Şimdi Ara

Z1 güvenli mod acil yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar z1 aalalı 2 aya yakın oldu hiç bi sorun yoktu telefon birden kapandı ve güvenli mod olarak başladı ne yaptıysam ne denediysem güvenli moddan çıkmıyor lütfen yardım edin ayrıca ses kısma tuşuda çalışmıyor bu moddayken yokmu.arkadaşlar yardımcı olacak birisi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli oğlan58 -- 29 Haziran 2014; 20:30:10 >

• Telefon açıkken sim kartini çıkar telefon kendiliğinden restart yapacaktır normal modda açılır açıkken kartı geri tak tekrar restart yapacaktır düzelir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

Telefon açıkken sim kartini çıkar telefon kendiliğinden restart yapacaktır normal modda açılır açıkken kartı geri tak tekrar restart yapacaktır düzelir..

Malesef durum yine aynı kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapat. Güç tuşu ve ses açma tuşuna tuşuna ayna anda bas ve basılı tut. Telefon titremeye başlayana kadar 5 saniye kadar bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Telefonu kapat. Güç tuşu ve ses açma tuşuna tuşuna ayna anda bas ve basılı tut. Telefon titremeye başlayana kadar 5 saniye kadar bekle.

Yine durum aynı :( telefon çöp oldu resmen denemediğim yol kalmadı servise vermekte istemiyorum ne yapacam bilmiyorum.
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Sony servisine telefon edip, nasıl güvenli moddan çıkartabileceğinizi sorabilir, ya da e-posta göndererek öğrenebilirsiniz. Onların belirttikleri yöntemle de güvenli moddan çıkmıyorsa mecburen servise vereceksiniz.

Aşağıdaki telefon ve e-posta adreslerinden ulaşabilirsiniz.

questions.tr@support.sonymobile.com
    0212 473 77 77

ÇALIŞMA SAATLERİ:
    Pazartesi - Cuma:
    9.00 – 18.00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 30 Haziran 2014; 0:48:49 >
  • araştırdığım kadarıyla telefon su geçirdiğinde veya bellek hatası olduğunda güvenli moda geçiyormuş su geçirse daha büyük sorunlara yol açmazmı tek sorun güvenli mod yazması bu moddan çıkmaması
  • sorun çözüldü arkadaşlar Z1 güvenli moddan çıkmayan arkadaşlar boşuna yazılımla falan uğraşmasın sorun donanımsal telefon su geçirmiş ve oksitlenme yapmış ve kısa devre oluşmuş bu nedenle ses kısma tuşu sürekli basık görünüyo bu yüzdende güvenli moddan çıkmıyomuş telefon servis 650 tl istedi arkadaş 35 tlye yaptı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.