Şimdi Ara

Zoraki HP 01 Ultra havalı tabancadaki bilgi çelişkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 1 hafta kadar önce Zoraki HP 01-2 Ultra havalı tabanca aldım.

Henüz kullanma fırsatım pek olmadı ancak kullanma kılavuzunu incelerken SAÇMA DOLDURMA VE ÇALIŞTIRMA başlığı altındaki UYARI lardan birinde; "Daha yüksek hız için üçüncü pompayı yapmayınız yapsanız da hız değişmeyecektir. Tabanca içerisindeki sistemler kendini korumaya alacaktır. Üçüncü pompalamadan dolayı silahta deformasyon olmasa da üretici olarak üçüncü pompayı kesinlikle tavsiye etmeyiz.." ifadesini gördüm.

Halbuki aynı kullanım klavuzunda (İnternetteki teknik özellik bulunan her sitede de mevcut) 3. ve 4. pompa için hız değişimleri mevcut.

Firmayı telefonla aradığımda klavuzda belirtilen ifadeden haberleri olmadığını, inceleyeceklerini, ama 3 ve 4. pompanın hızı artırdığını söylediler.

Ben de sizlerle paylaşmak istedim.

• nişangah sıfırlamayı nasıl yaptınız beni gıcık etti biraz.
  • Tabancayı destekli olarak atış yaparken sıfırlarsanız daha kolay olur, aksi halde omuza yaslamak gibi bir durum olmadığından nişan alırken titretme çok oluyor ve sıfırlama çok zorlaşıyor.
    Ben gez arpacık pek kullanmadım, dürbünle kullanıyorum. Dürbün ile isabeti 50 metreye kadar gerçekten çok güzel.
  • Bugün hallettim müsait bi yerde. Zevkli bir havalı tabanca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.