Şimdi Ara

Zed mi Elise mi (solotop)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• elise.
    çekiciliği var
  • Elise çünki örümcek formunda tflerde okadar işe yarıyorki öneririm
  • bence elise ama zed biraz daha zor ama daha iyi gibi iyi kullanırsan çok iş yapar zevklidir ama alışmak gerek işte zaman alabilir :)
  • zed almıştım bi aralar baya zevkli alışmıştım falan da elise bir iki kez biri yeni çıktıgında bide pbe de
  • Tartışmasız Elise Zedi sevemedim nedense.
  • Bol harras olmuyor adamlari maymun ediyor ve delirtiyor kule alti kesilemiyor bir assassin zed. Elise ise stun gelirse kill garanti bir stunla tf yi degistirebiliyor. Birazda takima gore secmende fayda var. Hangisi daha zevkli dersen zed.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zed al ulti attiktan sonra 200 canda bırakıp 3 sn sonra bir rakip katledildi sesini duymak kadar eğlenceli bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: blackumbrella

Zed al ulti attiktan sonra 200 canda bırakıp 3 sn sonra bir rakip katledildi sesini duymak kadar eğlenceli bişey yok

Bir de mark patlayınca çıkan fırşk sesi

Böyle hissediyorum kendimi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 19 Haziran 2013; 0:01:15 >
  • bence hiçbirisi.kha zix al keyfine bak.bende zed alıcaktım kha zix aldım bi hevesle çokta memnunum.30/0/12 skorum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

quote:

Zed al ulti attiktan sonra 200 canda bırakıp 3 sn sonra bir rakip katledildi sesini duymak kadar eğlenceli bişey yok

Hislerime tercüman oldun hocam aynen öyle hissediyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

quote:

Mission Complete.

• Zed midde daha iyi top lane tanky geldigi icin soloda elise tanky olanlara q su sayesinde hayvani bir damage var mid zed top elise derim

• Ne zaman zed oynasam istemeden feedliyorum. Skin bile aldim bir hevesle ama yuzune bile bakmiyorum :) elise solo da daha iyi.
  • Top lane az yada çok farketmez tanky gidenlerin mekanı malum.Çok canını sıkarlar ,özellikle silence stun baş belası.Ben top için elise öneririm

• helal qnq akıyoz baqıyom xd
  • Elise
  • topda elise kesinlikle daha güçlü.top zed useles.
  • Mid Zed op.
  • Verix kullanıcısına yanıt
    takımında kia karakterlere göre al derim bende assassin yoksa zed daha avantajlı tflerde adc yi hemen eritiyor. elise biraz daha tanky kalabiliyor atağı zaten olduğu için tank item ları çıksanda sorun yaşamayan bi karakter
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.