Şimdi Ara

zaman çarkından sonra kitap tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar zaman çarkını bitireli çok oldu döndürüp döndürüp okudum halada arada bakarım unutulmaz sahneleri tekrardan okurum ama öyle pis bi kitapmış ki bi türlü başka fantastik kitaba başlayamadım bu seri yüzünden. bu durumdan kurtaracak gerçekten kendine çeken bi kitap tavsiye edermisiniz başka bi evrene gitmek yeni ufuklara yelken açmak istiyorum ama bikaç tane başladım ve sarmadı beni tavsiye ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• KKG. İlk 150sf sıkar, sonra acar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet aldım o seriyi duruyor ama bi kaç sayfa okudum sarmadı gibi oldu ama dediğin gibiyse deneyeyim bidaha
  • Hocam elinde varsa kesin oku KKG'ni, azcık sıkar başları ama sonra elinden düşmez

• Kkg enfestir,sayfaların ne kadar hızlı kaydığına şaşırdım okurken.Bunun haricinde brandon sanderson fırtınaışığı serisi 1.kitap Kralların yolu nu çok övüyorlar.Şahsen ben aldım ama en sona bıraktım okumayı.

• metinyap kullanıcısına yanıt
    kralların yolunu bende merak ettim ama devamı gelecek daha diye almadım daha kesin alacağım bi kitap zaten yazarından dolayı :)
    ölüm kapısı nasıldır okuyan var mı ona başlasam mı acaba diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrim -- 11 Haziran 2015; 23:54:23 >
  • Buz ve Ateşin Şarkısı,Kara Kule

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buz ve ateşin şarkısını okudum ama kara kuleyi bir türlü okuyamadım 4. kitabı bitiremedim bir türlü ilk 2 kitabı çok güzel gidiyodu sonra nedense sarmadı bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrim

buz ve ateşin şarkısını okudum ama kara kuleyi bir türlü okuyamadım 4. kitabı bitiremedim bir türlü ilk 2 kitabı çok güzel gidiyodu sonra nedense sarmadı bir türlü

Kralların yolu guzel bir seri olacak bana kalirsa ilk kitap gayet guzeldi. Kara kuleyi ikinci kitaptan sonra bende biraktim.
    Bu arada benim de en sevdigim karakter mat :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DegmesinYagliBoya -- 17 Haziran 2015; 1:03:43 >
  • DegmesinYagliBoya kullanıcısına yanıt
    kralların yolunu bakayım o zmn ama daha 1 kitap çıktığı için devam eden serilere sarmak pek istemiyorum zaman çarkında bile 13 kitabı okudum 14. kitabı beklemek ölüm gelmişti bana bide serinin son kitabını bekledim daha devam etse çıldırırdım artık :) matrim efsane ya ailecek severiz :) ama sanderson un kitaplarını almaya başlıcam bakalım
  • KKG kitabın ismi mi yoksa kısaltma mı arkadaşlar linkini verebilir misiniz?
  • kral katili güncesi dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.