Şimdi Ara

ZALMAN Z5 PLUS boş kasa almayı düşünüyorum fiyat yakın olacak şekilde önerileriniz nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fiyatı zalman z5 plus a yakın olacak şekilde başka kasa önerileriniz varsa nedir fiyat veya link yazarsanız çok sevinirim
    bence zalman z5 tam işimi görecek bir kasa ama belki gözümden kaçan kasa modelleri olabilir önerilerinizi bekliyorum

• RAIDMAX AEOLUS 818WB Siyah Psu'suz Kasa Aslında Zalmaz Z11 rakibi görüntüsünde, ama iç hacim çok iyi
    http://www.sanalmarketim.com/urun/035e11d645e798f8a930e4aeba2f26fb/RAIDMAX-AEOLUS-818WB-Siyah-Psu#39;suz-Kasa 169 TL
  • max. bütçeniz ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaskas123

max. bütçeniz ne kadar?

150 lira en fazla 200 kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn16kr

quote:

max. bütçeniz ne kadar?

inventus indirimden faydalanarak 400r alabilirsiniz. veya vatan indiriminden 300r alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

max. bütçeniz ne kadar?

inventus indirimden faydalanarak 400r alabilirsiniz. veya vatan indiriminden 300r alabilirsiniz.

kardeşim psu ve kasa dahil toplamda 400 lira bütçem var bana ayrı ayrı yada porformansı yükse birleşik olarak
    hangi kasa ve psuları önerirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

max. bütçeniz ne kadar?

kardeşim psu ve kasa dahil toplamda 400 lira bütçem var bana ayrı ayrı yada porformansı yükse birleşik olarak

400r+750W kasa öneririm corsair. vatan indiriminde veya inventus indirimde daha ucuza bile alırsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

max. bütçeniz ne kadar?

400r+750W kasa öneririm corsair. vatan indiriminde veya inventus indirimde daha ucuza bile alırsınız.

Eyvallah kardeşim
    çok soru soruyorum kusuruma bakma
    bi sorum daha olacak
    ek olarak fan alıcam fiyat olarak uygun fazla ses yapmayan kaliteli ne önerirsiniz acaba

• kasa fanı olarak pek fazla bilgim yok. hangi marka daha iyi diye. overclock bölümüne açarsanız daha fazla yardım alırsınız veya bu bölümün yetkilisi varhttp://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=168144 bu kişiye danışırsanız yardım alırsınız.
  • 400R + CX750 psu'lu kasa %25 indirim ile 367 TL'ye gelir;

http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/corsair-cc-9011011-750cx-carbide-serisi%E2%84%A2-400r-80plus-750w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=63473

Kasa da bulunan fanlar;

- Önde 2x12cm fan (beyaz ledli)
    - Arkada 1x12cm fan

İlave olarak takabileceğin fanlar;

- Yukarıya 2x12/14cm
    - Yana 2x12/14cm

Üste ve yana birer tane 14cm'lik fan takman yeterli olur;

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/xigmatek-xlf-f1455-xlf-serisi-140mm-beyaz-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=50060

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.