Şimdi Ara

Zenciler Üstün Irk mı? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
19.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git

Zenciler Üstün Irk mı?

(En Son Oy Tarihi: 10.2.2021)
Giriş
  • zencilerin tek artıları bacak kaslarının daha güçlü olması bu sayede beyazlara oranla daha hızlı koşuyorlar ve daha yükseğe sıçrıyorlar,fiziksel olarak başka bir artıları yok.ayrıca her ırkın kaslısı,kassızı makinesi büyüğü,küçüğü vardır dünyada aleti büyük olan veya kaslı olan sadece zenciler değil.ayrıca basketbol olayına gelirsek bacak kaslarının daha güçlü olması yüzünden zenciler daha iyi sıçrar ve daha artistik smaçlar basar,nba seyircisi ise güzel smaçlar izlemek için maça gelir,nba takımlarıda kar elde edebilmek adına beyazları bir kenara atıp siyahlardan kurulu takımlar yaparlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

Zencilerin tek bir üstünlük abideleri vardır onuda çoğu erkek iyi bilir :)

• öncelikle şunu demeliyim herkes insan,hepimiz insanız,herkes insan.ben öncelikle size bir yakınımın başından geçen olayı anlatayım.abdde okuyan bir abi bana zencilerle başından geçen bir olayı anlattı,bu okuldaki zencilerin beyazlardan kaçtığını ve gruplar halinde dolaştıklarını görmüş ve bir gün gruplardan birinin yanına gidip liderleriyle konuşmuş,onlara neden kaçtıklarını sormuş onlarda beyazlara güvenmediklerini söylemişler,öyle olunca abide onlara her beyazın aynı olmadığını ve dünyanın başka bir yerinde siyah yada beyaz farketmeksizin insanların bir arada olabildiklerini söylemiş,gülmüşler tabii yalan atıyorsun demişler,abide onlara kabenin görüntülerini göstermiş,adamlar bir bakmışki siyahta beyazda omuz omuza ibadet ediyor kimse birbirine yamuk yapmıyor çok merak etmişler islamı,biraz daha yakından tanıyınca müslüman olmuş gruptan bazıları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylér Durden

Bi kere adamlar kaslı öyle sosyete ortamda doğmuyorlar doğan tipler belli zaten obur oluyor. Afrikadaki zenciler taze sıkılmış süt ile taze bufalo etini karıştırıp yiyolar tabii ki protein deposu

zenciler sadece afrikada mı ? amerikada da bi ton zenci var.Taze sıkılmış süt ve bufalo eti mi karıştırıolar? Afrika diyince hemen bufalo eti mi yiyolar sanıyosun? Bu iş genetik birşey, deri renginden de belli olduğu gibi genelde güneş altında kalıyolar bu sebepten ciğerleri daha geniş oluyor.Atletizim, basketbol gibi sporlarda daha başarılılar.Beyaz insanlara göre basketbola daha hevesliler
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::biohazard:::

öncelikle şunu demeliyim herkes insan,hepimiz insanız,herkes insan.ben öncelikle size bir yakınımın başından geçen olayı anlatayım.abdde okuyan bir abi bana zencilerle başından geçen bir olayı anlattı,bu okuldaki zencilerin beyazlardan kaçtığını ve gruplar halinde dolaştıklarını görmüş ve bir gün gruplardan birinin yanına gidip liderleriyle konuşmuş,onlara neden kaçtıklarını sormuş onlarda beyazlara güvenmediklerini söylemişler,öyle olunca abide onlara her beyazın aynı olmadığını ve dünyanın başka bir yerinde siyah yada beyaz farketmeksizin insanların bir arada olabildiklerini söylemiş,gülmüşler tabii yalan atıyorsun demişler,abide onlara kabenin görüntülerini göstermiş,adamlar bir bakmışki siyahta beyazda omuz omuza ibadet ediyor kimse birbirine yamuk yapmıyor çok merak etmişler islamı,biraz daha yakından tanıyınca müslüman olmuş gruptan bazıları...

vay be gerçekten müslüman olup müslüman gibi yaşamaya çalışıyorlarsa çok güzel birşey bu.Kaldı ki bir insanın senin sayende müslüman olması demek müthiş birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: :::biohazard:::

öncelikle şunu demeliyim herkes insan,hepimiz insanız,herkes insan.ben öncelikle size bir yakınımın başından geçen olayı anlatayım.abdde okuyan bir abi bana zencilerle başından geçen bir olayı anlattı,bu okuldaki zencilerin beyazlardan kaçtığını ve gruplar halinde dolaştıklarını görmüş ve bir gün gruplardan birinin yanına gidip liderleriyle konuşmuş,onlara neden kaçtıklarını sormuş onlarda beyazlara güvenmediklerini söylemişler,öyle olunca abide onlara her beyazın aynı olmadığını ve dünyanın başka bir yerinde siyah yada beyaz farketmeksizin insanların bir arada olabildiklerini söylemiş,gülmüşler tabii yalan atıyorsun demişler,abide onlara kabenin görüntülerini göstermiş,adamlar bir bakmışki siyahta beyazda omuz omuza ibadet ediyor kimse birbirine yamuk yapmıyor çok merak etmişler islamı,biraz daha yakından tanıyınca müslüman olmuş gruptan bazıları...

vay be gerçekten müslüman olup müslüman gibi yaşamaya çalışıyorlarsa çok güzel birşey bu.Kaldı ki bir insanın senin sayende müslüman olması demek müthiş birşey...

tabii güzel bir şey,adamlar yıllarca o kadar ezilmişler ki,inanmamışlar zencilerle beyazların bir arada ibadet edebileceklerine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Zenciler Üstün Irk mı?

