Şimdi Ara

Zombi Hikayesi Yaziyoruz Gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birer cümle yazin lutfen ve fazla civimayin :)
    Emege saygi
    Giriş paragrafi yaziyorum ona bağli kalirsak iyi olur;

Sabahın köründe duyduğum çığlıklar sonucu irkilerek uyandim ve dogru pencereye gittim. Aksamdan kalma oldugum icin gozumu zar zor acabiliyordum. Hizlica elimle gozlerimi ovusturduktan sonra gordugum manzara karsisinda donakalmistim. İnsanlar birbirine saldiriyor , kimi kiminin ustune cikmis disleriyle yüzünü kemiriyordu. Saldirgan olan insanlar sanki vucut engelleri varmis gibi hareket ediyor, ağizlari kocaman aça aça normal görünen insanlara doğru hareket ediyorlardi. Bu gecen hafta televizyonda gordugum kuduz virusunun mutasyon gecirmis halinin sebep oldugu hastalikti . Henuz afrikanin bazi kesimlerinde görülmüş bu hastalik medyada geniş yanki buluyor ancak hastaligin yasandigi bolgelere medya erisimi hukumetler ve bm tarafindan engelleniyordu. Filmlerde gordugumuz bir tur zombi saldirisiyla karsi karsiyaydim .
    10-15 dakikalik şoku ustunmden attiktan sonra dusunmeye basladim. Oncelikle kendimi korumak icin ne yapabilecegim geldi aklima, sahildeki migrosun karsisina av malzemeleri satan bir dükkan acilmisti gecen ay. Oradan kendime bir silah edinebilirdim. Ancak oraya arabayla gidebilirdim ve arabayi dun aksam sarhos halimle uzaga parketmistim. Evimin zemin katta olmasi gercekten bir felaketti, bir hastalikli insan beni farkedince kolaylikla cama saldirabilirdi. Kendimi korumak icin bir silah almam sartti. Ardindan 2 sokak otede oturan gecen yaz nisanlandigim hayattaki tek sevdigim ve sahip oldugum kisi geldi aklima , onun da ne durumda oldugunu ogrenmeliydim ancak telefon hatlarinda ne sinyal vardi ne birsey.

Kafamda bu tür dusuncelerle yanima evde bulunan sandalyeyi kirarak elde ettigim odun parcasini alarak disari yola koyuldum. Cok zaman kaybetmeden nisanlima ulasmaliydim. Sokak tam bir mahşer alaniydi. Arabalarindan yanindan comelerek sokagi gecmeye calisiyordum ki hastaliklilardan biri beni farketti ve kirmizi gozleriyle uzerime gelmeye basladi.
    Ve .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zombi hikayesi

• Zombi hikayesi yazıyoruz damat.

gelsin eksiler.
  • üstüme atlayıp beni yedi

• uyandım hepsi rüyaymış
  • ve öldüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu zombi meraklisi

• Hemen içeri girdim. Hızlıca hazırlandım.Zombi hala bana bakarak bağırıyordu.Ne yapacağımı bilemedim.Elime geçen ilk şeyi aldım...

• Vurdum masaay

• Giriş paragrafını okumadım. Zombiler koşmayı öğrenmişler ve artık daha organizeler. Bunun farkına vardıktan sonra. Artık benim için yaşama şansı kalmadığını anladım ve kendimi zombik tayfasına teslim ettim.
  • Up up olcak bi hikaye biraz ciddiyet

• Zombiler ısırdı zombi olmam gerekirken öldüm gittim hikayede bitti mutlu son
  • Üsküdara gittim ailem oradaymış. Her şey normale döndü

• Nedir yaw bu hikaye bitirme istegi su ana kadar 1 kisi adam akilli yorum yazmis lise somesitiri bitse de kurtulsak artik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.