Şimdi Ara

'Zaten Call of Duty'den Daha İyi Bir Oyun Yaptık' (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
8.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: apokoc

quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

@apokoc

hard core oyna sonra konus

arkadaşım hardcore nie oynayım normalde ölmesi gerek adamın dediğine bak hard core oyna ee kendini savuncak ya. codda hardcore oyna tek mermi. gerçeğide budur normalde 4-5 mermi hardcore d 1 en fazla 2 de gitmen gerekli.

codun normal modunda çok mu kolay ölüyor adam ?

bf ye göre çok kolay

tamam da sen bf için niye hardcore oynıyım demişsin o zaman codu da hardcore oynama bf ye göre kolay olsa bile sonuçta zor ölüyor. Hatta normal modda sniple bile bazen iki vuruşta alıyorsun

hayıl almıyorsun . sıyırırsa tekte almaz. orada adam bana hardcore oynada konuş diyor. ozaman codda da hardcore oynuyalım. codda normal ölüm bf nin hardcore ölümleri gibi hep iki oyunda var oynuyor görüyoruz. saçmalık. Kutu gibi harita diyorsunuz dev gibi harita yapsa ne olacak . yine kötüleyeceksiniz. codda araç kullanımı yok çok büyük haritalarda ne yapıcaz ? karşıya koşturarak mı gidicez ? codda şuanki haritalar bile büyük geliyor berlin wall flan oldukça büyük yürümesi zor geliyor :)

zor öldürmek isteyen gitsin normal mod oynasın neyse her iki oyun için de geçerli.
    ben codun haritalarından rahatsız değilim. zaten araç olmayan oyuna büyük map kötü gider.
    ben de dahil çoğu kişi grafiklerden şikayetçi. her yeni oyunda mevcut grafik motorunu cilalayıp önümüze
    koyuyorlar. haklı değil miyim?

Oyunun Grafikleri oldukça iyi seviyede incelemelerde grafik hep yüksek puanlar alır cod un . iw engine motoru mw2 de iwengine 4.0 adını aldı . sonuçta battlefield da yeni grafik motoru tasarlamıyor. frostbite 2 frostbite nin geliştirilmiş halidir. Codda her oyunda motoru geliştirmekte aralarında hiçbir farkı yok aksine battlefield serilerinde grafik bazı buglar fazla. Anlaşılan sen cod u 1080p full hs dx 11 bi sitemde oynamıyorsun :) cod un grafiklerine kötü diyen adamın alnını karışlarım. Bir oyun motoru yapmak onu stabilize şekilde çalıştırmak yıllar sürer. Bf nin nesi iyi abuk subuk ilerliyen senaryosumu iyi ki daha düne kadar bf senaryo modu yapmaktan acizdi. Silah çeşitliliğimi iyi . Hangi FPS oyununda Cod kadar iyi gerçekci silah çeşitliliği bulunuyor? FPS oyununda silahtan daha önemli ne olabilirki. O silahları kullanmak bile adamın içine bir heycan katıyor ki silahlar gerçek hayattaki özelliklerini taşıyor.

Co op modları olsun Zom bi modu zaten başlıca bir oyun denilebilir. Multi player kısmında perklerden tut silah aksesuarlarına kadar . Bc2 de pompalı silah snip gibi maşallah uzaklık farketmiyor :D Nerde kaldı gerçekcilik. Ayrıca grafik diyorsunuz bf de karakterlerin tepki gösterdiği nerde görülmüş ? kolmu kopuyor bacakmı kan revan içinde kalmış adamları neresinde gördünüz ?

http://blackops.digitalwarfare247.com/images/wallpapers/wallpaper-24/digitalwarfare247-24-1920x1080.jpg
    http://blackops.digitalwarfare247.com/images/wallpapers/wallpaper-27/digitalwarfare247-27-1920x1080.jpg

Ayrıca ben bu aralar sesli video oyun incelemeleri yapıyorum .

bizim coddan beklentimiz yeni grafik motoru. şuan ki grafikleri çok kötü değil ama baydı artık. bunu anlatmaya çalışıyorum
    bc2 nin grafikleri çok iyi olmasına rağmen adamlar bf3 ü yeni motorla yapıyorlar.
    neyse isteyen gitsin cod oynasın. bizde bc2 de TheMEA arkadaşın dediği gibi kurarız squad ımızı bakarız keyfimize

