Şimdi Ara

z1 compact- lg g2 32 gb?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yarın telefon alıcam ama cok kararsız kaldım. xperia z1 compact mı (normal z1den farkı ne bilmiyorum) yoksa lg g2 32 gb mi siz olsanız hangisini alırdınız. ben oyun oynarım fotograf cekerim bu acıdan g2 daha iyi sanki ama telefona çok iyi bakabilen biri degilm saglamlık olarak z1 daha baskın geliyo.

bu arada 1 secenegim daha var yurtdışı iphone 5s var bir arkadaşımda 2 hafta filan kullandı onu da alabilirim bu 3 telefon arasında tavsiye verirseniz çok sevinirim

• Z1 ile z1c compact arasindaki fark boyut , pili daha ufak z1c in ve ekrani 720p geri kalan hersey ayni :) oyun oynicaksan ekran buyuk olsun. 2 tane g2 ekrani kirdim cok iyi bir fiyat performans cihazi ama hassas :) ip5s inde sarj problemi devam ediyor standsrt kullanirsan 1 gun gider ama kurcalamaya baslayinca yarim gun :( xperia z1 bakabilirsin 1400 lu fiyatlara 0 lari mevcut ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.can123 kullanıcısına yanıt
    iphone 5s i boşver diyosun yani yurtdışı oldugu için garanti sıkıntısı olur diye istemiyodum zaten ama sağlam diyolar ona da . ilk başta g2 ye takmıştım ama dediğin gibi hassas ben cebimde telefonla çimlerde yuvarlanırım filan bişey gelir onun basına z1 kafama yattı ama onu alcam galiba başka tavsiyen olursa yine soyleyebilirsin teşekküler
  • Z1c abisinden daha iyi,ekran degisti,saglam ve sd kart avantaji var.

G2 ise daha keyifli ekran ve batarya olarak one cikiyor.

Ikiside uzmez guzel cihazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    aynen ikisi için son anda karar vercem duruma göre yarın aksama alıcam inşallah. g2 ilk telefon almayı aklıma sokan telefon ama z1 de hosuma gitti sonra da simdilik z1compact alcak gibiyim tipi de hosuma gitti oteki xperia z gibi filan kotu durmuyo elde
  • Iphone 6'yı bekle bekleyebileceksen.
    Yoksa G2 32GB al derim ben.

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    iphone 6 ya okadar para veremem 5s öyle denk geldi de kattım karşılaştırmaya g2 aslında daha cok hosuma gidiyoda sağlamlığından şüphe ediyorum herkes kırılgan bi telefon diyo
  • Şuan piyasada z1 c kadar iyi oyun performansı verecek cihaz yok

• z1 compact
  • quote:

Orijinalden alıntı: cristocordo

iphone 5s i boşver diyosun yani yurtdışı oldugu için garanti sıkıntısı olur diye istemiyodum zaten ama sağlam diyolar ona da . ilk başta g2 ye takmıştım ama dediğin gibi hassas ben cebimde telefonla çimlerde yuvarlanırım filan bişey gelir onun basına z1 kafama yattı ama onu alcam galiba başka tavsiyen olursa yine soyleyebilirsin teşekküler

Bende z1c ye baktim sansima almaya gittiginde son cihazi onumdeki adam aldi :D herseyde bir hayir varmis , bende z1 aldim gayet memnunum. Z1c de ekran kucuk oldugu icin cerceve biraz daha fazla goze batiyor bence :) ama kucuk telefon seviyorsaniz tartismaya bile gerek yok en iyi secenek. Ekran iyi diyen arkadaslar var ama 720 p sonucta. Oyun performansi heralde piyasanin en iyisidir. Burde z1c nin arkasi plastik cam degil cizilmeler cok oluyormus aklinizda olsun :) sen hangi boyutta cihaz kullanicagina karar ver aralari atla deve degil :) ama bu seceneklerde z1 ve z1c mantikli , g2 az saglam olsa yine hic dusunmeden g2 derdim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence Z1 Compact
  • cristocordo C kullanıcısına yanıt
    z1 compact, z1'in küçüğü başka hiçbir fark yok. z1 mi g2 mi dersen hangisini istersen onu seç. görünüşleri dışında hiçbir farkları yok. sağlamlık olarak z1 daha önde.
  • oyun oynucam dıosan onumuzdekı 3 yıl boyunca cıkabılecek her oyunu oynatacak tek tel z1c dir. z1c al
  • az once z1c almaya gittim ordayken 2-3 arkadaşım kafamı felaket bulandırdı yurtdışı iphone 5si al diye almadan geldim telefonu amma uzattım hiç sevmem boyle mevzular hepiniz çok sagolun verdiğiniz bilgiler için g2den vazgeçtim 5s i alcam gibi yarın ama z1cyide alabilirim bilemedim yazı tura atıp alcam artık :) sagolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cristocordo

az once z1c almaya gittim ordayken 2-3 arkadaşım kafamı felaket bulandırdı yurtdışı iphone 5si al diye almadan geldim telefonu amma uzattım hiç sevmem boyle mevzular hepiniz çok sagolun verdiğiniz bilgiler için g2den vazgeçtim 5s i alcam gibi yarın ama z1cyide alabilirim bilemedim yazı tura atıp alcam artık :) sagolun

Arkadas ve prim.pesinde kosan satis temsilcisi bu ulkede bu kadar samsung ve elma armut satilmasinin iki sebebi bence..

Al z1compact i gec sonra iki yil sonra o arkadaslara nanik yaparsin,hatta bugun bile ayni oyunu acip baslayin zaten onun pili 1 saate cortlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu100

z1 compact, z1'in küçüğü başka hiçbir fark yok. z1 mi g2 mi dersen hangisini istersen onu seç. görünüşleri dışında hiçbir farkları yok. sağlamlık olarak z1 daha önde.

Bilmiyorsun konuşma bari post kasnak için yazma.Sd kart,IPS panel ve düşük çözünürlük de daha iyi performans avantajı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Bilmiyorsun konuşma bari post kasnak için yazma.Sd kart,IPS panel ve düşük çözünürlük de daha iyi performans avantajı var

bilmiyorum öyle mi ? ben genel bir tanımlama yaptım. neyse geç klavyemin tuşları eskimesin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

bilmiyorum öyle mi ? ben genel bir tanımlama yaptım. neyse geç klavyemin tuşları eskimesin.

Gerçekler acıdır inanman lazim,sen bildiğini şöyle ben sana klavye alirim

• Z1C oyun performansında çok iyi bir cihazdır. G2 ' den sağlamlığı ve su geçirmezliği ile 2 gömlek üstündür bana kalırsa. Ekranının G2 ' den küçük olmasına fazla değinme bence. 4 inçlik iphone 5S ' in ekrannda millet ne oyunlar oynuyor. Sen 4.3 inçlik ekrandamı oynayamayacaksın.
  • Z1 Compact
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.