Şimdi Ara

Zamanında bizim başımıza gelenler gsnin başınada gelecek (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
4.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    atma be... Yıldırım Demirören Aysal'dan daha iyi iş adamı ve başkan olduğondan kıskanıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

İmkanı yok. Ünal Aysal çok akıllı bir adam. İş adamlığı Kariyeri bunu gösteriyor zaten. Sadece sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Gelecek sezon hiç bir şey kalmaz.

yav he ya
  • Samet Aybaba mı geliyor yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

Ünal Aysal'ı yakından tanıyorum iş dünyasında tam bir profesyonel ve ekonomi uzmanı galatasaraya getirdiği başarının tek sebebi 3 temmuz ve onay verilen manipülasyon kendisi bunu biliyor tenis ve yüzme hariç hiç bir spor dalında iddiası da yok futboldan falan anlamaz kendisi bunu hep söyler ve çok kültürlü birisidir kendisi iş dünyasında yaptığı haksız kazançlarda olsa benim idolümdür diyebilirim ciddi yatırımlar ve kazançlar sağladı özel hayatıda baya renkli sevgilileri falan yaşını hiç göstermeyen bir adam yani :)

Fakat kendisi ilk hatasını liseli-liseli olmayan ayrımında yaptı Fatih Terim olayını bizzat biliyorum telefonlara cevap vermedi mesajlara dönmedi ve ben klübün tek sorumlusuyum dedi bu duruma hiç bir başkan izin vermez ayrıca Ü.Aysal hiç bir çalışanını 2.kez aramaz F.Terim'i 6-7 kere aradı 1 haftada.
    Yine de F.Terim iyi bir teknik direktör değil Türkiye de gazla lobiyle yürüyor sadece ve baktı enkaz yaklaşıyor maddi olarak borsada işler kötü izinler çıkmıyor falan kaçtı desek yeridir kendisi bu konuda iki tarafında hataları var ona lafım yok.

Ve gs o kadar borcu çok çok zor öder 2006 ve 2008 de eğer son hafta şampiyonluk kaçmasaydı gs zaten batmıştı bir benzeri 2012 de başımıza geldi yani biz onlara 3 sene CL hediye ettik durumlar biraz düzeldi

Ü.Aysal ya kredilerle sportif başarı getirtecek ya da ekonomik anlamda devrim yapacaktı ilk ve mantıklı olan tercihi seçti bundan sonra bir dönem daha başkanlık yapabilir kendisi riva arazisi konusunda yönetim kuruluna çok kırgın ve o arazi için Yarsuvat hoca izin alabilir hatta aldı galiba o arazi projesi ciddi para getirecek ama yapabilecek başkanda ciddi cesaret lazım bu durum belli olmaz yani

işin özeti Ü.Aysal köprüyü geçene kadar dayıydı şimdi değişti işler ve bjk gibi ekonomik anlamda ciddi sallanacak

YAVVVVV HEEEE HEEEEEEEEEEEEEEEEE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• the yow he he
    Galatasaray azıcık silkelense ligdeki tüm takımların toplamı kadar para çıkarır. Bu günlerin tadını çıkarın bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

the yow he he
    Galatasaray azıcık silkelense ligdeki tüm takımların toplamı kadar para çıkarır. Bu günlerin tadını çıkarın bakalım.

Haliçin dibinde Osmanlı altınları gömülüymüş onları çıkartırsak borçları öder Dünya bankasını bile satın alabilirmişiz. Göktaşına uzay mekiği indiren Avrupalılar üçüncü hava limanını kıskanıyormuş. Erdoğanı uzaktan telekineziyle öldürmeye çalışıyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

the yow he he

Azıcık silkelenseniz belki basketçilerin parasını ödersiniz hepsi o.
  • aha uzaklaştırma yedi adam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Ünal Aysal'ı yakından tanıyorum iş dünyasında tam bir profesyonel ve ekonomi uzmanı galatasaraya getirdiği başarının tek sebebi 3 temmuz ve onay verilen manipülasyon kendisi bunu biliyor tenis ve yüzme hariç hiç bir spor dalında iddiası da yok futboldan falan anlamaz kendisi bunu hep söyler ve çok kültürlü birisidir kendisi iş dünyasında yaptığı haksız kazançlarda olsa benim idolümdür diyebilirim ciddi yatırımlar ve kazançlar sağladı özel hayatıda baya renkli sevgilileri falan yaşını hiç göstermeyen bir adam yani :)

Fakat kendisi ilk hatasını liseli-liseli olmayan ayrımında yaptı Fatih Terim olayını bizzat biliyorum telefonlara cevap vermedi mesajlara dönmedi ve ben klübün tek sorumlusuyum dedi bu duruma hiç bir başkan izin vermez ayrıca Ü.Aysal hiç bir çalışanını 2.kez aramaz F.Terim'i 6-7 kere aradı 1 haftada.
    Yine de F.Terim iyi bir teknik direktör değil Türkiye de gazla lobiyle yürüyor sadece ve baktı enkaz yaklaşıyor maddi olarak borsada işler kötü izinler çıkmıyor falan kaçtı desek yeridir kendisi bu konuda iki tarafında hataları var ona lafım yok.

Ve gs o kadar borcu çok çok zor öder 2006 ve 2008 de eğer son hafta şampiyonluk kaçmasaydı gs zaten batmıştı bir benzeri 2012 de başımıza geldi yani biz onlara 3 sene CL hediye ettik durumlar biraz düzeldi

Ü.Aysal ya kredilerle sportif başarı getirtecek ya da ekonomik anlamda devrim yapacaktı ilk ve mantıklı olan tercihi seçti bundan sonra bir dönem daha başkanlık yapabilir kendisi riva arazisi konusunda yönetim kuruluna çok kırgın ve o arazi için Yarsuvat hoca izin alabilir hatta aldı galiba o arazi projesi ciddi para getirecek ama yapabilecek başkanda ciddi cesaret lazım bu durum belli olmaz yani

işin özeti Ü.Aysal köprüyü geçene kadar dayıydı şimdi değişti işler ve bjk gibi ekonomik anlamda ciddi sallanacak

Cool story bro

Bize 3 tane CL hediye etmişlermiş

2008 ve 2006 yılındaki şampiyonluk için açıklamalara " halamın bıyığı olsa

amcam olurdu " şeklinde cevap yakışır

2012 içinse " Allah'ın sopası yok " denilebilir

Ünal başgan'ın kendisi iyiydi çevresi kötüydü...Futboldan anlamadığı belliydi geldiği gibi risk aldı tuttu.

Kendinizi fazla önemseyin yani 3 temmuzmuş 7 ocakmış falan filan

Son 1 yılı kötü yönetti bu bir gerçek zaten burada bütün kazandığımız paralar gitti çöpe.

Türkiye'de hiçbir kulübün batacağını sanmam devlet destekliyor çünkü...He borç dersen riva derim 3.köprü

ile 300m doları geçecek değeri ama devlet sattırır mı sanmam

Son olarak şu manipülasyonu fener hiç yapmıyor falan mı zannediyorsunuz iyice kafayı kuma gömmüşsünüz

Ya bazen kendimi ifşa etsem mi diyorum böyle komik muhabbetleri görünce sonra yav hee hee diyorum hadi kardeşim yarın okulun var yat uyu

/>

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.