Şimdi Ara

z710 nasil sizce ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i7 ve i5 ilemcili fakat u islemcilu olmayan ekran karti ortanin iyisi ekran karti bulunan ozelikle su ikisi cok onemli ekraninin kalitesi ve isinma sorunu az olan laptop ariyorum bu konuda z710 aklima yatti dogrusu
    http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z710-core-i7-4710mq-25ghz-8gb-1tbsshd-2gb-173-w81-bilgisayar.html#yorumlar
    Bide parlak ekran olmasindan dolayi iyi oldugunu dusunuyorum cunki parlak ekranlarin renk doygunlugu daha iyi oluyor buda benim icin cok onemli bide acer vn7 yi dusunuyordum fakat i5 lisi kalmadi goldda var oda 2800 oda 2500 e aynisi grodugumde 300 tl bosuna vermek sacma geldi dogruau dusuncelerinizi merak ediyorum bide baska laptop onerileriniz varsa lutfen yazin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence güzel cihaz

• Arlandria kullanıcısına yanıt
    Monstarlar ozellik bakiminda gayet guzeller fakat kaba olduklarini dusunuyorum ama msi fena degil ama hrm fiyat farki var hrmde z710 i7 islemci bide msi mat ekran sanirim mat ekranla parlak ekran aradinda kalitr olarak cok fark oluyormu bir bilginiz varmi bu konuda ?? baska oneriniz varsa duymak isterim tesekkurler

• PervenT P kullanıcısına yanıt
    ben de aynen senin gibi düşünüyorum yani monster çok sade ya aşırı sade ama msi gayet hoş duruyo.ama tabi birinde 860 m diğerinde 850 m var çok aradayım ben de monster ı alıp stickerlarla faln bişeye benzetemez miyiz acaba?
    bide Monster mat ekran ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Arlandria

ben de aynen senin gibi düşünüyorum yani monster çok sade ya aşırı sade ama msi gayet hoş duruyo.ama tabi birinde 860 m diğerinde 850 m var çok aradayım ben de monster ı alıp stickerlarla faln bişeye benzetemez miyiz acaba?
    bide Monster mat ekran ya

Valla brn saten cok hos bir notebook olsada internet uzerinde oldugu icin ve ben bir unv ogrencisi oldugumdan bana uymaz acer vn7 i5 vrya i7 lisini dusunuyodum gercekten gerek ozrllik gerek ekran gerek kasa gerek sogutma sistemi vb. Gercrkten iyi fakat mediamarkt dan stokta kalmadi goldda da cok pahali msi da hos duruyor fakat benim hosuma gitmeyen yonu notebookchech den isinma degerlerinr bakinca kokrkdum dogrusu simdi su asus n550jk lar dusse ya onu yada z710 alcam fakat z710dada gt840m var ve isimi gorurmu bilemiyorum neden bir marka donananimi kasasi ekrani iyi notebook cikartipta 3000den satmaz ya

kardeşim benden tavsiye 2000 liradan fazla para veriyosan 850M den aşağıya notebook alma.Acer gelir yakında media markt a çabuk tükeniyo yine getiriyolar ama bi ara sor istersen veya mail at en fazla 2 haftaya gelir herhalde.
    İ5 Acer indirimdeydi galiba goldda

• Arlandria kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ben gtx850 veya gtx860m gerektiren grafik deposu buyuk olan oyunlar oynayan biri degilim.benim icin onemli olan 1 2 sey ekrab kalitesi mumkunse buyuk ekran ve sogutma sistemidir he almiskende olerde sevdigim bir oyun olur onuda acmamasini istemem tabiki bakalim issallah mediamarkt a tekrar gelirde bir an once aliriz istanbulda son 5 gunum o aradada gelcrgini zannetmiyorum artik yapcak bisey yok ya z710 alcam yada bisey almiyim bu sene unv sonrasinda alcam. Z510 var suan ondan devam bu gidisle insan bir yandanda diyorki 4 ay daha dur unv bitsin ondan sonra daha ucuz fiyattan al diyor. Nede olsa gtx9..m ekran kartlari cikti fiyatlari dusurun artiik

• ata1717 A kullanıcısına yanıt
    Malasef simdi gordum hemen baktim bir umutla halen 2800tl bosuna 300 tl vermek istemiyorum su dolar biraz dusseydi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.