Şimdi Ara

Zoraki supportlar oyunlarımı mahvediyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TR de Elmas EUW da Plat seviyesinde oynamışlığım var. ADC / SUP / JUNG ne kalırsa adamakıllı oynamaya çalışıyorum. Fakat support oynamadığım oyunların çoğunu kaybettiğimi farkettim.

İncelemelerim sonrasında support rolü gelip zoraki oynayanların oyunu ciddiye almadığını baştan savma ve troll havasında oynadıklarını gördüm..

* Adam gibi totemleme yapmıyorlar kendi ormanımızda bile görüşümüz olmuyor. Veyahut adamlar baron - drake alıyor ruhumuz duymuyor..
    * Lane aşamasında zaten hiç adc si ile uyumlu olanını görmek imkansız duo değillerse..
    * Oyunda kazanmak için hiç istekli değiller bitse de artık başka oyuna başlayıp başka rolde oynasam diye düşünüyorlar..

Oyuncuların TR de %95 - EUW da %90 i support oynamak istemiyor..

Riot sup oynayanlara ve kazananlara rp falan vermesi lazım artık bir şekilde bu rolü cazip kılmalı.. (misal verdim buna pek takılmayın burda amaç bu rolü daha cazip hale getirmek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 1 Kasım 2016; 2:09:07 >

• Sezon 3 te böyleydi de artık support mainler fazlalaştı. Arkadaş listemde 20 tane janna otpsi vardır
  • Ben de en çok support oynamaktan zevk alıyorum, hızlı maç bulması da cabası Yaptığın gözlemlerde de az çok haklısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sup doldur giriyorum.
    Üste atiyor yada mide atıyor.
    En az adc var serverda sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sup oynuyorum gayet zevkli

• bu tavsiyeyi ben de düşünmedim değil. yani support oynayan sayısı o kadar azaldı ki... benim düşündüğüm de support oynayanların o oyundan x2 veya x3 ip veya garanti anahtar parçacığı, sandık ya da yenilgi durumunda daha az lp kaybı, galibiyette biraz daha fazla lp gibi şeyler getirilirse ilgi artırılabilir.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Suplara direk full hero challenger elo hessap verelim ki oynasinlar guzelce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

bu tavsiyeyi ben de düşünmedim değil. yani support oynayan sayısı o kadar azaldı ki... benim düşündüğüm de support oynayanların o oyundan x2 veya x3 ip veya garanti anahtar parçacığı, sandık ya da yenilgi durumunda daha az lp kaybı, galibiyette biraz daha fazla lp gibi şeyler getirilirse ilgi artırılabilir.

taciz edilir bu sistem de. Adam sırf ödül ya da fazla ip alayım diye gider kha zix support pickler.
  • Normalde yazmaktan daha çok konuları takip ederim akat bu konuyu görünce yazma ihtiyacı hissettim.
    Öncelikle bir support harita üzerine tek seferde maksimum 5 ward bırakabilir(Bunların 4 ü süreli 1 i süresiz olmak üzere) ve eğer bu görüşte bir şekilde rakip tarafında temizleniyorsa ya da nasılsa support var diyerek diğer oyuncular ward atmaya yanaşmıyorsa supportların bu konuda malesef yapabilecek bir şeyleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeaVen eviL

Normalde yazmaktan daha çok konuları takip ederim akat bu konuyu görünce yazma ihtiyacı hissettim.
    Öncelikle bir support harita üzerine tek seferde maksimum 5 ward bırakabilir(Bunların 4 ü süreli 1 i süresiz olmak üzere) ve eğer bu görüşte bir şekilde rakip tarafında temizleniyorsa ya da nasılsa support var diyerek diğer oyuncular ward atmaya yanaşmıyorsa supportların bu konuda malesef yapabilecek bir şeyleri yok

söylediğinde kessinlikle haklısında arkadasın anlatmak istediği sorun o değil
  • Herkese cevapları için teşekkürler.. Bunlarda benimkiler;

- Support main oynayan yok demedim var ama verdiğim oranlarda yani en fazla tr %5 / euw %10.. Sizin kastetiğiniz insanlar ve support mainim ve oynamayı seviyorum diyenler onun içinde..

- Geri kalanlar da denk gelirse oynuyor, oynamıyor değil yani gidip feedlemiyolar, pislik yapmıyolar. Ama baştan savma oynuyolar..

- Kaldıki ben de artık 1. Seçenek supp giriyorum. Karma/zyra alıp agresif oynayınca çabucak karşıdaki zoraki supportu sonra da adc sini tilt ediyorum..

- Totemleme konusunda; support kendi totemlerinin hepsini akıllıca kullansın sonra ilk fırsatta b çekip yenilerini hazır etsin hele bi gerisi diğerlerinin ayıbı elbette diğerleri de totemleme yapmalı..

- Twitch te profesyonel oyuncuların bile supp rolü geldiğinde cıvıttıklarını görüyoruz..

- Son olarak şunu söyleyim başlıktaki gibi böyle kişiler bana denk geliyor ve oyunlarımı mahvediyor o yüzden hiç kanser olmamak için ilk tercih supp girmeye başladım. Yok öyle bişey inanmıyorum derseniz saygı duyarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 30 Ekim 2016; 1:45:08 >

• şuan altın 1 im hedef dia sadece janna taric ve karma spamlayarak
  • Mojotr kullanıcısına yanıt
    ne zevk alıyorsunuz şu kanser jannadan :D En azından her çeşitten 1 seçeneğin varmış onu görünce sakinleştim. Kolay gelsin bu yolda :D
  • VovovovVVV V kullanıcısına yanıt
    şu an 5 im bu akşam plat 4 yada 3 yapacağım teşekkürler
  • siz supportları küçümsemeye devam ettikçe bu şekilde devam edecek ( low elodakiler için konuşuyorum .) 3 sezondur support oynuyorum ( bu sezon adam akıllı oyun oynamadım) soloq da bile uyumlu adamlarla karşılaşıyorum beceriksiz insanlarla karşılaşmanız ya sizin elodan kaynaklı ya da beceriksiz olan sizsiniz.
  • Support oynuyorum gayette zevkli minyon kacırdım derdi yok adam öldürcem derdi yok totemi koy adcni koru gerisi geliyor zaten..
  • support iyi güzelde bi adcler geliyor sanırsın 15 level falan . Bi insan tüm farmlarımı kaçırır abi diyosun . Support oynıyacaksan tanıdık bir adc olması gerek
  • Ekstra bir ödül konuşmasını saçma buluyorum. Adam sırf ödül verecek diye rengar falan alıp kitler

• Her seferinde de yakalanıyoruz
  • şuan plat 2 gg wp
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.