Şimdi Ara

Zed Hakkında Konuşalım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• herkesin main zed gerek yok
  • Bu nasi bi konu lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mekaniği fazla ve güzel olnasına rağmen civalı kuşağa gg olan fakat tr de cıvalı kuşağın ne olduğunu bilen kişi sayısının(düşük eloda) çok az olmasından dolayı gelene geçene teq atan milli tr serveri çarlarımızdandır kardeşleri yasuo kata vayne ve lii şin dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarıkB

mekaniği fazla ve güzel olnasına rağmen civalı kuşağa gg olan fakat tr de cıvalı kuşağın ne olduğunu bilen kişi sayısının(düşük eloda) çok az olmasından dolayı gelene geçene teq atan milli tr serveri çarlarımızdandır kardeşleri yasuo kata vayne ve lii şin dir

Yengay

• quote:

mekaniği fazla ve güzel olnasına rağmen civalı kuşağa gg olan fakat tr de cıvalı kuşağın ne olduğunu bilen kişi sayısının(düşük eloda) çok az olmasından dolayı gelene geçene teq atan milli tr serveri çarlarımızdandır kardeşleri yasuo kata vayne ve lii şin dir

civalı kuşağa good game olan
  • Ultisi çöp şuan zedin
  • latede düşüyor civalı ve zhonya çıkana bişey yapamıyorsun split push için alınır ama oyunun en iyi 1e1 asaslarındandır
  • Gold ve gold'un altında her ligde ya banlanır banlanmassa da direk ilk pickten alınır
    Gold'un üstündeki liglerde ne banlarlar ne de alırlar. Zed öleli çok oldu.

• Gold ve gold'un altında her ligde ya banlanır banlanmassa da direk ilk pickten alınır
    Gold'un üstündeki liglerde ne banlarlar ne de alırlar. Zed öleli çok oldu.

• Bronz eloda çok fazla alınan bir şampiyon. Ve Banlanmadığı zaman takım çıldırıyor. Report xxx gg wp izi falan diyorlar.

Aslında bir kaç kere oynayasımda gerçekten op oldugunu gördüm.

Combosu : w + r + q + e.

Comboyu dogru yaptıgınız zaman tutustur bırakısanız ölümünü %100 garantilemiş olursunuz.

Yalnız zed'e karşı teemo alıyorum. gerçekten maymun ediyor teemo zedi. Zaten kırılgan bir hero. Kstıktan sonra q adamın baya bi canını götürüyor.

Eğer bronz eloda smurf kasmak istiyorsanız kessinlikle zed ile çıkarsınız. Çünkü bronz eloda civalı kuşak almıyorlar zede karşı :)
  • Baba katili

• zedi genel olarak değerlendirelim
    durumu: leş
    takımında olanın maç sonucu: lose
    oynamak için sebep: hiç yok (zedismylove qq)
    illa ad diyorsanız gidin yasuo, talon alın tf kazandırırsınız en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Bronz eloda çok fazla alınan bir şampiyon. Ve Banlanmadığı zaman takım çıldırıyor. Report xxx gg wp izi falan diyorlar.

Comboyu dogru yaptıgınız zaman tutustur bırakısanız ölümünü %100 garantilemiş olursunuz.

Yalnız zed'e karşı teemo alıyorum. gerçekten maymun ediyor teemo zedi. Zaten kırılgan bir hero. Kstıktan sonra q adamın baya bi canını götürüyor.

Eğer bronz eloda smurf kasmak istiyorsanız kessinlikle zed ile çıkarsınız. Çünkü bronz eloda civalı kuşak almıyorlar zede karşı :)

Bu ne mantıksız bir yorum la

Zed ile ultiyi atmadan once wyu cikartirsan rakip kacma skilini kullaninca mal gibi kalirsin.

ve zed ile teemoya ezilen insan ağır noobdur açık ve net.

• Bence konuşmayalım.Zed nedir şampiyon mu?

• TR'de herkesin maini Zed olduğu için konuşmaya pek gerek yok. Late'te düşüyor, ultiyi attığın kişide qss, ga veya zhonya varsa bir şey yapamıyor. Splitpush yapabilirsin Zed'le late game'de. Mid için daha iyi pickler var.
  • quote:

thresh i unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Bronz eloda çok fazla alınan bir şampiyon. Ve Banlanmadığı zaman takım çıldırıyor. Report xxx gg wp izi falan diyorlar.

Bronz6 mısın kardeş?

• Na Eu top100 e bakarsan en çok oynanan ilk 3 şampiyonda hep zed vardır öyle her ağzı olup konuşana bakmıcan

• tamam konuş aslanım sonuna kadar konuş sonra beni dinle hadi konuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.