Şimdi Ara

Z5500'ü garanti yolları gözükdü... Garantiden dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seri numarası sistemde yazar wooferde kendiniz götürün teknik servis bir avuç cahilden ibaret istanbuldaysanız kendiniz götürün!!!!
  • Ankarada bir yere postalıcam.
    Woofer'ın arkasından bişe okudum onlara ama doğrumudur.
  • ankaramı neden istanbulda olması lazım servislerin ankara ile alakası nedir
  • emin olmadan garantiye verme yoksa elindekindende olursun başka pclerde dene sistemini yada bahsettiğin şarkıyı farklı setlerde dinle ama emin olmadan kesinlikle garantiye verme
    2 haftalık bir setin ve logitechin ürettiği en büyük setlerden birinin arıza vermesi ilginç kalite kontrol mekanizması düzenl çalışmıyor demekki
  • @mamo99
    Sanalmarketim'in ürünleri Eternal Pc'den geliyor. Eternal PC'de Ankara'da.

@esentepeli_90
    Ya pc de denedim. Ipod'da denedim. Birde CD'ye çekip DVD'den deniyicem.
  • aldığı yer önemli değil diyorum bende distirbitör mü o eternal pc belki oda distirbitörden alıyor ve tekrar istanbula gidecek siz bi seri numarasını araştırın hangi firmadan garantisi var
  • Distirbütörü bulduk zaten...
    Ben tam bilmiyorum annem konuştu.
  • o zaman üstüne sorunu anlatan bir not düşün iyice anlatın ki belki anlarlar birşeyler öyle ummak lazım o teknik servis elemanlarından çok çektim ben ama yanında olunca herşey çok kolay oluyo arkadaşın gözüne sokup anlatıyosun yoksa anlamıyolar sağlam görüyolar
  • Haklısın tabi, zaten gidip gösterme ihtimalim de var sorunu.
  • gidemezsende telefonla bineceksin yapacak birşey yok ben çok çektim onlardan ama logitech almadığım için bilemeycem nası onların teknik servisi ama kont vatan koyuncudur bunlardan çektim epey bir avuç bilgisiz insandan öte ankara teknik servisi ile sorun çekmedim mesela vatanın adamalar bulamadık diyo beni çarıyo bende gözüne sokuyorum haa diyo sonra adam ups de sorun vardı götürdüm bağlamış öyle sorun yok diye beni çağırdı daha devreye sokmamış ups i fişi çek bi devreye girsinde ondan sonra sorun yok de dedim ozaman haa diyo öyle insanlar var servislerde malesef düzgün çalışan yok veya yalan söylüyorlar kontta serviste seskartının entegresine lehim attıklarını söylediler nası attınız bi arkadaşı bağlayın bi sorun nasıl atmış dedim siz nası atıyosunuz ona lehimi walla havyayla diyince gelen geldi bana adam soğuk lehim olacak şeye ki o kolay değil o kadar havya diyo bana sonra haa biz temizledik sadece lehim atmadık diyo öbürü öyle heriflerle dolu kolay gelsin sana bariz bi sorunsa gürürler inşallahta problem yaşamazsın

• Ahaahah UPS komediymiş.
    Teşekkürler. Hakkaten bu ülkede teknik servis yalan.
  • çok güzel bi set ama,çok sorun yaratıo,özellikle sigorta sorunu,almayı düşünüorum,onun sigortaları atınca deiştirilir,ya benim sigortalar atarsa o zaman napcez
  • z5500 ler sanki yaza uygun degil cok ısınıyolar bide yazın sıcagına daynmıyor gibime geliyor bendede aynı sorun vardı korkup satmıstım zaten!! forumda 10 tane z5500 bozuldu ilanı var!!! 3 kere tahtaya vurup bu cumleyi kuruyorum benim g500e masallah takıcam valla 1 senedir prizden cıkarmadım ve kapatmıyorum hep acık son seste beklemede pc den acıp kısıyorum buna ragmen bile bi ısınma yada bozulma yok!!! tık tık tık, tekrar tahtaya vurdum onun sesi

• Bende G500 alcaktım. Z5500'ü woofer ı beni ona yönlendirdi.
  • Forumda çok z-5500 sahibi olan olduğu düşünülüerse 10 tane arızalı olması çok küçük bir oran. Garanti olayına gelirsek ben hiç bir elektronik eşyayı aldığım mağazasına götürmedim. Direk distrübütorü araştırıp ona götürürüm. Bir sürü formalite işlemin önüne geçmiş oluyorsun. Bir arkadaşın bahsettiği gibi kont bu konuda deli ediyor insanı. Benim laptopu almadılar ilkten yok son kullanıcı kabul etmiyorlarmış yok şöyle yok böyle. Biraz laf dalaşı filan aldılar ama hikayeden bişe değişmemişti bu 1 sene önceydi yaklaşık daha sonra bir arkadaş vaıtasıyla tanıdık buldum servisten o sayede bozulan dvdyazıcıyı yi filan direk serviste hallettirdim yoksa vatana götür bir sürü işlem zaman kaybı. 1 saatlik iş kaç gün sürüyor.

Neyse ilşallah sorunun hallolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateso8634 -- 16 Temmuz 2008; 1:03:30 >
  • Zaman problem değil. Çözülsün yeter...
  • @EnigM@

Usta nasıl bir test o öyle kulaklıkla dinliyordum, kulaklık ilk defa titredi :D sağolasın...
  • Gerçekten güzel bir test o...
  • upp!
  • up up
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.