çok iyidi
  • Şöyle bir yorumlara göz gezdirdim de ne kadar boş konuşanlar var. Yok siyahların kafası basmıyormuş bilmemne.... Siyahların beyazlardan tek üstün yanı bacak kaslarıdır buda birkaç arkadaşın bahsettiği gibi daha hızlı koşmalarına, daha yükseğe sıçramalarına yarıyor.

Ve gene birkaç arkadaş yazmış bilimadamlarını hepsinin beyaz olduğunu söyleyip ,siyahlara inceden gönderme yapıyor beyinsizler diye , o zamanlar siyahlar binbir türlü işkence ve zulüm içindeydiler ki günümüzde hala öyle olanlar var. Bu şartlar altında sen siyah adamlardan yerçekimini yada ne bileyim çeşitli bilimsel çalışmalar yapmalarını bekliyosan daha çok beklersin adamlar yeme içme derdinde hayatta kalmaya çalışıyo sen kalkmış neden bunlardan bilimadamı çıkmıyor diyorsun. İşte ben buna gülerim
  • Zencilerin üstük ırk mı olduklarını bilemem de , doğal seleksiyondan geçtikleri kesin . Günümüzde çoğu zencinin ataları eskiden köleydi ve ağır şartlar altında çalıştırılırdı ve Afrika'nın getirdiği olumsuz koşulları da sayalım . Günümüzdeki zenciler bu doğal-yapay seleksiyondan hayatta kalanlardır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: amone

beyazlar şunda daha iyi şunda daha iyi diyorsunuz da

zenciler yıllar boyunca kendilerini gösterememişler ki, ya köle edilmişler yada öldürülmüşler, tabii beyazlar sporda,teknolojide üstün olacaklar...

bir de zencilerin aptal olduğunu savunanlar var, yazık gerçekten..

üstün ırk diye birşey yoktur, Allah herkesi eşit yaratmıştır...

Haklısın...

Zenciler Üstün Irk mı?

Zenciler Üstün Irk mı?

Zenciler Üstün Irk mı?
  • Zenciler atletizmde, beyazlar yüzmede iyidir
  • White Guy=Mind
    Black Guy=Body
  • ey beyaz insan
    bana renkli diyorsun siyah olduğum için
    söylensene neden ?

ben doğarken siyahtım
    bebektim ,siyahtım
    büyüdüm ,siyahtım
    hastalandım ,siyahtım
    öldüm ,yine siyahtım
    ya sen söylesene ya sen

sen doğdun pembe sin
    bebektin ,beyazdın güneş gibi
    büyüdün kumrallaştın

hasta oldun sarardın
    ve gün geldi öldün ,
    rengin mor du

şimdi söylermisin
    beni renkli olduğum için aşağılayordun ne oldu
    söylesene hangimiz renkli .?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_GodFather. -- 14 Şubat 2011; 17:09:24 >
  • zencilerin daha aptal,beyazların daha zeki olması gibi bir durum veya cinsel organların boylarının farklı olması gibi bir durum söz konusu değildir.aradaki tek fark şudur ki bu farklarda anca sporda işinize yarar zaten:

zencilerde bulunan farklı kas yapısı yüzünden onlarda kas daha çabuk gelişir,ayrıca kasları sayesinde hızlanmaları daha çabuk olur(en basitinden usain bolt) ve daha rahat yükseğe zıplarlar.ancak beyazlarda da kondisyon daha fazladır,süresi daha uzun olan sporları yapabilirler(mesela yüzücü veya 5000m koşucusu siyahi çok azdır)

bu durumların istisnaları mevcuttur elbette,aklıma ilk gelen isim elvan mesela,kendisi siyahi ancak uzun mesafe koşucusu.

bunun dışında bir fark yoktur,hepimiz kardeşiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 14 Şubat 2011; 17:10:06 >
  • Yahudiler ustun ırktır
  • Daha zeki ülke yoktur yönetim biçimi ve liderlerin zekasının sonucunu millet çeker. Mesela afrikanın liderleri eskiden iyi hamleler yapmış olsaydı bir avrupa ülkesi gibi olurdu şuanda bilime sanata önem verirlerdi medeni olurlardı hayat şartları iyi olduğundan kendilerini geliştirip zeki insanlar olurlardı. Bu dünyada bazı milletler ezilecek ki ezilenler ezenlerin ayak işlerini yapacak. Mesela okulun reisleri vardır onlarında arkadaş grupları vardır ve diğerlerini ezerler ne yani bu reisler zeki mi oluyor şimdi? Sadece gözü açık ve cesaretli. Ezilenler geri kafalımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Lider Atatürkk -- 9 Şubat 2021; 1:10:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.