Şimdi Ara

z2 mi g3 16gb mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce hangisini neden almaliyim su alti fotograf cekmesi pek önemli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• unne1 kullanıcısına yanıt
    g3 32 alabiliyosan al. alamıyosan z2 al. benim seçimim böyle olurdu. yakında g3 32gb almayı düşünüyorum.
  • 16 gb alacaksan g3 hiç alma bence z2 daha iyi 16 lığa göre
  • tabikide z2
  • z2
  • G3 32 gb deseydin yine Xperia z2 derdim
  • nedendir bu ?
  • canmustu kullanıcısına yanıt
    G3 ün 2k ekranı yüzünden. Çok pil tüketiyor ayrıca oyunları 1080p de açsa bile mc4 gibi gibi oyunlarda takılmalar olduğu söyleniyor.

Ayrıca Sony daha kaliteli malzeme kullanıyor , suya ve toza dayanıklılık avantajı var , stereo hoparlörleri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG'nin optimizasyon adına güncelleme çıkaracağına inanıyorum. Bu yüzden LG G3 istiyorum. Tabii beklemedeyim henüz satın almayacağım. Toza, suya karşı dayanıklı olması avantaj değil aslında. Suya düşse ve herhangi bir yerine birşey olsa - mikrofondan az ses gelme gibi durumlar - servise verdiğinizde ilgilenmiyorlar. LG G3 de suya karşı dayanıklı. Fakat sertifikası ve iddiası yok. İzlediğim videolarda su testleri başarılıydı. Stereo hoparlör belki bir artı olabilir ama sonuçta kulaklıktan dinleyeceğiz genelde. Kısaca LG G3'ün çıkaracağı güncelleme, optimizasyon adına adam akıllı bir güncelleme olursa LG G3'ü tercih ederim. Aksi takdirde Z2'ye yönelme ihtimalim var. Bu telefonların 2'si de pişman etmez zaten. O kadar da kasmaya gerek yok açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unne1

sizce hangisini neden almaliyim su alti fotograf cekmesi pek önemli değil

senin için önemli olan ne? Kamera mı ses mi performans mı batarya mı? vs vs. Kamera da sony nin üstüne yok bence :) ses konusunda bi fikrim yok. performans da fazla fark yoktur. batarya konusunda da z2 nin 3200 mah pili var g3 ün bundan fazla olduğunu zannetmiyorum. z2 nşn su geçirmezliğide bence fazla abartılıyor. Onun asıl amacı telefonun üstüne döküldüğünde örneğin ya da yağmurda telefonu rahatça kullanabilmen için. Ama g3 te öyle bi öellikte yok. Yağmurda kullanamazsın ayrıca su da alabilir. ve de benim tercihim 2000+ üstü para verdikten sonra plastik telefon almak bana çok mantıksız gelıyor. Gerçi metal ya da alimünyum aldığımız telefonlara da plastik kap takıyrouz o ayrı mesela :) Yani senin için ne önemli ? önce buna karar ver kardeşim

• Ben de z2 aliyim diye gittim teknosaya g3 le dondum su an da g3 den yaziyorum sorun varsa sorabilirsin 32 gb gold modeli aldim

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    Arayüzde donma var mı ? Hangi oyunları oynadınız ve test ettiniz ? Hangilerinde donma oldu ? 4K video çekerken ısınma ve kapanma gibi bir durum yaşadınız mı ? Durup dururken kapandığı oldu mu ? Şarjı ne kadar uzun gidiyor ? Bir problemi, dezavantajı var mı ?

Teşekkürler.
  • ben olsam z2 alırdım hiç düşünmeden (ayrıca uyuz oluyorum z2 yoksa bu mu şu mu diye para varsa alın z2'yi daha açmayın konu falan )
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmustu

Arayüzde donma var mı ? Hangi oyunları oynadınız ve test ettiniz ? Hangilerinde donma oldu ? 4K video çekerken ısınma ve kapanma gibi bir durum yaşadınız mı ? Durup dururken kapandığı oldu mu ? Şarjı ne kadar uzun gidiyor ? Bir problemi, dezavantajı var mı ?

Teşekkürler.

Arayuz yag gibi
    Su an tatildeyim burdan aldim g3 ü wifi olmadigi icin pek bisey yukleyemedim maalesef oyun olarak clash of clans var tabiiki donma falan yok ve soyleyim renkler oynadigim diger cihazlara gore çok daha dolgun ve guzel gozukuyor
    Parlakligi fazla arttirinca isiniyor ama z2 ve m8 in isinmadigini soyleyemeyiz ozellikle z2 nin asiri isindigini duydum
    Durduk yere kapanma sorunu olmadi daha once alan arkadaslar yasamis ama belli ki çözüldü

Tek dezavantaji 2k ekrana 3000mah batarya ozellikle yuksek parlaklikta uzun dayanmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kungfukid -- 7 Ağustos 2014; 16:57:26 >

Aktif kullanımda, full parlaklıkta ne kadar dayanıyor ?
  • quote:

Aktif kullanımda, full parlaklıkta ne kadar dayanıyor ?

Ben aldigimdan beri hep aktif kullaniyorum surekli internet whatsapp arada coc ve facebook
    3-4 saat ekran acik 20 saat civari bataryada kullanim

1 gün yetiyo yani. gayet yeterli. Zaten optizimasyonlarla artırırlar açık kalma süresini.
  • quote:

1 gün yetiyo yani. gayet yeterli. Zaten optizimasyonlarla artırırlar açık kalma süresini.

Aynen daha iyilesir isinma falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1 ay kadar sonra alacağım. Hem fiyat, hem güncellemelerde yenilikler olur herhalde.
  • unne1 kullanıcısına yanıt
    bence g3 32 gb almaya çalış. alamıyorsan z2 al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.