Şimdi Ara

***ZİPPO KULÜBÜ*** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
124
Favori
295.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WAYY yeni yani güzel model seçmişim ama allah için dimi
    quote:

Orjinalden alıntı: OzzY™

şubat 2008de üretilmiş

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

I LOWE YOU ZİPPO
  • ebaydanmı aldın?
  • quote:

ebaydanmı aldın?

SAHİBİNDEN qom aldım aldığım arkadaşım msn falan var bende isteyen olursa verebilirim yanında hediyeleri ile aldım 44ytl 4 taksit yaptım bonusa. taşı 1 adet cd yakma teknikleri birde ip orjinal zippo malzemelrde.

Çok menunum bu sabah elime ulaştı.
  • aman abi niye parçalıyon ver bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: birumut

quote:

Orjinalden alıntı: OzzY�

ebaydanmı aldın?

SAHİBİNDEN qom aldım aldığım arkadaşım msn falan var bende isteyen olursa verebilirim yanında hediyeleri ile aldım 44ytl 4 taksit yaptım bonusa. taşı 1 adet cd yakma teknikleri birde ip orjinal zippo malzemelrde.

Çok menunum bu sabah elime ulaştı.

Selçuktan almışsın :)
  • quote:

dediğin gibi dış aksam garanti kapsamına girmez zaten girsede bu durum yani darbe sonucu olduğundan zaten girmez.
    düzeltirlermi bilmiyorum ama düzeltselerde güzel olmaz. bu arada modelde önemli tabii

Bilgi için teşekkür ederim öncelikle. Fakat benim bir kaç sorum daha olacak :

1- Çok iyi yanmıyordu,yani ilk çaktığımda yanmıyordu çakmak.Daha iki hafta oldu alalı ama kararmıştı da,fitili yeniliyim dedim.Kılvauzunda cımbızla çekin yazıyordu,çektim fakat çok zor geldi,biraz parçalandı uç kısımları,daha sonra da kestim yüksek yerlerini.Yanması düzgün şuan ama arada bir bi kaç çakışta anca yanıyo bu neden olabilir?

2- Alev çok fazla,bunun sebebinin bi yerde fitil boyu olduğunu okudum,fakat makas girmiyo hazenin içine ki fitili keseyim,bu nası kesilir,kısaltılır?

3- Yukarıda da söylemiştim cımbızla başarılı olamadım,ftili çekmenin başka yolu var mıdır?

4- Altındaki vida tornavidayla dönmedi,zorladım baya ama kıpırdamıyo,onu nasıl açabilirim? O vidanın alev boyuyla alakası var mıdır?

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler
  • Ben bunların açılırken ve kapanırken çıkardıkları sese hasta oluyorum.
  •  ***ZİPPO KULÜBÜ***
  • Zippocu arkadaşlar için güzel bir video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 12 Nisan 2008; 18:03:20 >
  • Buda benimki beşiktaşlı mısın diye sormayın sinirleniyorum.

***ZİPPO KULÜBÜ***
  • quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

quote:

Orjinalden alıntı: birumut

aman abi niye parçalıyon ver bize

zippoların en kıl olduğum yani dönen metal kısmı war ya hani taşı kıvıcılcım yaptıran tekerlek...zamanla o tekerlerin tırnağı gidiyor ve taş çakmıyor....doğal olarak zippo çöpe tabiii...yani bu zayıf noktası zippoyu elektrikli çakmaklar karşında dandik konuma sokuyor....

bu durum garanti kapsamındadır götürürseniz içinin komple yenilenmesi gerekir...
  • ya en ucuz ve orjinali nerde bulunur bunun int. uzerinden alacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: triclaw

quote:

Orjinalden alıntı: OzzY�

dediğin gibi dış aksam garanti kapsamına girmez zaten girsede bu durum yani darbe sonucu olduğundan zaten girmez.
    düzeltirlermi bilmiyorum ama düzeltselerde güzel olmaz. bu arada modelde önemli tabii

Bilgi için teşekkür ederim öncelikle. Fakat benim bir kaç sorum daha olacak :

1- Çok iyi yanmıyordu,yani ilk çaktığımda yanmıyordu çakmak.Daha iki hafta oldu alalı ama kararmıştı da,fitili yeniliyim dedim.Kılvauzunda cımbızla çekin yazıyordu,çektim fakat çok zor geldi,biraz parçalandı uç kısımları,daha sonra da kestim yüksek yerlerini.Yanması düzgün şuan ama arada bir bi kaç çakışta anca yanıyo bu neden olabilir?

2- Alev çok fazla,bunun sebebinin bi yerde fitil boyu olduğunu okudum,fakat makas girmiyo hazenin içine ki fitili keseyim,bu nası kesilir,kısaltılır?

3- Yukarıda da söylemiştim cımbızla başarılı olamadım,ftili çekmenin başka yolu var mıdır?

4- Altındaki vida tornavidayla dönmedi,zorladım baya ama kıpırdamıyo,onu nasıl açabilirim? O vidanın alev boyuyla alakası var mıdır?

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler

1. yanış kalitesini etkileyen çok fazla faktör var. bunlardan en önemlileri orjinal benzin fitil taş.
    mümkün olduğunca bunları kendiniz doldurun/değiştirin dışarda doldurulanların çoğu kalitesiz.
    fitil pamukların arasından dibe kadar indiğinden cımbızla çekmek zor olur. ince uçlu pense vs kullanabilirsin. ancak ben çekmek yerine komple çıkarıp gerektiği kadar kesip yerleştirmeyi tercih ediyorum. böylece pamuklarda havalanmış olur. ancak tekrar yerleştirirken klavuzdaki resimdeki gibi olmasına özen göster.

2. alev boyu fitilin dışardaki boyu ile orantılı kısaltmaya çalış.

4. vidanın tek görevi var keçeyi ve taşı tutmak. saat yönünün tersine çevirerek açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 12 Nisan 2008; 19:30:00 >
  • çok teşekkür edeim kardeşim.vidayı iki yöne de denedim ama açamadım,dönmüyo son olarak fitili o hazenin içinde hangi araçla kesebileceğim konusunda bi fikir verebilirsen çok sevinirim..
  • tırnak makası dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: raymanallstar

Buda benimki beşiktaşlı mısın diye sormayın sinirleniyorum.

***ZİPPO KULÜBÜ***

• I LOVE ZİPPOOOOOO

***ZİPPO KULÜBÜ***

yanında viski bu akşam canım çekti

I love you I love you
    do you love me,yes I do
    if you want me tell me tell me
    if you want me tell me tell me ZİPPO

arkadaşlar zippo tekniğini öğrenmek istiyorsanız uygulamalı olarak bu videoyu iyi takip edin yapabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=B0WilLWCqDo&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 12 Nisan 2008; 22:36:33 >
  • puhahahhaa şarkı cok manyak ıf you lıve me zippo hahaha
  • dostum ben ide katarsanız clube sevınırım bi de salam bi imza tamamdır saol
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.