Şimdi Ara

ZLATAN İBRAHİMOVİC (TOTEM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
3
Favori
7.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Allah aşkına dünden beri yazıyorum. Para doğru kullanılırsa İbrahimoviç'te gelir, başkası da gelir. Bizim veremeyeceğimiz para 30-40 milyonluk bonservistir.

10 milyonluk-15 milyonluk maaşı zaten verebiliriz. Halihazırda kullanmadığımız oyunculara veriyoruz.

Dünkü kullanmadığımız, olsada olmasa da takımın durumunun değişmeyeceği oyunculara boşu boşuna 15 milyon para verdiğimizi yazmıştım.

Bugünde farklı bir örnek üzerinden gidelim bir düşünsenize Tarık-Hayroviç-Ontivero üçlüsüne sırf sadece bonservislerine 10 milyon euro'dan fazla para harcadık. Ortada ne var???? 3 oyuncuda nerede? 3'ünden hangisini gelecek sene yada Galatasaray'ın geleceğinde görüyorsunuz? Bu para çöpe gitti mi? Gitti. Kim çöpe attı Aysal. Neyse Aysal'a girmeyelim şimdi.

Demekki Galatasaray'ın çöpe atacak bir 10 milyonu daha varmış. Biz bu 10 milyonu neden bu 3 çöpoğluçöp oyunculara veriyoruzda İbrahimoviç gibi World Class oyuncuya yada oyunculara vermiyoruz. O 10 milyonu zaten çöpe atmışsın. Tarık-Ontivero-hayroviç üçlüsüne harcadığın 10 milyonun getirisi ne? Getirisi 0 hatta eksilerde, daha da götürüsü oluyor.

Peki İbrahimoviç? Kaç bin kişinin İbrahimoviç forması alacağını düşünsene.... İbrahimoviç ve Sneijder'i izlemeye kaç bin kişinin geleceğini düşünsene.... İbrahimoviç'in formasını giydiği takıma kimlerin sponsor olacağını düşünsene.... 15 harcasan zaten yarısını adam saha dışında veriyor. Diğer yarısını da saha içinde verse... Bedava transfer....

Başkan adayımız bizim gibi düşünüyorsa, İbrahimoviç olmaz, başka bir yıldız olur. Belki yıldız bir oyuncuda olmayabilir ancak Melo, Muslera, Sneijder seviyesinde transferler yapar.

Gidip Hayroviç, Ontivero vs. vs. oyuncuları almaz, aldırmaz.

• Gelde adına besteler yazalım ibra
  • Gelirse melo'yu kimse diline dolamaz artık.Her maç potansiyel kırmızı kart adayı olur.Bu adamdaki ego büyük iskender'de bile yoktur.Çok büyük oyuncu acayip bir adam ama psikolojik problemleri var...
  • Gayet gelir Sneijder gibi bir yıldız bu ulkede üçlü çektirirken, İbrahimoviç neden olmasın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Gayet gelir Sneijder gibi bir yıldız bu ulkede üçlü çektirirken, İbrahimoviç neden olmasın ?

Bu adam dünyanın gelmiş geçmiş en iyi beki ama Sivas'ın kahvelerinde kıtlama şekerle çay içiyor

ZLATAN İBRAHİMOVİC (TOTEM)

Her şey parada bitiyor Ibra transferi için bi sponsor vs. bulmadan getirmemiz imkansız.Sponsoru bulmuşlar neden olmasın?

•  ZLATAN İBRAHİMOVİC (TOTEM)

kadroyu kurdum beyler. gökhan zan, pandev, dzemaili, aydın, sinan bolat, eray ve mümkünse umut + olcan'ı gönderiyoruz. şlde çeyrek final garanti.
  • İnşallah alırsınız beyler izlemek isterim İbra'yı TR'de.
  • YILDIZ oyunculara herzaman sıcak baktım kime geldiği önemli değil GELSİN YETERKİ GELSİN. Siz alırsanız bizde alırız birde böyle bakın Galatasaray alırsa Fenerbahçede alır Beşiktaşta alır Türkiye kazanır avrupada başarı gelir.
  • Büyükkkkk TOTEMMM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevenleri kavuşturalım...

• Hayali bile güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnslhkymz9

:((

Reis hesap soruyor herhalde.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öl de ölelim be

• İnşallah gelmez böyle bir adamı takımımda görmek istemem
  • Gelsin sırf forma satışları ile öderiz bomservisini gel hele gel 9 numara boş

• Gol atmasa bile volkanı dövdürrüz

• [DHTUBE=ME1WaoCudmw]

• Ulan bi ogrenemedim sunu koymayi.

• Biz ne totemlerle ne Drogbalar ne Sneijderler getirdik. Hadiyin renktaşlar zaman birlik zamanıdır İbra için el ele konuyu yukarıda tutalım.
    Alınabilirmi konusuna gelirsek tabii ki alınabilir şampiyon olursak oradan gelen paranın bir kısmı ve sponsor da lig tv sahibi oluyormuş ayrıca Sneijder ile alt yapıdan iyi bir arkadaş oluşu da bu durumu tetikler kısacası zor ama imkansız değil. Ayrıca geçen Beşiktaşlı bir arkadaşım ile konuşuyordum İbra konusu için ne diyorsun diye bana cevabı şu oldu dünyanın en iyi forveti Galatasaray alırsa tereddüt etmem storeden formasını alırım oldu. Kısacası bu kadar hayran kitlesi olan bir futbolcuyu ülkeye getirirsen sadece senin takımının taraftarları değil hasta olan diğer taraftarlar da alır formasını , forma gelirlerinden kar bile yapabilirsin sadece.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.