• quote:

Orijinalden al�nt�: 5pac

quote:

Orijinalden al�nt�: tyln_1887

black ops sadece adi yuzunden satti bu bir gercek bc2 kesinlikle her bakimdan daha iyidir

arkadasim sende isim yap, adamlarda kafa var yapmis. onlarda akil fikir yokmu gerizekalimi EA yapsin bir isim cok satsin.. bos bos bilip bilmeden konusmayin..
  • şu play4free konusunda haklısınız gerçekten çok kötü. ama bunun sadece ücretsiz online fps lere bi alternatif olarak yapıldığını unutmayalım.
  • bc2 nin sp sini gördük cod la kıyaslanamaz bile mp sinide gördük nerde dandik silahlar hepsi var bi adam akıllı silah yok detaysız multiplayer hiç bi özellik yok anca oyuna gir silahı al dev gibi haritalarda tankla helikopterle bi sağa bi sola dolanıp durun sonrada gelip buraya cod adından sattı deyin 5 6 milyon satsa bişi demicemde adında 20 milyon satan oyunmu olur demekki var bi özelliği ki bc2 nin 4 katı satıo şuan hangi oyunun daha çok oyuncusu var daha büyük bi kitlesi var ona baksın ea öyle konuşsun buraya toplanmışlar 5 6 bc2 fan boyu tutturmuşlar adından satıo adından satıo zorla black ops fan boyuna bağlatıyonuz beni :D
  • arkadaşlar her iki oyunu da geçin bu oyunu oynayın ...

www.thedutycalls.com free download
  • quote:

Orijinalden alıntı: polkol

arkadaşlar her iki oyunu da geçin bu oyunu oynayın ...

www.thedutycalls.com free download

bu oyunu duydum da daha oynamadım. galiba fps oyunlarının klişeleriyle dalga geçiyor

• beyler ben yılalrdır cod oynuyorum ve black ops un suana kadar cikmis en berbat fps'lerden biri oldugunu söyliyebilirim neden diye sorarsanız şöle 1-grafikler : oyunda her zaman aynı grafik motoru kullanıolar tmm olabilir biraz geliştiriolar arada falan ama bu nedir abi oyunda patlama efektini gördüm pc'yi kapattım ne sacma bişidir cs 'deki bomba patladıgında kare kare cikan kırmızı efektin 1 model üstü zaten karekter yüzleride öle tmm detaylı ama adamların yuzu parlıo resmen reznoz mesela ... 2-oyunun konusu : ing oynadım konuyuda anladım gayet net tmm bilim kurgu falan olsa anlarımda cod'a göre yakışmayan bişi konuyu one cikarıp eksiklikleri kapamak istemişler mp olarak ise o kadar berbat bi sp den sonra ugrasmadim mp Bf.bc 2 icin ise onun hakınnda bişi diemicem ama grafik olarak cod 'u sollamış o kesin sp'dan o kadar zevk almasamda bazı insanların simulasyon savaş falan demesi sacma bence bc2 cod a göre daha serbest oynanışı olan bir oyun ama arma,Flash point gibide serbest bi oynan

• Black Ops gerçek anlamda başarısızlıktı bence.Oyunun berbat olması bir kenara COD konseptiyle tamamen yakından uzaktan alakası olmayan bir senaryo ve tamamen alakasız bir zombi modunun eklenmesi kaygının başladığını gösterir zaten.Ama işte durum ortada "İSİM" diye bir kavram var...
  • geç kaldınız zaten ikinizdende daha güzel bir oyun var obir CRYSiS 2
  • son sözü söylüyor bu anlamsız tartışmadan çekiliyorum herşey ortada zaten tartışmaya gerek yok.

