Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull&Bear indirimi *2 Ocak saat 10:00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
730
Cevap
36
Favori
50.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• benım arkadas aksam 50 liraya aldığı kazak kapanışta almıştık.sabah bende begendım almaya gittm 30 a aldım :D sövmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

benım arkadas aksam 50 liraya aldığı kazak kapanışta almıştık.sabah bende begendım almaya gittm 30 a aldım :D sövmüştü

Kime sövdü? Sana mı,mağazaya mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

benım arkadas aksam 50 liraya aldığı kazak kapanışta almıştık.sabah bende begendım almaya gittm 30 a aldım :D sövmüştü

Kime sövdü? Sana mı,mağazaya mı?

mağazaya ayrı sövdü.
    Ben kendıme baska kazak alıcaktım indirime girince hem kendi beğendiğimi aldım hemde onun aldıgını banada sövdü . Birde koşarak gitmişti mağaza kapanıyor diye onla dalga geçmiştik

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

299TL'ye Beymen Outlet'ler de ne montlar var, Zara'ya o paralar verilir mi hiç ne yapıyorsunuz?

Beymen Outlet'ler Beymen Business mağazalarının outletleri diye biliyorum. Bağdat caddesindeki Beymen'in değil. O yüzden aman aman kaliteli ürünleri yok. Gerçi Bağdat Caddesi'ndeki Beymen ve Beymen Club'ın da aman aman bi kalitesi yok. O fiyatlara öküz alınır

Zara ve Bershka kaliteli mi, tartışılır ama bir çok ürün modelleri ve kesimleri kesinlikle güzel. Biz özellikle çocuklar için Zara'dan alışveriş yapıyoruz. Elbise, mont ve pantolonları iki sezon rahat giyiyorlar. İki sezon sonra olmadığı için yenisini alıyoruz ama çoğunlukla giyilebilecek durumda oluyorlar. Ayakkabıları ve t-shirtleri ise tek sezonu ancak çıkartıyor.
    Ben de genel de kot pantolonları Zara'dan alıyorum. İnanılmaz rahat ve dayanıklı bence kotları.

• Ben de berchka ve pull n bear a 200 TL ve üstü verme taraftarı değilim... Aman Aman bir kaliteli yok gidip gerçek deri ceket alınır o fiyatlara nerdeyse.. Yarınki indirimde 1 tane berchka 1 tane pull n bear ceket aldım 70e kesimleri herşeyleri iyi 200 kusurlu bişeyler inmislerdi... Ama 100-120 üstü vs ödemesi.. Gerçi kurun yükseldiğini düşünürsek fiyatlar geçen seneye göre çok daha yüksek olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ocak indirim oranı: %30
    9 ocak indirim oranı: %50
    16 ocak indirim oranı: %70

Diye tahmin ediyorum, daha öncelerde böyle olmuştu.
  • arkadaşların dedikleri gbi öyle aman aman kalitesi yok. oradan aldığım ayakkabı kısa sürede deforme oldu,deri mont yağmur yedikçe soyuldu,çok kalite beklemeyin ama stil olarak gerçekten çok güzel kar kış yağmur soğuk kavurucu güneşe çıkayım derseniz ya rengi solar ya deforme olur.ben yeni aldığım bir ürünü heveslenip aylarca bıkmadan giydiğim için pek elimde dayanmıyor inditex ürünleri
  • Sezonun başında beden zor bulmuştum indirimde bi şey kalıcağını sanmıyorum.
    Gecen sene de gittim beğendiğim hiç bir montu bulamadım.
    Yapılan indirimleri zara mobil uygulamasından görebilirsiniz online satış yok fakat fiyatlar güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 29 Aralık 2014; 13:03:49 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wind06

quote:

299TL'ye Beymen Outlet'ler de ne montlar var, Zara'ya o paralar verilir mi hiç ne yapıyorsunuz?

Beymen Outlet'ler Beymen Business mağazalarının outletleri diye biliyorum. Bağdat caddesindeki Beymen'in değil. O yüzden aman aman kaliteli ürünleri yok. Gerçi Bağdat Caddesi'ndeki Beymen ve Beymen Club'ın da aman aman bi kalitesi yok. O fiyatlara öküz alınır

Zara ve Bershka kaliteli mi, tartışılır ama bir çok ürün modelleri ve kesimleri kesinlikle güzel. Biz özellikle çocuklar için Zara'dan alışveriş yapıyoruz. Elbise, mont ve pantolonları iki sezon rahat giyiyorlar. İki sezon sonra olmadığı için yenisini alıyoruz ama çoğunlukla giyilebilecek durumda oluyorlar. Ayakkabıları ve t-shirtleri ise tek sezonu ancak çıkartıyor.
    Ben de genel de kot pantolonları Zara'dan alıyorum. İnanılmaz rahat ve dayanıklı bence kotları.

Beymen Outlet'de Beymen ürünleri yok ki sadece. 300TL'ye şanslıysan Dolce'nin bile montunu yakalama şansın var. Kaldı ki, 100-150-200TL'ye Valentino vs... gibi markaların kotları da oluyor. Zara'nın kotları da zaten 100TL civarı sezon da daha pahalı oluyor.

Dediğiniz gibi farklı markalar varsa bakılır tabi ki. Ben kota 100 tlden fazla vermem zaten.

• zara candır gerisi heyecan
  • bence;
    massimo dutti ve zara hariç diğer inditex grubundakiler tam manasıyla bozdu, ucuza alınabiliyorsa esprisi var, onun dışında jack jones daha iyi.
    zara da eskisi gibi hiç değil zaten.
    bir tek massimo dutti kaldı o da indirimde süper olur.
  • forum istanbul'a gitmeyin kalabalık olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

forum istanbul'a gitmeyin kalabalık olmasın

Ben orayi gozume kestirdim. Ama orasi olmasa marmara forum yapacaktim.

• Yarın kesin indirim var mı?
  • Istinye park bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zara dan hic bir sey almamış biri olarak merak ediyorum.

Zara yi bu kadar cekici yapan nedir ?

• Bende yarin cevahirde olucam insallah bişiler bulabilirim

• İndirim bildirim olmasın eminmisiniz fiyatlarda?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.