Şimdi Ara

Zippo Çakmağa Gaz Dolumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
30.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar zippo çakmağım var ona gaz doldurmak istiyorum nasıl doldurcam çakmağın içinden çıkarttım beyaz bi sünger ve vida gibi bişe var o süngerin üstünde nasıl doldurcam anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

• süngerin altında pamuk var süngeri çek pamuğa sık
  • zippoya gaz doldurulmaz sıvı yakıtı var onu alman lazım onuda içindeki pamuğa döküceksin
  • http://forum.donanimhaber.com/m_30042925/mpage_1/key_zippo%2Cana%2Ckonu//tm.htm#30042925

zippo ana konu var arkadaşlar sorularızı ordan sorabilirsiniz
  • Bir zippo bayine gidiyorsun ve bana bir zippo yakıtı verirmisin diyorsun. 5 liraya bir teneke kutu verecek sana üstünde nasıl dolum yapılacağı yazıyor şekillerle anlatılmış durumda
  • o gördüğün süngerin üstünde bi delik var ordan sık bol bol...süngere rastgele de sıkabilirsin fark etmez...
  • ben pamugu yıkama misali doldursam bile 4-5 günden fazla gitmiyor. böyle haftada 2 kere dolacak mı bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniorx -- 16 Aralık 2010; 7:12:27 >
  • Git doldurt, 1-2 lira istiyolar zaten maksimum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniorx

ben pamugu yıkama misali doldursam bile 4-5 günden fazla gitmiyor. böyle haftada 2 kere dolacak mı bu ?

hala cevap bekliyorum...
  • hala bekliyorum
  • en yakın petrol ofisine gidip ," 5 milyonluk doldur başgan " diyorsun
  • quote:

quote:

ben pamugu yıkama misali doldursam bile 4-5 günden fazla gitmiyor. böyle haftada 2 kere dolacak mı bu ?

hala cevap bekliyorum...

zipponun kapağını açık bırakırsan gaz kaçar.

orjinal zippo günde 5 sigara içsen 1 ay çok rahat götürür. senin kullanımına bağlı
  • zippo hort burda gerekli bilgiler var:http://www.sanacakmaklazim.com/zippo-hakkinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokomeloid -- 20 Haziran 2011; 5:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasidluuOne

zippo hort

ben zippoları satalı kaç ay oldu :D çok boş bi heves :d
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.