiç bi karta su an 300 tl den fazlası verilmez 270 tl ye 5770 en güzel seçim
  • o sisteme 5850 yakışır. tabi çözünürlük çok yüksek değilse 5770 de ideal bir kart.

şahsi fikrim 400 ün üzerine 100-150 tl daha koyabilirsen 5850 al.

Gigatek
    Ankara VTX3D - HD5850 1GB 1 GB RADEON 5850 725/4000 MHZ ÖN SİPARİŞ VERİLEBİLİR 290.00 515.35 üye nakit fiyatı

Nova
    Ankara CLUB 3D HD5850 1024 MB, PCIExp Ekran Kartı, DirectX 11, DDR5, 256 bit, 725/4000 295.00 523.89 nakit fiyatı

Nova
    Ankara HIS HD5850 1024 MB, PCIExp Ekran Kartı, DirectX 11, DDR5, 256 bit, 725/4000 309.00 548.75 nakit fiyatı

İnventus
    POWERCOLOR AX5850 1GBD5-PPDHG HD5850 PCS+, PCI-E16 2.1, 1GB/256bit GDDR5, HDMI, 2xDVI, DisplayPort (Dirt2) 317.01 552.80 Nakit: 564.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 20 Nisan 2010; 2:32:37 >
  • ikinci el bölümünden temiz bir tane denk getirip 250 civarı alabilirsin, 400 lira o karta verilmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.