Şimdi Ara

Ziggs Öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evvveeet, Çılgın Ziggs'ime kavuştum sonunda. Bana önerebileceğini tüyolar,ipuçları neler ? Yardımlar için saygılar, sevgiler.

• Q seken bomba atar
    w mayın tarlası yapar
    e sektirir
    r uzağa bomba atar
    21-9-0
    ap runler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

Q seken bomba atar
    w mayın tarlası yapar
    e sektirir
    r uzağa bomba atar
    21-9-0
    ap runler

W sektirir e mayın yapar

• Oynama
  • Öncelikle arkadaşlar Ultisini iyi ayarlamanız lazım gözünüz hep haritada olsun ben az canla kaçan rakiplerin canına göre ayarlayip ultiyi atıyorum kıl payı farkla ulti merkezinden kaçıyolar azcık canla kurtuluyorlar sinir oluyorum valla Ziggs çok kırılgan olduğu için earylde uzaktan q ile rahatsız edeceksin sana yaklaşmaya çalışirlarsa e ile yolu kapatacaksın w ile de kaçılabilir. Canı azalan rakiplere pasifini hazırda bekletip flash+q+pasifli AA+(bu sırada w ile kendine çekebilirsen rakibi çek ve kaçış yoluna e döşe yapamayacaksan uğraşma)+ignite yaparsan ölür. Kaçarsa ulti at killi kesin alırsın. Earylden sonra eğer rakiple çok teke tek mücadeleye girmek zorundaysan lich bane alıp ziggsin pasifiyle birleştirirsek iyi hasar verir. Tflerde uzaktan bütün skilleri boşalttığında zaten başka katkı yapmama gerek kalmaz.

• Dur sana mini şakacı rehber hazırlayım gerçi üstteki arkadaş yazmış ama bide benden oku

Q: Adamı harraslar ilk bunu fulle

W: Adamı veya kendini zıplatır 3.bunu fulle

E: Yeri mayınlar üstüne basanları yavaşlatır 2.bunu fulle

R: Uzaktan bomba atar ultiyi sık sık diğer laneler at kaarlı çıkan sizin takım olsun

Masteries: 21/9

İtems:120 ap veren tüm itemleri al

Runes: Maviler magic resist gerisi ap

Tf de yapılması gerekenler: Uygun zamanda ultiyi at sonra allah ne verdiyse q w e dal.
  • Şakacı Ziggs rehberi için arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
  • Jungle gank geldiğinde w yi adamın arkasına at geriye doğru sektir ki yakalamanız kolay olsun.e ile lanedeki baskını arttırabilirsin adamın dolaşmasını kısıtlayarak.q la kafasına afasına vur.Bir de sürekli gülmeyi unutma.
  • Ziggs earlyde çok iyidir bunu kullan sürekli q ile doğru bir şekilde dürt kaçarken duvarlardan w ile zıplayarak kaçmaya çalış ayrıca w yi şöyle kullan senin ormancın geldiğinde adamın arkasına w at yani onu sana doğru zıplat ve e at böylece gank sonucu kill çıkma olasılığı çok yüksektir ayrıca ultini koşan adamın o anki konumuna değil koşu yoluna at
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.