Şimdi Ara

Zandalar Troll ve Yeni Orc ırkı nasıl acılıyor???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cok uzun süre önce ara vermiştim yaklasık 1 sene falan olmuştu şimdi can sıkıntısından yeni actım hesabı rusyada yeni char kasmayı planlıyorum. Ama bu 2 ırk olarak düşünüyorum?? BFA satın aldım reputation falan yok ama nasıl olucak bu iş bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba?

• Şimdilik Açılmadı onlar BFA 'nın çıkışı itibari ile onlar da açılacak Mag'har Orc Zandalari Troll Black Iron Dwarf Kul Tiran Human vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Şimdilik Açılmadı onlar BFA 'nın çıkışı itibari ile onlar da açılacak Mag'har Orc Zandalari Troll Black Iron Dwarf Kul Tiran Human vs.
    Peki dostum en can alıcı soruyu sorayım ben oyunu casual oynayan biriyim arena 3v3 2100 raiting haricinde hiç bi basarım yok simdiye kadar quest yapma pve kosturmaca hele o wodda legionda ucma işi bana tam bir işkence gibi gelmişti. Bu elemanları acıp kasmak için rep falan kasacakmiyiz??? eğer oyle bir durum varsa bosa beklemeyip şimdiden orc warriorla ud rogue mi acıp hafiften demlene demlene kasmaya baslayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

Peki dostum en can alıcı soruyu sorayım ben oyunu casual oynayan biriyim arena 3v3 2100 raiting haricinde hiç bi basarım yok simdiye kadar quest yapma pve kosturmaca hele o wodda legionda ucma işi bana tam bir işkence gibi gelmişti. Bu elemanları acıp kasmak için rep falan kasacakmiyiz??? eğer oyle bir durum varsa bosa beklemeyip şimdiden orc warriorla ud rogue mi acıp hafiften demlene demlene kasmaya baslayayım.

Alıntıları Göster
    evet malasef görev ve rep kasman gerekecek. Zandalari buyuk ihtimalle 8.1 de gelir en erken.

Maghar orc ları ise warfront da exalted oldugunda aciliyordu sanırım. (yaklasık 3-4 hafta sürer gibime geliyor)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.