Şimdi Ara

Zorunlu trafik sigortası nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yasim 18 25 bin tlye kadar bi arac alicam linea corsa megane2 gibi araclara bakiyorum onceligimde dizel olmasi simdi ilk kez arac alicagim icin bu zorunlu trafik sigortasi karsi tarafin tum masrafini karsilar mi adamin arabasini pert etsek bile karsilar mi

Birde onerdiginiz maksimum 25 binlik arac var mi genel olarak aile araci olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trafik sigortasının da belli limitleri var, bu oranda prim ödersin zaten, özellikle lüks bir araçla tamamen senin hatalı olduğun bir çarpışma yaşarsan sıkıntı yaşayabilirsin
  • Suçlu olduğun kazada kasko senin aracın sigorta karşı aracın hasarını karşılar sigortada belli bir limit var yani bütün parayı karşılamıyor. Yaşın genç olduğu için ve ilk arabada sigorta yüksek çıkıyor. Benim yaşım 22 ilk araba 550 lira falan sigorta ödedim oda en ucuzuydu onun bi üstündekiyle arada dağlar kadar fark vardı tek 1 sigorta şirketi bu fiyatı verdi onuda yaptırmak zorunda kaldım zaten :) . Mümkünse babanın üstüne falan al arabayı.
  • TheBrain kullanıcısına yanıt
    aracı babam alıcak zaten ama kendisinin sigorta puanı düşük clio ile audi a6yı pert etti adam(allahdan kasko vardı) sonrada aracı sattı şimdi bende yeni ehliyet aldım araba alıcaz ama sigorta hemen hemen aynı olucak bende de yüksek babamdada babamda dedi senin üstüne yapalım dedi sigortacı tanıdık var hiç gitmedim yanına tanıdık diye indirim yapma imkanı olurmu yoksa bu işler tanıdıkla falan olmaz mı?
    Bu arada audiyi pert ettik ve bize hiç masraf çıkmadı yani cebimizden 5 kuruş çıkmadı ben anlamadım bu sigorta işini
  • trafik sigortası - zorunlu - sadece karşıya verdiğin zararı öder - bazı sigortalar 25bine kadar öder - bazıları sınırsız

kasko - keyfine bağlı yaptırman - herşeyi karşılar - kendi kendine duvara vursan da karşılar aynayı kırsan da - bunun da karşılama limitleri var - 25bin - 100bin diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.