Şimdi Ara

Zenfone 5 gelen mesajın geç açılması sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Asus zenfone 5 son sürüm yüklü cihazımda mesajlara girdiğimde eğer mesaj gönderen kişinin gönderdiği sms sayısı toplamda 300 leri bulduysa son gönderdiği yeni sms'i açmak istediğimde ''ileti dizileri yükleniyor'' yazısı çıkıyor ve smsin açılması enaz 30 sn ye sürüyor. Ama mesaj gönderen kişinin sms sayisi az ise hic bir sıkıntı olmuyor ve smsi göster dediğinizde hemen açılıyor. Bu problem sadece telefonun mesajlar bölümünde kayıtlı sms sayisi 300 ve üzeri olan mesajlarda yaşanıyor. Böyle bir sorun yaşayan ve çözüm bulan var mı veya bir fikri bulunan?.
    Yapılan işlemler:
    Son güncel yazılım yuklendi.
    Wipe data factory reset ve wipe data yapıldı fakat çözüme ulaşılamadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede var galiba genetik ama fazla sorun yasamiyorum ben nasil olsa whatsapp falan var

• Textra kullanın belki onda aynı sorunu yaşamazsınız. Hem de stok mesajlaşma uygulamasından çok daha şık ve akıcı.
  • Önerinizi deneyeceğim. Asus'a da mail attım bu sorun ile ilgili ama herhangi bir dönüş yapılmadı. Tahminen yazılımsal bir hata. Daha önce iphone 5 kullanıyordum onda 1500 den fazla sms vardı ve mesaj geldiğinde görüntüle dediğimde açılması 1sn ye sürüyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.