Şimdi Ara

zorla kiz kaçırırılır mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta
    kaçırıp napacan zorla sev benimi diyecen..

ha diyelim kaçırdın sonra ?

durum bildiginiz gibi degil ya walla 4yıl ya
  • walla billa zor bi durum ya arkadaşlar ınanin zor bi durum napacagimi bilmiyorum ya ne kötü bi durum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellent_

walla billa zor bi durum ya arkadaşlar ınanin zor bi durum napacagimi bilmiyorum ya ne kötü bi durum ya

ne kötü bir durum yaa bizde ne söyleyeceğimizi bilmiyoruz zor bir durum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: logarkapağı
    Anlatım bozukluğu kız zaten zorla kaçırılır

not:aynştan değilim

zaten olamazsında ...
    kız rızası ile de kaçırılır,ailesi vermiyorsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 9 Kasım 2010; 22:22:41 >
  • quote:

walla billa zor bi durum ya arkadaşlar ınanin zor bi durum napacagimi bilmiyorum ya ne kötü bi durum ya

acıdım bak şimdi kaçır lan kızı
  • ya kaçirsam neolur ama ben 4yil sevdigim ve karşilık gördügüm birini kaciriyorum hapse atarlar mi
  • quote:

kizla 4yıl çıktik kizla aramizda her türlü hersey falanda geçti şimdi 2yillik ünüversite kazandi ve bitirdi napsam naptiysam unutamiyorum zorla kacirmayi düsünüyorum napiyim ya akil verin

zorla kiz kaçırırılır mi?

sevmek demek, gerektiğinde onu içine gömüp terk etmek demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 9 Kasım 2010; 22:49:04 >
  • iyide normal sevdigin bi kiz olsa tamam bosver dersin hayatimizi kurduk ya nasil birakirim
  • 3,5 senelik ilişkim var bittigini düşünmek bile acı veriyor ama biterse de asla ona muhtaç oldugunu belli etmem bunu yeterince yaptım ve küçüldüm...

hiçbirşey haysiyetinden önemli degil dostum boşkoy..

adamın aklını alırlar vallahi sen sen ol yoluna bak..

kendi iyiligin içinde apaçizm kokan bu fikirleri rafa kaldır..
  • eğer kız seni istemiyorsa doğal olarak yerin hapis olacaktır. ama kız istiyorsa seni zaten kaçırmana da gerek kalmayacak. konuş kızla bence. bu devirde kız kaçırmak akıllıca deil bence...
  • nasil bi dünya bu ya ben anlamadimki herşey boş ya 4yil emek ver buda boşsa ben ne diye yaşiyorumki
  • quote:

nasil bi dünya bu ya ben anlamadimki herşey boş ya 4yil emek ver buda boşsa ben ne diye yaşiyorumki

durup dururken mi ?
  • evet birden herşeyi bitirdi kesin ünüversiteden biridir
  • quote:

evet birden herşeyi bitirdi kesin ünüversiteden biridir

o zaman ayip etmis =(
  • Hangi devirde yaşıyorsun zorla kız kaçıracaksın, kaçırınca seni seveceğini mi sanıyorsun? 4 senedir kızın gönlünü kazanamadıysan onun istediği sen değilsin demektir. Seni istemeyen bir kişiye bu düşkünlük niye? Bir şeye illa kendi istediğin gibi olması için ısrar etme. Belki böylesi daha hayırlıdır.
    Mesela evlenseydiniz ve çocuğunuz olsaydı. Sonra bir adamla kaçıp gitse daha mı iyi olurdu? Daha acı verici olmaz mı? Hem sen hem de çocuğunuz daha perişan olmaz mıydınız?
    Allah'tan hayırlısını iste... Olmuyorsa bırak olmasın.
  • çek panpa ordan bi iran halısı
    quote:

Orijinalden alıntı: SweetBoyJNR

panpa halıya sarıp kaçırak
  • quote:

iyide normal sevdigin bi kiz olsa tamam bosver dersin hayatimizi kurduk ya nasil birakirim

hayatımızı kurduk kurduğun hayat da 4 yıllık lise hayatı
    Allahın liselisi şimdi kaybol burdan
  • Kaçırma zaten zorla olur.
  • Başımızdan geçen bir olayı anlatim.
    Halamın kızı 1 sene nişanlandı nişan atıldı.
    Olayda 1-2 sene sonra bi telefon geldi öğle vakti eski nişanlısı 4-5 arkadaş ev basıp halamı,engelli oğlunu haşat etmişler.
    Oğlan ve saz arkadaşları 1 hafta kızı sakladılar 2-3 il değiştirdiler ARDAHAN-KIRKLARELİ-İSTANBUL´da tutmuşlar sonra yakalandılar.
    Hatırladığım kadarıyla Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandılar.
    OĞLAN 30 Yıl yedi diğerlerini bilmiyom.

Kızı ailesinden istemeye bak en son çarede iş bulman kız kaçırısan adliyelerde ve Kanal 7 ekranlarında izlersin kızın ailesini.
  • Azda olsa gönlü varsa zorlada olsa kaçır.Ama bundan sonra başına gelcek herşeyi kabul etceksin mesela kız sana herhangibirşey için ters şeyler yaptığında tavır yaptığında genellikle şu sözü duyabilirsin kaçırmasaydın bana katlanacaksın :(
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.