BSC Editörü Askerimiz Erdinç iyikul'un da dediği gibi "Yıllar geçer yapımcılar değişir ama Call of Duty Kalitesi Hiçbirzaman düşmez" :)

http://www.bolumsonucanavari.com/?pidx=14&vid=1773&hdon=1
  • unutmayın eanın arkasını arkasında cod un mucitleri fps nin dehaları var benimde arkamda onlar olsa öyle konuşurum her kes kabul ediyok infınty treyach tan daha iyi cod yapıyo ve ordakiler şimdi eadala
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfur

unutmayın eanın arkasını arkasında cod un mucitleri fps nin dehaları var benimde arkamda onlar olsa öyle konuşurum her kes kabul ediyok infınty treyach tan daha iyi cod yapıyo ve ordakiler şimdi eadala

kendi adına konuş ayrıca mw3 yapımında infinity ward bulunuyor adam gibi öğrende gel
  • apokac
    işte sizin düşünceniz bu..bunun adına fanlık diyorlar.Oyun dünyanın en kötü fps si bile olsa neymiş yıllar geçermiş cod kalitesi hiç düşmezmiş miş miş...zaten düşmez çünkü şu anda en dipte cod bo sağolsun.Koşarak adam vurma oyununa dönüştürmüşler oyunu...ne atmosfer var ne vuruş hissi ne grafik heşe en berbatı o kulaklarımı sağır edecek kadar kötü silah sesleri.Klişeleşmiş slow mo sahneler+düzmantık oynanabilirlik...videoları zorla izlettirme işide cabası.Türkçe yama ilede oynadım.Senaryosuda ahım şahım değildi.Bu konuda çok film izledim.Zaten sorunda burda ya.Oyun yapmasın bu arkadaşlar gitsinler film çeksinler.Optimizasyon berbat multi ye hiç girmiyorum zaten.Bütün bu sorunlar varken ben bsc editörünün fanlık kokan sözlerini kadieye alıp haa haksızlık etmişim oyuna mı dicem? saçmalık...siz satış başarısıyla övünmeye devam edin.

• apokoc
    ınfıtyni dağıldığı ve adamlarının ea ya geçtiden haberin yok sanırım
  • @porsux Senin yaptığın fanlık değilmi .bsc editörlerinin kararlarına saygı duymuyorsan burda ne işin var ? oyunu 800x600 de oynuyorlar grafikten konuşuyorlar bana

@orfur Anlaşılan oyun dünyasından haberin yok infinity ward dan yöneticiler kapı dışına konulunca bazı işcilerde istifa etti. şirket duruyor mw3 yapımında senaryo modunu Sledgehammer ve infinity war multiplayer ve co op modlarını ise raven software yapmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 10 Nisan 2011; 18:19:53 >
  • apokoc
    bu aradasenin masjı 2. kez okudumda needeemeye calıştını anlamadım
  • apokac
    hiç güleceğim yoktu...merak etme ben cod bo yuda bc 2 yide full ayarlarda bitirdim.Ama ikisininde optimizasyonu çok kötü.Mw 2 nerde bu oyunlar nerde ??? 800x600 diyerek komik duruma düşmüşsün yazık sana :)) benim yaptığımın fanlık olduğunu hiçbirşekilde ispatlayamazsın...ama senin fan olduğunu sanırım bütün site anlamıştır.Ayrıca hani senin sson sözündü ...tutarlı olmak gerekir ;)
  • @apokoc
    bende şirket açtım westwod diye hazır piyasada silinmişken kulaıyım dedim bide devam oynu yapıyım c&c ye nasıl olsa herkes senin gibi düşünüyo önemli olan ismi diyo diyil mi
  • apokoc iyi demişsin onları bırak o pudra serpilmiş dandik bf grafiklerine saçma atraksiyonları yaşasınlar codda harita küçük diyorlar ama harita küçüklüğünden kaynaklı aksiyon var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

apokoc iyi demişsin onları bırak o pudra serpilmiş dandik bf grafiklerine saçma atraksiyonları yaşasınlar codda harita küçük diyorlar ama harita küçüklüğünden kaynaklı aksiyon var

bc2 dx11 destekli ve black opsdan 5 kat iyi grafikli hiç oynadınmı konuşuyorsun? Aksiyon kelimesiyle cod kelimesi birbirinin tam zıttı. Bc2 de heryer hasar alıyor yıkılabiliyor cod da hiç roket atınca duvarın göçtüğünü gördünmü bebe?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 13 Nisan 2011; 18:31:44 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.