Şimdi Ara

z3 compakt mı galaxy alpha mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni telefona ihtiyacım var ve kararsızım. Çok çabuk telefon değiştiren biri değilim çokta performanslı bir telefona da ihtiyacım yok ama alt seviyedeki telefonların hiçbirini almak içimden gelmiyor uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum aldığım telefonu. aklımdaki telefon z3 compakt ama telefonu oporatör ile alabiliyorum z3c 24 ay sözleşme ile 2300 e geliyor alpha ise 24 ay toplamda 2040 yani alpha daha ekonomik peşin fiyatın 100 tl daha pahalı olmasına rağmen. Avea abonesiyim vodofon köyde çekmiyor iki ay yazın köydeyim türkcell e henüz gelmedi z3c yani şimdilik tek seçenek avea sizce ne yapmalıyım yada gidip ucuz asus falan mı alayım.

• uzun süreli arıyorsanız ya iphone ya da 3310

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia z1 compact alabilirsin hem daha ucuza gelir, hem de hız sıkıntısı çekmezsin.
  • Kesinlikle z3 compact

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Alpha'nın muhattabi Z1 Compact'tır.

Z3 Compact Alpha'dan çok daha iyi.
  • avea da alpha peşin fiyatına taksitle veriliyor. z3c fiyatına iphone 5s denk geliyor taksitle alınca bende ikisi arasında kaldım
  • Z3c çok daha güçlü bir cihaz. Fiyat farkı verilir mi tartışılır ama 2300 edecek telefon değil gözümde. Alphada 2000 etmez gerci.

• Güncel akıllı telefonlardan,
    Z3c, bataryası en iyi cihaz,
    Alpha en kötü bataryalı cihaz.
    2.5 saat ekran süresi anca verebiliyor.
    Alpha kesinlikle alınmaz.
    Z3c.

• Alpha'nın çekirdek mimarisi z3c'den daha iyi. Iyi de alpha 3 saat ekran alinca 10 saat gitmiyor telefonun sarji. Guzel telefon vs ama 1800 degil 1300 olacakti. Iyi bataryalisi 1500 olsa da olurdu.

• Z3compact tabiki.

• peşin param olsa yada kredi kartına taksit olsa hiç düşünmeden z3c alırdım. aveada z1c yok zaten kararsız kalmama neden olan 1899 tl lik alpha 85 tl 1799 tl lik z3c 96 tl lik aylık ödeme ile satılıyor olması
  • Bu foruma bakarsan sony alırsın hep. İki telefonu da yakından gör derim.

Bu incelemeye de bakın. http://www.gsmarena.com/iphone_6_vs_galaxy_alpha_vs_xperia_z3c-review-1148.php
    Burdaki kişilere bakarsan z3c ekran,donanım,kamerada çok daha önde.Üstteki incelemede gerçekleri görebilirsin. Ha ben olsam z3c alırdım sırf bataryadan dolayı da at gözlü olmaya gerek yok.Hala z3c a alphadan çok daha güçlü muamelesi yapıyorlar. Z3c ın z1c dan uzun süreli kullanım yönünden hiçbir farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Bu foruma bakarsan sony alırsın hep. İki telefonu da yakından gör derim.

Bu incelemeye de bakın. http://www.gsmarena.com/iphone_6_vs_galaxy_alpha_vs_xperia_z3c-review-1148.php
    Burdaki kişilere bakarsan z3c ekran,donanım,kamerada çok daha önde.Üstteki incelemede gerçekleri görebilirsin. Ha ben olsam z3c alırdım sırf bataryadan dolayı da at gözlü olmaya gerek yok.Hala z3c a alphadan çok daha güçlü muamelesi yapıyorlar. Z3c ın z1c dan uzun süreli kullanım yönünden hiçbir farkı yok.

Hocama katılıyorum rakipsiz note 4ü z3 ile karşılaştırıyorlar ve kesinlikle z3 diyorlar
    Bu foruma bakarsan her türlü sana sony aldırırlar ben de ikisi arasına kaldım anlayan kişilerle görüşünce bana dediler ki
    1.note 4
    2.ip6
    3.alpha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada pilin geri dönüşü var
    1.yanınızda batarya taşıyabilirsiniz
    2.power bank
    3.şarj kabı
    4.daha yüksek mAh lı batarya(kesin çözüm olmayabilir ve uymaya da bilir)
    Ama 16gbın geri dönüşü hafıza kartı değildir
    Zaten 16nın 6-7 gbsi dolu gelecek
    Performansın da geri dönüşü yok aynı zamanda ekranın da

• z3c tabikide
  • Z3c alphayı yer bitirir bir köşede sindirir

• z3c
  • Alpha kötü bir telefon bence z3 bin basar

• Z3
  • z3c tabi ki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.